Gelişmiş sohbet seçenekleri ve sade yapısıyla en etkili sonuçlar veren chat sitesi.

1.SİTE İÇERİĞİ
Site ve içeriği yalnızca NETKolaY.cOm Kullanıcılarının kullanımı içindir ve sadece bu sözleşmenin koşullarına uygun olarak kullanılabilir. Site içinde görüntülenen tüm materyaller (metinler, grafikler, haberler, makaleler, şekiller, sunumlar, Kullanıcı iletişim fotoğrafları, görüntüler ve resimler), bu sözleşmede "İçerik" olarak anılacaktır. Kullanıcı, "Servisler" üzerinden erişilen "İçerik" içindeki tüm telif hakkı uyarılarını, bilgileri ve kısıtlamaları kabul etmekle mükelleftir.

2-Site: kullanıcıların bireysel kullanımı için mevcut olup, herhangi bir ticari amaç için kullanılamaz. Şifreler ve bahsi geçen isimler, fotoğraflar, linkler kopyalanarak başka bir ürün veya hizmet için kullanılamaz. Sitenin yasa dışı ve/veya yetkisiz kullanımı, kullanıcı isimlerinin ve e-posta ve/veya diğer posta adreslerinin istenmeyen amaçlar doğrultusunda kullanımı ve toplanması halinde, soruşturma açılarak gerekli olan her türlü yasal tedbir, sınırsız bir şekilde uygulanacaktır.


Site'de bulunmaması gereken yasadışı veya yasaklanmış olan bazı hususların listesi aşağıdadır.

•Rahatsızlık vermek veya başka birisinin tacizine yandaş olmak, onu savunmak;
•Bir kullanıcının yanlış ve yanıltıcı bulduğu bilgileri veya yasa dışı aktiviteleri veya tehdit edici, müstehcen, iftira edici, küçük düşürücü, hakaret içeren davranışları yapmak ve ileri safhaya taşımak;
•Kısıtlı veya parola korumalı sayfalar yayınlamak ya da başka bir sayfadan link içermeyen veya erişilemeyen gizli sayfa veya resimler kullanmak.
•Her çeşit pornografik veya açıkça cinsellik arz eden maddeleri görüntülemek;
•Ticari veya yasadışı amaçlar için diğer kullanıcılardan parola veya kişisel kimlik bilgileri almak;
•Irkçılığı, bağnazlığı, herhangi bir birey ya da gruba karşı nefreti ve fiziksel zarar verilmesini teşvik eden içerik yayınlamak.
Bu hususların tamamı yasaklanmış şeyler olmasına rağmen, bir kişinin bu tip şeylere maruz kalma ihtimali az da olsa vardır ve Kullanıcının, böyle bir şeye maruz kalması dolayısıyla herhangi bir taraftan gelecek zararlarla ilgili haklarını kullanmaktan feragat etme zorunluluğu vardır.

NETKolaY.Com | Aradığını KolaY BUL, Bulamadığını ARA! Copyright © 2000 - 2014.