Site/Blog ismi: Spor Ayakkabı
Site/Blog adresi: korayspor.com

Ablam hediye alınmasını ona sürpriz yapılmasını falan çok sever. Ben de bunun için ablama bir hediye almaya karar verdim. Aslında ablamın bu aralar biraz canı sıkkında sanırım erkek arkadaşı ile biraz arası açık. En azından ablamın keyfi biraz yerine gelir diye düşündüm. ben de dedim ki en iyisi ablama güzel bir hediye alayım da kafası dağılsın biraz. Yüzü gülsün.
Ama ablama ne alacağımı hiç bilmiyordum ki. Ablam aslında ben ne alsam beğenir de bari ihtiyacı olan bir şey dedim.
çarşıya çıkıp bakmaya başladım o esnada spor ayakkabı indirimlerini görünce dedim ki acaba olur mu ki. Karar vermek için modelleri görmeye karar verdim. Hem belki mağazada başka şeyler görürüm de onları almak istedim belli de olmaz dedim.
Hemen indirim yazısını gördüğüm mağazaya girdim. Mağazada ki spor bot modellerini görünce o halde onlara bakayım dedim. ablam çok sever bu modelleri diye düşündüm. ablama güzel bir model seçtim.
Çok da güzel bir seçim oldu.Ablam nişanlısına sevgililer günü hediyesi alacaktı. Bunun için de bana dedi ki ya ben alış verişe çıkacağım da nişanlıma sevgililer günü hediyesi almak için ama biliyorsun ben tek başıma karar vermekte oldukça zorlanıyorum bunun için de sen de benim ile gelir misin birlikte seçelim dedi.
Ben de tamam olur dedim. kardeşin seni yalnız bırakmaz sen merak etme dedim ablama. Ablam ile ertesi gün birlikte alış verişe çıktık. Ben dedim ki ne almayı düşünüyorsun var mı bir fikrin. Ablam da yok ki birlikte karar vereceğiz işte dedi. ben de ya insan önce bir bakar da en azından bir fikir edinir dedim ablama. Ablam da ne bileyim ya germe şimdi beni bakacağız işte dedi.
Ablam ile bakmaya başladık. Ablam ilk olarak harley davidson erkek botları gördü ve onlara bakalım mı diyerek ellerini harley davidson gibsonlara uzattı. Ben de olur bakalım dedim. iyi ki de bakmışız çünkü çok güzel modeller vardı biz de aldık.