Arkadaşlar merhaba.
Önce şu görseli açalım : http://i.hizliresim.com/PnqJbb.jpg

Bu görselin photoshop çalışması mevcut, psd dosyası ya da isterseniz ai dosyası şeklinde tasarımı vereceğim size.

İstediğimi hemen anlatayım.

1 - Siteye girildi, karşımıza direkt görseldeki sayfa gelecek. Menü, vb. hiçbir şey yok. Yukarıda bir form, kısa text alanı, açılır şehir listesi, seçilen şehre göre açılır ilçe listesi ve mesaj bölümleri olacak. Uğraştırır derseniz şehir ve ilçeler seçme yerine normal text alanı olur, kendisi yazar kişi. "Fotoğraf yükle" kısmı gözat gibi olacak, bilgisayardan ya da telefondan fotoğrafı seçecek. Fotoğrafın boyutu ya da çözünürlüğü ne olursa olsun site onu insanı boyutlara kendi düşürecek. Crop yapmayacak, yalnızca resize yapacak. Örneğin maks. genişlik 1200 px yapıp bırakacak.

2 - Bir tane de yönetim paneli olacak, formdan gelen kayıtları görecek ve onaylayacak. Düzenleyebilecek de aynı zamanda. Düzenle - Sil - Onayla olacak işte yönetim paneli kısmında.

3 - Onaylanan fotoğraflar da aşağıdaki yerde çıkacak. Gönderilen fotoğraf olacak, ilk text alanına yazdığı başlığı olacak, mesaj alanına yazdığı alta. Dediğim gibi kaliteli psd halini vereceğim. Tıklayınca fotoğrafa büyüyecek, altında mesaj görünecek falan.

Bu kadar.
Muhakkak responsive olacak tabi ki site.

Kar amacı gütmeyen, gütmeyecek olan, bir sosyal proje bu. Bunu da göz önüne olarak az da olsa referans, fiyat ve teslim zamanı bilgilerini mesaj olarak gönderirseniz sevinirim.