Teknolojinin lider markalarından LG, CES 2014 fuarında şaşırtmaya devam ediyor. Bu yıl ilginç yenilikler gördüğümüz bu fuarda LG’nin Flexible OLED TV’sini de gördük, sizler için ön tanıtımını hazırladık. İlk olarak bu televizyonun en iyi özelliği bükülebilir olması ki bu gerçekten büyük bir özellik.

Televizyonunuzun uzaktan kumandasıyla ekranı sağa veya sola çevirmek istediğiniz olmuş muydu? Artık olduğu zaman bu dileğinizi gerçekleştirebileceksiniz. Çift katmandan oluşan Flexible OLED TV’nin dış katmanı hareket edebilir özelliğe sahip ki bu da ekranı istediğiniz yöne çevirmenizi sağlamakta.

LG’nin uzun bir süre üzerinde çalışmakta olduğu 4K Flexible OLED TV bu yıl ki CES fuarında tanıtıldı, bu yeni nesil televizyon CES fuarı sonunda gerekli çalışmalar tamamlandıktan sonra seri üretim ile tüm dünyaya sunulmaya planlanıyor.

Flexible OLED TV tam olarak 77 inç geniş bir ekrana sahip ve LG’nin ultra HD çalışmalarını bünyesinde barındırıyor, Flexible OLED TV’yi diğerlerinden ayıran bir çok çözünürlük özelliği ve diğer özellikleri bulunuyor. TV izleme keyfinize bambaşka bir boyut katacak olan Flexible OLED TV’nin Türkiye için satış tarihi tam olarak bilinmemekte fakat 2014’ün yarılarına doğru ülkemize giriş yapacağı tahmin edilmekte.

Tarihi olmadığı gibi fiyat için de henüz bir açıklama bulunmamakta, ancak yeni nesil ve yepyeni özellikleri taşıyan Flexible OLED TV’nin ucuz olmasını bekliyorsanız çok yanılacaksınız gibi gözüküyor. Gelişmeler için takipte kalınız.

ALINTIDIR.