Koineks
 • 20-02-2016, 12:12:16
  #1
  1/2
  Merhabalar, öncelikle yumusak g tuşu çalışmadıgı için o harfi ''g'' olarak yazmak zorunda oldugumu belirterek baslayayayım.

  Benim bir blogger agı adını koydugum kolektif bir blogum var. Bu blogta isteyen herkes kaydolup kendi yazılarını ekleyebiliyor. Eklenen yazılar editörler onaylandıktan sonra yayımlanıyor. Siteyi geliştirmek için neler yapabilirim diye düşünürken bir eksigim gözüme çarptı. Öne çıkarılan görsellerin neredeyse hiç birisi aynı boyutta olmadıgı için yazıları anasayfada sergilerken ortaya pek hoş bir görüntü çıkmıyor. Mesela facebook'u düşünelim. Ne kadar farklı kapak fotografı yüklerseniz yükleyin; sizden görseli konumlandırmanızı istiyor ve bu sorunu aşıyor. Bana da bu lazım. Sistem ayarlarından otomatik kırp dedigimde ortaya abuk subuk fotograf çıkabiliyor. Ama kullanıcı fotografı yuklerken nasıl gorunecegınız ön izleyerek konumlandırırsa bu sorundan kurtulabilecegimi dusunuyorum. Şimdi tek bir sorun var. Bunu nasıl yapabilirim?

  Şuan ki sistemi incelemek isteyen r10 kullanıcı için demo bir üyelik açtım. Aşagidaki bilgilerle siteye giriş yaparak mevcut özelliklerini inceleyebilirsiniz.

  kullanıcı adı: r10demo
  şifre: reyoninceleme

  giriş yapmak için buraya tıklayın.
  Başka bir dünya mümkün; tipsychannel.com
 • Sponsor Reklam