Site/Blog ismi: Tente | Tenteci.Org
Site/Blog adresi: tenteci.org

Çeşitli kalitede ve ihtiyaçlara göre kumaşlardan üretilmiş olan, olumsuz mevsim koşullarına karşı üretilmiş, genellikle ülkemizde cafe, restaurant ve çay bahçeleri gibi halka açık mekanların olumsuz durumlardan korunması için yapılmış sistemlere Tente ve Branda sistemleri adı verilmektedir. Bu sistemler, renginin bozulmasına karşın birçok eşya satıcısının da tercih ettiği sistemlerdir ve yağmur, çamur gibi işletmelere olumsuz durum oluşturacak olaylara karşı işletme sahibinin bu konularda güvenliğini sağlayan örtüler ya da kumaş parçalarıdır.

İki ya da isteğe göre daha fazla demir arasına gerilmiş bezlerden ya da kumaşlardan yapılan Tente ve brandalar, ülkemiz esnaflarınca oldukça fazla kullanılan ürünlerdir. Çeşitli reklam şirketleri ya da bu işle uğraşan kişilerce titizlikle hazırlanmaktadır ve maliyeti son derece düşüktür. Bu sebeple çok fazla tercih edilir ve birçok kullanım alanına sahiptirler..

Tentelerin birbirinden farklı amaçlara uygun olan modelleri mevcuttur. Bunlardan bir kaç tanesi ise; Körüklü tenteler, spotlu tenteler, Sabit tenteler ve Çift taraflı tentelerdi.

Ayrıntılı bilgi için www.tenteci.org adresini ziyaret edebilirsiniz.