Site İçeriği & Amacı :Ülkemizde her erkek vatandaş yaşını doldurduktan sonra eğer gerekli şartları sağlıyorsa askerlik hizmetini yerine getirmek zorundadır. Bu zorunlu askerlik hizmeti erkek için vatan borcu durumumdadır. Ülkemizde her yıl milyonlarca erkek vatani göreve başlıyor. Doğal olarak Asker adaylarının merak ettiği bir çok konu bulunuyor. Yakınında askerlik görevini yapmış kişilerden alınacak bilgiler bazen tam olarak gerçeği yansıtamayabiliyor.

Araştırmalarında genel geçer bilgiler veya daha doğrusu objektif yorumlarla karşılaşmak isteyenler için oluşturulmuş sitemizde kar amacı gütmüyoruz. Hedefimiz askerlik üzerine kurulmuş her konuda kişilere cevap olacak bir platform oluşturmak. Gün geçtikte kullanıcı sayısı artan sitemiz zorunlu askerlik rehberi olarak da düşünülebilir.

Asker adaylarının askerlik görevi için ilk adımların genelde askerlik şubesi oluyor. Askerlik şubesinin kapısından içeri adım attıklarında nelerle karşılaşacaklarından tutun askerlik şubesinde işlerini halledebilmeleri için gerek evrak gerekse belgelere yer veriliyor. Sağlık problemleri karşılarına ne gibi sorunlar çıkartabilir gibi soruların cevaplarını öğrenebiliyorlar. Tabi burada önemli bir kıstas kişinin sadece bir öngörüye sahip olabilmesi kesin cevaplar ve kararları şubedeki personeller oluyor. Hedefimiz askerlik ile alakalı beyin fırtnasının oluşturğu bir platformda insanların aradıkları her şeyi bulabilmeleri.

E devlet ile büyük kolaylıklara sahip olabiliyoruz. E devlet askerlik sorgulamaları çok yükselişte olduğundan kullanımını anlamlarını sizlerle paylaşıyoruz sizin de içiniz rahat edebiliyor.Askerlik görevini yapmaya karar vermiş ve muayenesini tamamlamış kişiler veya askerlilk tecil durumu muallakta olan kişiler son durumlarını öğrenmek adına askerlik sorgulama işlemlerini askerlik durum belgesi kontrollerini nasıl yapacaklarını çok rahat bir şekilde öğrenebilecekler.

Askerlik tecil konusunda gerekli belgeleri bilmeyen asker adayları askerlik tecil ettirme işlemini veya tecili bozdurmak isteyenlerin neler yapması gerektiği hakkında fikirleri bulabileceği bir ortam bulabilecekler. Bilgi paylaştıkça büyür mantığıyla büyüyecek olan platform için en yenilikçi en güncel bilgileri sunacağımızı garanti edebiliriz.


Site Adı: zorunluaskerlik.com

Site Adresi : zorunluaskerlik.com


Sitenin kullandığı altyapı : wp

Açıldığı Tarih: 09/2016