Koineks
  • 11-10-2012, 23:46:41
    1/2
    merhaba arkadaşlar.şuan geçici olarak bir pansiyonda kalıyorum.arkadaşımın bilgisayarı wireless den bağlanıyor fakat kabloluda başlıktaki hatayı veriyor.forumalardaki çözümlerden denemediğimiz kalmadı.var mı bildiğiniz bir çözümü.r10 da var başlığı aradımda öyle açtım konuyu ama oradaki çözümüde denedik o da olmadı.yardımlarınızı bekliyorum.
  • Sponsor Reklam
  • 12-10-2012, 00:03:02
    1/2
    İp ayarları otomatik mi ? manuel olarak mı verdiniz ? Kablolu ağ için soruyorum.
  • 12-10-2012, 00:04:33
    1/2
    Öncelikle yapmanız gereken bir internet sayfası açmanız, sayfayı açtıktan sonra araçlar kısmından internet şeneçekleri kısmına tıklayınız. Karşınıza internet şeneçeklerinin görüntülendiği bir sayfa çıkacak buradan bağlantılar sekmesine tıklayınız, yerel ağ ayarları kısmına basınız. Karşınıza proxy sunucusu yazılın bir kısım gelecek burası tıklı yani seçili ise bu sekmeyi tık işaretini kaldırıp ayarları otomatik olarak algıla sekmesine basmanız sorununuzu hallolmasını sağlayacaktır..
  • 12-10-2012, 00:07:13
    1/2
    bbk adlı üyeden alıntı
    İp ayarları otomatik mi ? manuel olarak mı verdiniz ? Kablolu ağ için soruyorum.
    otomatikken bu sorunu verdi elle girmeyi denedik ne şekilde girmemiz konusunda tam bir şey yok bişeyler denedik ama onu da kabul etmedi.

ugur1502 adlı üyeden alıntı
    Öncelikle yapmanız gereken bir internet sayfası açmanız, sayfayı açtıktan sonra araçlar kısmından internet şeneçekleri kısmına tıklayınız. Karşınıza internet şeneçeklerinin görüntülendiği bir sayfa çıkacak buradan bağlantılar sekmesine tıklayınız, yerel ağ ayarları kısmına basınız. Karşınıza proxy sunucusu yazılın bir kısım gelecek burası tıklı yani seçili ise bu sekmeyi tık işaretini kaldırıp ayarları otomatik olarak algıla sekmesine basmanız sorununuzu hallolmasını sağlayacaktır..
    bunu denedik hocam hallolmadı.
  • 13-10-2012, 03:59:52
    1/2
    farklı bi bilgisayarı deneyin, olmadımı? modeme reset atın, olmadımı? modemin yazılımını güncelleyin, yine olmadımı? modemi değiştirin.
    Veliliğin şartı gizlenmek, nebiliğin şartı açıklamaktır. (A.G. Hz.)
  • 13-10-2012, 05:21:15
    1/2
    tiklagel adlı üyeden alıntı
    farklı bi bilgisayarı deneyin, olmadımı? modeme reset atın, olmadımı? modemin yazılımını güncelleyin, yine olmadımı? modemi değiştirin.
    her şey pansiyona ait olduğu için müdahele etme hakkım yok şuan için hocam çok yakın zamanda çıkınca inş