Youtube kanalımın olduğu gmail üzerinden web sitem için adsense başvuru yaptım. ardından mail geldi aşağıdaki gibi bir kısmını aldım. site yeni olduğu için kabul edilmedi falan diyor kısaca. bunu yaptığımda youtubetaki adsense de gitti. youtubedan gelen maili de aşağıya koyuyorum. dünde aynı şey başıma geldi mail attım düzelmişti şuan gene oldu .


Alıntı
Google AdSense'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Uzmanlarımız başvurunuzu inceledi ve program ölçütlerimizi karşılamadığını saptadı. Bu nedenle, sizi programımıza kabul etmemiz mümkün değil.

Alıntı
Kısa bir süre önce AdSense hesabınızı kapatmış veya [email protected] adresinden AdSense başvurunuzun onaylanmadığına ilişkin bir e-posta almış olabilirsiniz. Geçerli bir AdSense hesabınız olmadan, YouTube'un para kazanma programlarına katılamazsınız.

Onaylanmış bir AdSense hesabını YouTube ile ilişkilendirmek için lütfen Para kazanma sekmenizi ziyaret edin. Bu özellik için uygun değilseniz ve hesabınızı CMS'de yönetiyorsanız, lütfen AdSense Ayarlarınızı ziyaret edin.

Yeniden bağlantı oluşturma işlemi 48 saat sürebilir, yeni AdSense hesabınızda YouTube erişimini etkinleştirmeyi unutmayın. Yeni bir hesabı ilişkilendirdikten sonra, [email protected] adresinden "www.youtube.com için Google AdSense Erişim Doğrulaması" başlıklı, erişimi etkinleştirmenizi hatırlatan bir e-posta alacaksınız.

Saygılarımızla,