Aspire
Koineks
 • 14-01-2014, 19:11:51
  #1
  1/2  Teknoloji Hiç Bu Kadar Hijyenik Olmamıştı

  Geleceğin teknolojisi olarak kabul edilen ve kullanım alanı her gün artan nano teknoloji, yapılan klinik çalışmaları sonrasında sanayi sektörünün hizmetinden çıkarak günlük hayatta daha fazla yer edinmeye başladı. Bu teknoloji tamamı ile yerli sermaye kullanılarak cep telefonu, tablet ve fotoğraf makineleri için smartnanoX adı altında tüketicinin kullanımına sunuldu, peki bu smartnanoX nedir ve ne işe yarar. Tüm bu soruların cevabını sizler için araştırdık.

  Son kullanıcıya hitap eden telefon koruma, bireylerin teknik detaylara takılmadan rahatlıkla uygulayabilmeleri adına ıslak mendil olarak üretilmiş ve ellerinizi temizlemek kadar kolay uygulanabilirliği sayesinde inanılmaz koruma sağlamaktadır. Temel olarak kaplandığı yüzeyi çizilme, sıvı teması, bakteri oluşumuna karşı koruyan ve farklı koruyucuların aksine orijinal görüntü kalitesinden kesinlikle ödün verilmemesini sağlayan smartnanoX, fark yaratan özellikleri sayesinde kullanıcıların öncelikleri arasında yer alacak gibi görünüyor. Gelişmiş bir çok özelliği, içerisinde barındıran smartnanoX'in öne çıkan bu özelliklerinden kısaca bahsedelim.

  Çizilmeye ve Sıvı Temasına Dayanıklı

  Kaplandığı yüzeyde gözle görülemeyen bir koruyucu tabaka oluşturan nano teknoloji, keskin metal cisimlerin meydana getireceği çizilmelere karşı ve istenmeyen kazalar sonrasında oluşan anlık sıvı temaslarında gözle görülür bir koruma sağlamaktadır.

  Anti Bakteriyel ve Anti Statik Koruma

  SmartnanoX'in kullanıcıları en çok ilgilendiren bir diğer özelliği ise hiç şüphesiz sağladığı hijyenik korumadır. Hijyen sağlamak adına her gün ellerimizi yıkamamıza rağmen üretim yapısı sebebiyle cep telefonu, tablet ve fotoğraf makinelerinde benzer bir işlem maalesef gerçekleştirilemiyor. Bu ve bunun gibi etmenler düşünülerek hazırlanan smartnanoX ile ürünleriniz kendi kendini temizleyerek bakteri oluşumunun önüne geçerek, elimizden düşmeyen ürünlerin temizliğini kullanıcılar adına sağlayacak gibi görünüyor.

  "Çok Teknolojik ve Hijyenik" sloganıyla raflarda yerini alan cep koruma, içerisinde barındırdığı özellikler sayesinde ürünleri korumakla kalmayıp bireyleri de koruyacağının vurgusunu yapıyor... Bahsettiğimiz özelliklerden de anlayacağınız gibi smartnanoX uzun bir süre teknoloji haberlerinde kendinden bahsettireceğe benziyor.


  Adres: Şemsi Tebriz Mah. Muallim Ferit Uğur Sk. Öz Dallı İş Hanı 2/201
  Telefon: (0 332) 350 32 42
  GSM: (0 541) 470 26 27.
  Web: http://www.smartnanox.com
  E-Ticaret: http://www.ferdimed.com.tr

  Not: Bu bir tanıtım konusudur.
  Not2: Bu konu üzerinden p.m atarsanız size özel kampanyamızdan yararlanabilirsiniz.
 • Sponsor Reklam
 • 10-02-2014, 16:34:08
  #2
  1/2
  Acaba bu ürünün kullanım süresi nedir? Ömür boyu mu? Yoksa 1-2 yıl mı?

  Çizilmeye karşı dayanıklılığı kaç H değerinde?

  Bir de ürün TR de mi üretiliyor yoksa yurtdışında mı?

  Bilenler var ise cevaplayabilirler ise sevinirim.

  Teşekkürler
  http://www.dijitalportal.com