Aspire
Koineks
 • 13-09-2008, 00:51:42
  #10
  1/2
  ben cevaplıycaktım ama saolsun ShaDoW hepsini cevaplamış Şöyle izah edeyim arkadaşlar piyasada profesyonel haber scriptleri var ücretli fakat sakın paralarınızı büyük ölcüde kaptırmayın..Bunun gercekten belli ölcüde bir fiyatı yok fakat bazı uyanıklar bilgisiz arkadaşlarımızdan yüksek meblağlarda fiyatlar istiyor..Benim tavsiyem çok iyi araştırmanız cok iyi derecede haber scriptleri var..Forumda denk gelebilirsiniz bu biraz kısmet işi olucak çünkü foruma veren cogu arkadaş şirket değil kendi bünyesinde bunu ücretli satıyor.Güvenilir arkadaşlar bulabileceğinize inanıyorum.Şirketlere bırakırsanız bu işi 300 500ytl ye alıcağınız scripti 1.000 ytl'ye alırsınız bence bu kadar fazlasıda deymez..Bende sizler gibi şuanda araştırıyorum var bir kac tane denk geldim güzel scriptler cok yüksek fiyat istediler bir tanesinde 300ytl dedi arkadaş ama kendisi yok ortalıkda o yüzden dikkatli olmanızı öneriyorum..
 • Sponsor Reklam
 • 19-09-2008, 09:37:45
  #11
  1/2
  Joomla + Varalon Temalardan Birini Editleyip Yüklemeniz Fazlasıyla İhtiyacınızı Karşılıyacaktır ( Mydesign ve Çilem Haber Kullanmış Biti Olarak :@ )
  Ben giderim adım kalır / Dostlar beni hatırlasın. # Stajyer Hekim # www.onunizinde.com
 • 20-09-2008, 23:23:36
  #12
  1/2
  denizyildiz751 adlı üyeden alıntı
  Arkadaşım ben gazeteciyim ve çok haber sistemi değiştirdim. ***** scriptler yaramıyor. Harcadığın emek mutlaka bir küçük hata yüzünden boşa gidiyor. En son vivvo yu kullandım ve yaklaşık 7 ay kullandıktan sonra scriptte bir kod hatası meydana geldi ve koskoca sunucuyu tek bir yerel haber sitesi şişiriyordu. En sonunda bıktım ve şu anda bende uygun script arıyorum. En iyisi 5-6 kişi birleşip parayla yazdırmalısın. Hem hepinizin işi görülür hem de teknik destek alabilirsiniz. Ama tek başına yazdırtmak maliyetli bir iş tabiki. Çünkü istenilen bir scripti yazmak için büyük paralar istiyorlar ve şu anda bir çok kişi haber sistemi arıyor. Tabiki scriptciler büyük paralar istemekte haklılar ama dediğim gibi 5-6 kişi birleşilip alınırsa daha uygun olur.

  Hocam güzel yazmışın ben varım DarkApple var sanırım 3 kişi güzel bi script yazdıralım bana uyar