Aspire
Koineks
 • 01-12-2016, 23:06:29
  #1
  1/2
  REKLAMSIZ YOUTUBE RED SERVİSİ!  Güzel bir müzik dinlerken, keyifli bir video seyrederken, tam eğlencenin kahkanın arasında birden fırlar o meşhur Youtube reklamları.

  Google bu reklam politikasın da, kullanıcıları dinlemiş olmalı ki Reklamsız
  “Youtube Red” Servisini Türkiye’de kullanıma açmadan önce test ediyor.


  Reklamsız Youtube Red Servisi

  Daha önce Amerika, Yeni Zellanda, Meksika ve Avusturalya gibi 4 büyük pazarda kullanıcılara bu hizmeti sunan Google bu sefer servisi aktif etmeden önce Türkiye’deki kullanıcılara test için açmış durumda.

  Ben neden göremiyorum ben nasıl test edicem dediğinizi duyar gibiyiz. Meraklanmayın sorun yok! Google şuan yalnızca Türkiye’de bir kısım destekçi gruba bu servisi açmış durumda.

  Fakat Google servisi test için Türkiye’ye açtığına göre önümüzdeki günlerde Türkiye’de artık reklamsız bir Youtube Red hizmeti alacağımız da tahmin etmek hiçte zor değil.

  Tabi ki Youtube Red yalnızca reklamsız video hizmeti sunmuyor. Yanı sıra arkaplanda video oynatma ( bizce bunun için ücrete gerek yoktu!), Çevrimdışı video izleme gibi özellikler ile geliyor.


  YOUTUBE RED NE KADAR?

  Sizde sanırım bu hizmetleri verirken Google’ın bu Youtube Red hizmetini ücretsiz vereceğini düşünmediniz!
  ( Adamların büyük bir finans kaynağının reklam olduğunu düşünürsek 🙂 )

  Youtube Red Servisin’in ücreti 9,99 dolar! Dolar’ı özellikle vurguluyorum ki an itibari ile ülkemizde doların 3,50 olduğunu düşünürsek reklamsız bir Youtube ve diğer hizmetler için aylık ödeyeceğimiz ücret tam olarak 34,65 TL!

  Takdir tabiki biz gibi son kullanıcıların ama Youtube Red’in bu kadar hizmet yelpazesi ile kalmayıp bu hizmetleri genişleteceğinden şüphemiz yok.

  Bakalım önümüzdeki günlerde Youtube Red hizmeti tüm kullanıcılara açıldığında yorumlar ve dönüşler ne şekilde olacak hepimiz bekleyerek öğreneceğiz.

  Kaynak : The Ayı
  Lütfen 0539 237 xy xy numarasından onay almadan işlem yapmayın.
 • Sponsor Reklam