Aspire
Koineks
 • 27-11-2014, 14:28:57
  #1
  1/2

  ★ InstAccount v3.1 - Instagram Hesap Açıcı Bot Program (Tam Kalite) ★ - https://goo.gl/Vh6RF7  Merhabalar, Twitter'ın mobil onay önleminden sonra TweeTools'un hesap açıcı kısmı hariç diğer tüm özellikleri yarı fiyatına satmaya karar verdim.(Bir sonraki geliştirmelerde hesap açıcıyı tekrar kullanılabilir hale getirmeye çalışacağım.)
  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  TweeTools'un özellikleri;

  *Hesap açıcı;(pasif)
  Belirlediğiniz isim, soyisim, şifre ve isteğe bağlı kullanıcı adındaki(istemezseniz Twitter'ın verdiği önerilen kullanıcı adları kullanılır.) hesaplar program ile ayarlamış olduğunuz mail adresini kullanarak açılmaya başlar. Açılan hesapların otomatik olarak takip edeceği 1 kişiyi belirleyebileceğiniz bir alan da bulunmaktadır. 30 saniyede 1 açılan hesapları isterseniz k.adı:şifre isterseniz mail:şifre olarak kaydettirebilirsiniz. Açılan her 25 hesapta 1 otomatik kayıt özelliği ile de olası sorunlara karşı emeklerinizin boşa gitmesi engellenir.


  *Proxy çekici;
  Her gün güncellenen yaklaşık 300 adet public proxy listesini indirebileceğiniz bir araçtır.
  Not: public proxy kullanmanız tavsiye etmem, geri dönüşleri kötü olabilir.


  *Proxy değiştirici;
  İndirdiğiniz veya sizin elinizde hazır olarak bulunan proxy listesini aktarıp 30 saniyede 1 adres değişmek üzere kullanabileceğiniz ek programdır.


  *Mail oluşturucu;
  Var olan mailinizi yazıp, çoğalan listenizi alabilirsiniz. Buradan çıkan maillerinizi hesap açıcıya aktarmak açılan hesapların sizin mailinizle bağlantılı olmasını ve onay maillerinin sizin mailinize gelmesini sağlar. Bu program ile saniyede 20 mail oluşturabilirsiniz.


  *Kullanıcı adı oluşturucu;
  Eğer açılan hesapları k.adı:şifre şeklinde kayıt edecekseniz daha önceden kullanıcı adı oluşturmalısınız. Aktardığınız isim listesini kullanarak saniyede 20 kullanıcı adı oluşturabilirsiniz.


  *Onay maili gönderici;
  Bazen açılan hesaplar Twitter'ın güvenlik önlemine takılabilir ve bu sebepten ötürü onay mailleri, mailinize ulaşmayabilir. Hesapları aktardığınız takdirde bu program tek tek hesaplara girerek onay mailini yeniden gönderten butona tıklar. Böylece mail onay işlemine geçebilirsiniz.


  *Mail onaylatıcı;
  Açılan hesapların kapanmaması için alınan önlemlerden biri de mail onayıdır. Bu program ise Gmail üzerinden mail onay işlemini yapar.


  *Profil resmi ekleyici;
  Açtırdığınız hesaplara rastgele profil resimlerini birkaç basit adımla ekletebilirsiniz.


  *Hesap doldurucu;
  Programa ek olan bu yardımcı ile açtığınız hesaplara konum ve biyografi bilgileri girebilir, otomatik tweet attırabilirsiniz. Bu işlem sırasında isterseniz pakette vereceğim biyografileri isterseniz aynı metin belgesine ekleme yaparak oluşturacağınız yeni biyografileri aktarabilirsiniz. 20 saniyede 1 hesabın bilgilerini güncelleyip sıradaki hesaba geçiş yapar.


  *Takip edici;
  İki farklı alternatifi olan bu program ile isterseniz açtığınız hesaplar ile günlük 1k limite kadar kullanıcı takip edebilir geri takip sağlayabilirsiniz.


  *Mention bot;
  Programa son eklenen bu bot sayesinde arattığınız kelimeyle alakalı tweetleri toplayıp bu tweetleri yazan kullanıcılara cevap gönderebilirsiniz.


  *API bot;
  Son olarak tüm işlemleri bitirdikten sonra isterseniz oluşturduğunuz kullanıcıları API'nize kayıt ettirebilirsiniz. 30 saniyede 1 hesap API'nize paneliniz vasıtasıyla eklenir.

  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Paket içeriği;

  Bu paketin içinde 1604 isimlik bir liste(güncel), 300 proxy adresi(güncel), 150 adet biyografi ve 2 adet proxy çekici program bulunmaktadır. Ayrıca programdaki her özelliği doğru bir şekilde kullanabilmeniz için basit ama etkili bir anlatımla kullanım kılavuzu oluşturdum. Eminim kılavuzun tamamını okursanız programı hiçbir sorun çıkmadan kullanabilirsiniz.

  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Fiyat:
  1 adet sınırsız lisans 100 TL(İlk 3 kişiye 75)
  ----------------------------------------------

  Ödeme yolları:
  *Paypal
  *Garanti CepBank
  *Akbank CepBank
  *İşbankası CepBank
  -----------

  Notlar:
  *Özellikle Windows 7 uyumludur.(Windows 8'e de optimize edilebilir.)
  *Takas yapmayı düşünmüyorum.
  *Para iadesi yoktur.
  *Hem programın karışık oluşu hem de demo lisans çıkarmanın uğraştırıcılığı sebebiyle programı TeamViewer ile kendi bilgisayarımda, tüm özelliklerini göstererek sizlere test ettirmeye karar verdim.
  --------

  İletişim:
  Satışlar kapandı...

  -------------------------------------------------

  İmza
 • Sponsor Reklam