Aspire
Koineks
 • 07-04-2014, 17:59:41
  #10
  1/2
  Merhaba,

  Türkiye veya Fransa konumlu Yüksek hitlerde problem yaşamayacağınız SSD paketleri sunabilirim dilerseniz.
  Biz | Mail
 • Sponsor Reklam
 • 07-04-2014, 18:05:28
  #11
  1/2
  Özel mesajlara geri dönüş yapmaya çalışıyorum. Ancak

  + Web Sitelerinde kurumsal bilgilere ulaşamadığım
  + Skype adresimizi eklerseniz detaylı bilgiler verebilirim
  + Dilerseniz size yardımcı olup, hizmet sunabilirim


  gibisinden özel mesajları cevaplamadığım için üzgünüm. Dilersem diyen arkadaşlar/firmalar zaten dilemişim bir talebim mevcut, kurumsal olmayan firmalar ile çalışmayı sevmiyorum. Firma dediğinizin adresi, telefonu, mail adresi ve sisteminde ticket desteği mevcut olur skype hesabı var ya da yok ilgilenmiyorum ki skype kullanmıyorum -kişisel olmayan durumlar haricinde.-
 • 07-04-2014, 18:09:52
  #12
  1/2
  Merhabalar,

  Bütçenize ve isteğinize uygun kampanyalı bir paketimiz bulunmaktadır.

  Paketimize erişmek için www.cetinbilisim.net/kampanya.php adresini ziyaret edebilir, daha düşük seçenekler için sitemizdeki irtibat numaramız ya da canlı destek operatörümüz ile iletişime geçebilirsiniz.

  Yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
  Çetin Bilişim'den Bayi Hosting ve Sanal Sunucu Paketleri
 • 07-04-2014, 18:45:59
  #13
  1/2
  ServisTRCom adlı üyeden alıntı
  Kastım nedir? Şu an çalıştığım firma'dan aldığım VDS banlı IP ile geldi ve mail gönderemiyordum ticket açtım, dilersem IP değiştireceklerini veya 1 hafta içerisinde ban sorununu çözeceklerini dile getirdiler. IP değiştirmek tüm ns'leri yeniden yapılandırmak olacağı için 1 hafta beklemeyi tercih ettim. 2 hafta oldu halen bir ses çıkmadı yeniden ticket açtım bu sefer mail server'a yeni bir IP atamayı teklif ettiler ona(bu aslında ilk ticketimde en hızlı çözüm olacaktı), yeni IP atamaları ise 1 gün sürdü.

  Bu ve benzeri yaparız ederiz deyip unutmak bir firma açısından oldukça kötü bir prestij, zaten nasıl bir sistemde çalıştıklarını halen anlamış değilim. O yüzden ilerleyen zamanlar da daha büyük sıkıntılar yaşamadan kendimi güvende hissedeceğim bir firma arıyorum.

  elbette insan yapımı sanal aletler, elektronik parçalar üzerinden hizmet veriyorsunuz hata olmayacak gibi bir beklentim yok ancak, hiç değilse hata ilgilenen ya da ilgileniyorum diyerek unutmayacak bir firmadır.
  Merhabalar,

  Yönlendirmiş olduğum hizmet bilgilerini içeren bağlantıda teknik operasyonumuzun tüm detayları mevcuttur. Tekrar iletmem gerekir ise:

  Alıntı
  Telefon ile İletişim:
  Pazartesi-Cuma : 09:00 - 18:00
  Cumartesi : 09:00 - 14:30
  Pazar : Yok

  Destek Bildirimi ile İletişim
  7/24 - Servis Seviyesi Anlaşması, 'Muhtemel En İyi Çaba' kapsamında minimum 24 saat içerisinde cevaplama. (Güncel ortalama destek bildirimi yanıtlama süremiz: 27 dakika)
  Daha önce yaşamış olduğunuz soruna binayen; RIPE NCC üyesi olduğumuz, IP'lerimizi tamamen kendimiz opere ettiğimiz ve IP bloklarımız daha önce hiç kullanılmadığı için söz konusu tecrübenizi Bilrom ile yaşamanız çok olası değil. Ancak şimdiden belirtmekte yarar görüyorum; IP'nin size tahsisinden sonra kara listeye alınması halinde teknik operasyonumuz tarafından tek tek temizlenebilmesi için size önceden bildirilerek faturalandırılma yapılabilir.

  İyi çalışmalar dilerim.
  Murat Aybars

  --R10.NET; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:45:59 -->-> Daha önceki mesaj 18:20:06 --

  Yazınızı tekrar okuyunca bir bilgi daha iletmek isterim. DNS konusunda çekinceleriniz mevcut ise aylık 19 TL (KDV Dahil) ile 3 ayrı bölge ve sunucudan desteklenen "n+4 DNS Cluster" sistemimizden sınırsız alan adı ile yaralanabilirsiniz. IP değişimi zorunlu hale bile gelse DNS'leriniz sabit kalacak ve 3600 TTL ile değişiklikler en kısa sürede yansıyacaktır.

  DNS Cluster'a ekleyeceğiniz alan adlarını ve DNS kontrolünüzü müşteri panelinizden gerçekleştirebiliyorsunuz.
  DNS Cluster Yönetimi 1
  DNS Cluster Yönetimi 2

  Örnek: www.intodns.com/bilrom.com
  www.bilrom.com - Bilrom | Sadece inandığımız, sevdiğimiz ve önem verdiğimiz işi yapıyoruz. İşte bu yüzden işimizi çok iyi yapıyoruz!
 • 07-04-2014, 19:24:54
  #14
  1/2
  @hasantokaloglu (Adım Host) ile anlaşma sağlanmıştır. Hepinize ilginiz için teşekkür ederim.