Aspire
Koineks
 • 17-11-2016, 14:26:22
  #1
  1/2
  Selam arkadaşlar ,
  sitem ve mailim hacklenmiş bunu sitem google sıralamasından düştüğünde fark ettim.>Yaklaşık 1 yıllık emeğim buharlaşmış oldu bu durumda.

  Google başvuruda bulundum fakat şu cevap gelmiştir ;

  Google, sitenizin Web Yöneticisi Yönergelerimizi ihlal ettiğini belirledi. Bu önemli sorunun, kullanıcılarımız için arama sonuçları kalitesini düşürmesi nedeniyle Google, rahatsız edici sayfaların Google Arama sonuçlarında görünmesini engelledi. Bu manuel spam işlemi www.siteadı/ web sitesine uygulandı. Sitenizi eski durumuna getirmek için içeriği yönergelerimize uyacak hale getirmek üzere önemli ölçüde değiştirmeli İçeriğinizin Google Arama sonuçlarına dahil edilmesini sağlamak üzere yeniden değerlendirme isteğini yalnızca, bu değişiklikleri yaptıktan sonra göndermelisiniz.

  Konu hakkında tecrübeli arkadaşlardan bir destek rica edeceğim.
  Saygılarımla.
 • Sponsor Reklam
 • 17-11-2016, 14:36:48
  #2
  1/2
  Webmastertools üzerinden gelen ilk mesajı iletir misiniz ?
 • 17-11-2016, 14:56:06
  #3
  1/2
  Alıcı: http://www.siteadı.com/ web sitesinin yöneticisi,
  Google, sitenizin Web Yöneticisi Yönergelerimizi ihlal ettiğini belirledi. Bu önemli sorunun, kullanıcılarımız için arama sonuçları kalitesini düşürmesi nedeniyle Google, rahatsız edici sayfaların Google Arama sonuçlarında görünmesini engelledi. Bu manuel spam işlemi siteadı.com/ web sitesine uygulandı. Sitenizi eski durumuna getirmek için içeriği yönergelerimize uyacak hale getirmek üzere önemli ölçüde değiştirmeli İçeriğinizin Google Arama sonuçlarına dahil edilmesini sağlamak üzere yeniden değerlendirme isteğini yalnızca, bu değişiklikleri yaptıktan sonra göndermelisiniz.
  Sorunu düzeltmek için:
  1
  Sayfalarınızı, Google Web Yöneticisi Yönergeleri'ne uyacak şekilde güncelleyin
  Değiştirdiğiniz içeriğin orijinal ve sitenizle alakalı olduğundan emin olun.
  2
  Yeniden değerlendirme isteği gönderin
  Unutmayın: Boş veya içerik olmayan sayfalardan oluşan yeniden değerlendirme isteklerini reddediyoruz. Hangi içerikte değişiklik yaptığınıza ilişkin tüm ayrıntıları veya dokümanları ekleyin.
  Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var?
  • Sitenize tam spam manuel işlem uygulanmasının ne anlama geldiğiyle ilgili daha fazla bilgi edinin.
  • Google Web Yöneticisi Yönergeleri'ni inceleyerek sorunu anladığınızdan emin olun.
  • Daha fazla yardım için forumumuzda sorular sorun ([WNC-633901] ileti türünü belirtin).