Merhabalar.

Öncelikle buranın yardımlaşma ve dayanışma forumu olduğunu tekrar belirtmek istiyorum.

Arkadaşlar kendi çabalarımız ile düşük bütçeli bir çalışma başlatıyoruz ve e-ticaret hayatına girmek istiyoruz bütçe ve girişim hakkında bilgi vermeyeceğim. Bugüne kadar defalarca denenmiş ola bilir bunun farkındayız.

Girişim yapmadan önce bir kaç firma ile anlaşma sağladık aslında onlara biz teklif ettik teklifimiz gayet mantık açısından anlaşılır olunca geri dönüşler hızlı oldu ve en kısa sürede hazırlıklara başlayacağız.

Arkadaşlar sizden bir kaç konuda yardım almak istiyoruz elbette bu işi adabı ile yapmak isteyip yapamayan, girişim gösterip vazgeçenlerden bahsediyorum bu konu hakkında yardımlarınızı esirgemezseniz sevinirim.

Öncelikle firmalar tedarik işini üstlenecek biz bilinen komisyon bazlı siteler gibi komisyon alacağız, komisyon işi ilk 6 ay ile 1 yıl arasında sektöre göre değişecek. Kargolama ve vb konuların hepsine mağaza sahibi bakacağı için bizde kendi üzerimize düşeni yapacağız.

Bilinen bir yazılım kullanılacak wordpress değil ilk baştan söyleyeyim. Lakin yine söylemek istiyorum tema profesyonel bir tema gittigidiyor baz alınarak ve biraz daha üstüne çıkıldı.

Şimdi girdik diyelim ve bizim yapmamız gerekenler nelerdir liste halinde açıklamalı bir şekilde yardımcı ola bilir misiniz. Elbette bilgimiz var ama ilk başta dediğim gibi tecrübemiz yok kimse aaa bilmiyor musunuz demesin lütfen.

Şimdiden teşekkür ederim.

Bu mesele uzun ben numaramı pm atıyorum derseniz de sorun değil buyurun atın bizzat kendim aramak için can atıyorum..

Domain: Gomeks.com Global ve jenerik .
Server özellikleri: 64 gb ram 4cpu 6 tb hdd 500 gb ssd ve dahası.
Sadece reklam için ayrılan bütçe: 3.000 tl