Aspire
Koineks
  • 10-01-2017, 14:00:37
    1/2
    Merhaba. Uygulamalar konusunda çok fazla bilgi sahibi değilim. Peşinen açıklamış olayım.

Elimde bir sektöre yönelik oldukça ilgi gören bir sayfam var. Erişimleri ve etkileşimleri de çok güzel diyebilirim.

Bu sayfaya yönelik bir uygulama yaptırmayı düşünüyorum.

Uygulamada her ay bir yarışma olacak. Ayın birincisi, ikincisi ve üçüncüsü seçilecek.

Takipçi uygulamayı indirecek, fotoğrafını yükleyecek veya yüklenmiş fotoğraflar için oy kullanacak. Fakat adil bir sistem olmasını ve manipülasyon olayının en asgari düzeye çekilmesi şart. Yani her uygulamayı indiren kişi sadece tek oy kullanabilir o ay için.

Uygulama sonuçları anlık olarak yansıtacak. Hem ilgili sayfada hemde uygulamanın ana sayfasında.

Bu uygulama hem android hem de ios üzerinde ortak bir veri sonucu sunabilir mi? Böyle bir uygulamanın maliyeti ve ayrıca fotoğraflar uygulamaya yükleneceği için gereksinimler ne olur?

Bilgi sahibi arkadaşlar aydınlatabilirse sevinirim.

İstediğim uygulamayı hayata geçirebilecek kişiler ile mantıklı ortaklık tekliflerine de açığım. Sonuçta uygulamayı kullanacak hazır kitlem mevcut ve bunun için reklam gideri yapma ihtiyacım da yok.

Not : proje dünya genelini kapsar kullanıcılar yabancı, büyük oranda ağırlıklı kitle orta düzey gelir ve üst düzey gelir sahipleri! Gariban pek yok yani.. Dil seçenekleri olursa çok daha süper olur!.. sayfa 60 k civarı

Ticaret yapmadan önce mutlaka buradan onay alın! Holidays

• Sponsor Reklam
  • 10-01-2017, 15:04:20
    1/2
    epey araştırmıştım bu tarz ve bir tık ilaveli site ve sistem için yaptırabileceğim birini bulamamıştım
    umarım siz bulabilirsiniz
  • 11-01-2017, 00:20:58
    1/2
    bir ara meşhurdu hot or not diye site o tarz bişe diyorsunuz sanırım bu tarz şeyler bağımlı yapıyor insanı oy verdikce veresin geliyor
    dswarewewer
  • 11-01-2017, 11:52:21
    1/2
    kullanıcının olduğu uygulamalar min 5 bin -10 binden başlar. Çünkü bu tarz uygulamalar yap bırak tarzı uygulamalar değil. Kullanıcılar arası etkileşim vs de olacaksa o rakam 2 ye katlanır en az
    Satılık domainler http://www.siteadın.com/
  • 11-01-2017, 19:17:12
    1/2
    Öncelikle konuya yorum yapan arkadaşlara ve pm ile açıklamalı tekliflerini sunan arkadaşlara teşekkür ederim. Andrid kısmı için gayet makul ve güzel bir teklifde aldım fakat ios için henüz bir gelişme yok. Değerlendirme devam ediyor ve ortaklık yada proje çalışması tekliflerinize açığım.

Ticaret yapmadan önce mutlaka buradan onay alın! Holidays