Aspire
Koineks
 • 05-02-2014, 19:20:05
  #1
  1/2
  Sony çok yakında PS 4'ün yazılımı için çok yakında yayınlanacak olan 1.6 güncellemesi için daha önce tanıtımını gerçekleştirdiği Pulse ve Pulse Elite kablosuz kulaklıkları destekleyeceği açıklamasını yaptı.

  Şimdiye kadar sadece PS 4'ümüzün yanındaki mono kablolu kulaklık ile kullanabildiğimiz Playstation'ımızı bundan sonra üstüns es kalitesine sahip, kablosuz Pulse'larımız ile de rahatlıkla kullanabileceğiz.

  7.1 sanal sorround ses desteğine sahip Pulse ve Pulse Elite kablosuz kulaklıklar Sony'nin deyimi ile "kristal berraklığında" ses kalitesi ile oyun içi iletişim sağlamanızı sağlayacak.

  Güncellemenin ardından piyasada olması beklenen bir diğer ürün olan Sony Gold kablosuz kulaklıklar da yalnızca Playstation 4, PS 3 ve PS Vita için özel olarak geliştirilmiş ve oynadığınız oyuna göre farklı ses modlarına sahip ve bir de ses engelleyici bir mikrofonu bulunuyor. Bu mikrofon sayesinde konuşmanıza başka bir ses karışmadan iletişim kurabiliyorsunuz.

  Yine güncelleme için açıklamalarını sürdüren Sony, USB bellek vasıtası ile de yüklenebilecek olan güncelleme için "ilerleyen zamanda tüm PS uygulamaları için zorunlu olacak" dedi.

  Alıntıdır.
  (Barış KAHRAMAN)
  http://www.webtekno.com/playstation/...k-geliyor.html
  Mail: [email protected] - Telefon: 0312 911 3 922
 • Sponsor Reklam