Boğazda yapmak istediğiniz turistik geziler, sizler için özel olan günlerin kutlamaları ya da şirketinizin önemli misafirlerini ağırlamak istediğiniz yemekli ve yemeksiz organizasyonlar için firmamızdan 12 ay kesintisiz olarak yat kiralama hizmeti alabilirsiniz. Evet arkadaşlar yanlış okumadınız! Boğazda ve İstanbul sularında verdiğimiz özel yat kiralama hizmeti sadece güneşli havaya sahip yaz ayları ile sınırlı değildir. Soğuk havalarda, yağmur ve kar yağışı olan kış aylarında da aynı kalitede hizmet veriyoruz çünkü tüm yatlarımız olumsuz hava şartlarından etkilenmeyecek donanıma sahiptir. Yatların arka kısmında bulunan havuz şeffaf branda ile tamamen kapatılabilmektedir. Isıtma sistemleri de devreye sokulduğunda en az yaz aylarındaki kadar sıcak ve samimi bir ortama sahip olacağınızdan endişeniz olmasın. Ayrıca hizmetlerimiz belirli saatler arasına da sıkıştırılmamaktadır. Yani siz hangi tarihte ve hangi saatler arasında yat kiralamak istiyorsanız firmamızdan randevu alarak bunu organize edebilme imkanına sahipsiniz.

Yatları en az 2 saat üzerinden kiraya veriyoruz. Fiyat tekliflerimizi yat kirası ayrı, menü ve ekstra hizmet fiyatları ayrı ayrı olarak veriyoruz. Firmamızdan yemek, kokteyl ya da kahvaltı menüsü talep edebileceğiniz gibi lüks ve mega yatlar hariç diğerlerini kuru olarak kiralayarak kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Dışarıdan malzeme getirilmesi durumunda hem servise yardım etmesi hem de organizasyon sonu temizlik işleminin yapılması için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti alınması gerekir. Maksimum 15 kişiye kadar olan gruplar için 1 adet garson yeterli olacaktır. Tabi bu durum organizasyon detaylarına göre değişiklik gösterip 2 garsona da ihtiyaç duyulabilir. Bu konu bire bir görüşmede netleşir.

En çok talep edilen organizasyonları sırlamak gerekirse doğum günü, evlenme teklifi, yüzme turu, mezuniyet balosu, kahvaltı turu, evlilik yıldönümü, iftar yemeği, fasıl ve iş yemeği görüşmelerini sayabiliriz. Bu organizasyonlar için ödemeniz gereken fiyatlar, fotoğraflar, videolar ve müşterilerin en sık sorduğu sorular ve cevapları için https://www.yatkiralama.net adresini ziyaret edebilirsiniz. Kişilerin bizi tercih etmesinin en önemli nedeni yat kiralama fiyatları, menü ücretleri ve ek hizmetler için talep edilecek ücretlerin web sitemizde detaylı olarak yazılmış olmasıdır. Şirketimiz kişilere ve kurumlara farklı fiyat teklifleri sunmayıp tüm müşteriler için aynı fiyatları uyguladığından fiyat bilgilerini sitede yayınlamakta bir sakınca görmemiştir. Sitede yazılı olan fiyatlar pazarlık payı olmayan fiyatlardır. Fiyat bilgisi almak için firmamızla iletişim kurmanız gerekmiyor. Sitenin üst kısmındaki kutucuklara kişi sayısı, tur süresi, menü seçimi ve içecek seçimi tercihleriniz ile varsa ekstralar taleplerinizi belirtirseniz kiraya verdiğimiz ekonomik, lüks ve mega yatların toplam fiyatlarını ekranınızda göreceksiniz. Hepsi bu kadar.. Açılış sayfasındaki fiyatlar; 2 kişi, 2 saat, alkolsüz yemek menüsü ve ekstra hizmet istenmemiş organizasyon içindir. Bu kriterleri kendi turunuza göre belirleyerek anında fiyat teklifi alabilirsiniz. Beğendiğiniz yatı istediğiniz tarih ve saat aralığında rezerve etmek için ekibimizle temas kurabilirsiniz. Rezervasyon yaptırmak için ön koşul; %50 kaparo ödemesinin gönderilmesidir. Kaparo almadan birkaç günlük geçici opsiyonlar dışında kesin rezervasyon işlemleri yapamıyoruz..