Aspire
Koineks
  • 10-01-2017, 12:18:49
    1/2
    10 adet 1000 kelimelik makale alımı yapılacaktır , ciddi ve profesyonel arkadaşlar dönsün , makale konusu şehir içerik (şehir hakkında) (şehir gezilecek yerler) (şehir içi ulaşım) (şehir konaklama) (şehir havalimanı) başlıkları altında bilgi içeren makale yazılacaktır , temiz iş istemekteyim , düzgün çalışan yazarlar için siparişlerin devamı vardır , ilgili ciddi arkadaşlar pm göndersinler.
  • Sponsor Reklam
  • 10-01-2017, 12:37:24
    1/2
    Merhaba,
    Ciddiyetten kastınız nedir ustad
    Diğer iki ilanınıza da teklif verdim dönüş gelmedi
    Ki ben r10 da en ciddi yazarlardan birisiyim, düzgünde çalışırım
    Ciddiyetten kastınız nedir ; fiyat zaman süre kalite özgünlük
    Kriterlerinizi yazarsanız bizde ona göre teklif sunarız .
    Turkuaz Deyince Makale, Turkuaz Tadında Makale
  • 10-01-2017, 19:38:46
    1/2
    spoty adlı üyeden alıntı
    10 adet 1000 kelimelik makale alımı yapılacaktır , ciddi ve profesyonel arkadaşlar dönsün , makale konusu şehir içerik (şehir hakkında) (şehir gezilecek yerler) (şehir içi ulaşım) (şehir konaklama) (şehir havalimanı) başlıkları altında bilgi içeren makale yazılacaktır , temiz iş istemekteyim , düzgün çalışan yazarlar için siparişlerin devamı vardır , ilgili ciddi arkadaşlar pm göndersinler.

Teklifimi özel mesajla gönderdim, dönüş bekliyorum hocam.
  • 10-01-2017, 22:37:30
    1/2
    spoty adlı üyeden alıntı
    özelden teklifimi ilettim.
    Şerdir O Şer Hayr Olsaydı Gelirdi.