• 29-08-2015, 21:21:04

R10'da değil, TÜRKİYE'de Bir İlk!!SADECE SSL

ÖNCE İŞ, SONRA ÖDEME!

Çekilişsiz Kurasız herkese Comodo Postive SSL (https://) Sertifikasını 5 ₺ gibi cüzi bir miktarla sizlere sunuyoruz.

Yanlış duymadınız, alan adınızın ve sisteminizin tamamen güvenilebilir olduğuna doğrudan etki eden SSL sertifikasını 1 yıllık – 5 TL’ye alabilirsiniz. Faydaları ve ne için kullanıldığını anlatmamıza gerek olduğu kanaatinde değiliz. Ancak yine de en basit örnek ile SEO açısından, Google güvenilirliği ve marka güvenirliliği açısından oldukça önem arz eden SSL sertifikasını en uygun fiyata aldığınızı belirtmek isteriz.

İŞLEYİŞ (SÜREÇ)

Siparişinizi oluşturup, geri dönüşlerinizi yaparsanız, PANEL giriş bilgilerinizle birlikte KURULUM TALİMATLARI tarafınıza iletilir. SSL 'iniz aktif olduktan sonra ödeme yapmazsanız SSL Sertifikanız iptal olur. (5 ₺ için değmez)

İLETİŞİM

Reel aksaklıklar dışında, 15 dk içinde geri dönüş yapılır.

DİĞER REFERANSLAR

kenanagkurt adlı üyeden alıntı
    geçenlerde isimtescilden 2 adet almıştım. 1 hafta deyim yerindeyse öttürdüler. Arkadaşın ssl abartısız 5 dk da kuruldu. Artı destek almadan yaptım.

Kesinlikle tavsiyemdir.
    GalipErdem adlı üyeden alıntı
    Allah razı olsun Ahmet hocam. 5 TL'ye böyle bir fırsat veriyor bize. Üstelik 2 kez teamviewer ile bağlandı yetmedi skypeden detaylı anlatım yaptı. SSL çalışması yaptırmak istemeyenler de hocama bi hayırlı işler mesajı atmalı. Uzun zamandır bu kadar ilgili bir arkadaş görmedim çünkü.
    endeline adlı üyeden alıntı
    1 adet satın alındı.

Anlayışlı, güvenilir bir arkadaş. Bıkmadan sorularımı yanıtladı.
    AhmetKofali adlı üyeden alıntı
    4 site için hizmet alınmıştır, güzel bir ticaret oldu.
    EnverK adlı üyeden alıntı
    1 site için SSL alındı. Güvenilir arkadaş.
    truser adlı üyeden alıntı
    4 adet SSL alındı Teşekkürler
    must4f4topal adlı üyeden alıntı
    1 site için hizmet alındı yakında bi tane daha alınacak hizmette sınır yok teşekkürler.
    erkanpur adlı üyeden alıntı
    1 Adet alındı. Kurulum tarafınca gerçekleştirildi. Güzel bir alışveriş oldu. Teşekkürler. 50-100 TL vermektense 5 TL'ye hallettik.
    saygilihosting adlı üyeden alıntı
    Bir adet alındı. Arkadaş çok hızlı ve yardım sever.
    By_GRaYWoLF adlı üyeden alıntı
    ödeme geçtim kurulum yaptım
    IstanbulHosting adlı üyeden alıntı
    2 adet sertifika alınmıstır
    kurulumlar arkadas tarafından saglanmıstır
    tesekkurler ilgili bir arkadas
    sanalyer adlı üyeden alıntı
    güzel konu tavsiye ederim
    kpsshaberlerim adlı üyeden alıntı
    2 adet sertifika alındı. ve kurulum yapıldı. Teşekkürler hizmet için,
    CtrlInformatics adlı üyeden alıntı
    2 adet sertifika alındı, çok ilgili ve güvenilir bir satıcı. Hazır Google SSL sisteleri seviyorken kaçırmayın fırsatı

Herşey için teşekkürler. Hayırlı satışlar dilerim...
    PhantomRui adlı üyeden alıntı
    SSL hizmeti alınmıştır, çok yardımcı oldu sağolsun teşekkürler.
    Single adlı üyeden alıntı
    On numara hizmet aldım team ile anında hallediyor arkadaş oldukça hızlı ve ucuz.
    fasb adlı üyeden alıntı
    2 adet aldım.

Gerçekten ilgili. On numara biri. tekrardan eline sağlık.
    SeoHizmetMerkez adlı üyeden alıntı
    Birkaç SSL Hizmeti Alındı. Hizmet ve Kalite Mükemmel Arkadaş Tüm Kurulumu Kendi Yaptı Sağolsun Alacak Arkadaşlara Tavsiyemdir. Sorunsuz Hizmet ve Hızdan Ötürü Teşekkürler
    Decanus adlı üyeden alıntı
    Ben böyle bir ilgi görmedim arkadaşlar. Toplu alım yapmaya karar verdim.
    Astalya adlı üyeden alıntı
    Bu fiyata bu hizmet kalitesi güzel. Ben memnun kaldım, tavsiye de ederim. Arkadaş çok ilgili, çalışkan ve dürüst. Kurulumları sorunsuz gerçekleştirdik.

Birkaç tane daha almayı düşünüyorum. Hayırlı satışlar dilerim.

Teşekkürler,
    uly adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar Comodo ekibini aradım. Önce Ankara'yı aradım, İstanbul'u aramamı ve Cihan bey ile görüşmemi söylediler. Doğrulamayı https://sslanalyzer.comodoca.com/ üzerinden yapabileceğimizi söyledi.

Arkadaşın tüm domainlerini doğruladı sistem. Helal olsun. Bu konuda da içim ferahladı, alım yapacağım. Skype ekledim.

Düzenleme: Profilimi açtığımdan beri takipteyim konu için.
    buyaWEB adlı üyeden alıntı
    2 adet ssl sertifikası alınmıştır hızlı ve pratik kurulum oldu kendisine teşekkür ediyorum ahlaklı bir satıcı..
    EnginTopcuoglu adlı üyeden alıntı
    2 adet ssl aldım kendisinden; harika derecede INCEPTION yaptık misali yardımı dokundu. Teşekkürler, hayırlı satışlar.
    mavikral adlı üyeden alıntı
    Yorulmadan usanmadan kuruluma yaptı yardımlarınız için teşekkürler..
    Napolyon adlı üyeden alıntı
    Sabit ip problemi yüzünden SSL hostumda çalışmadı, arkadaş beni mağdur etmemek adına herhangi bir ücret talep etmedi. Kurulumu vs. kendisi yaptı, her aşamada çok ilgilendi.

Ben memnun kaldım, SSL çalışsaydı daha iyi olacaktı tabi ama bu konuda arkadaşın suçu yok.
    Ads_Turk adlı üyeden alıntı
    Arkadaş işinde çok başarılı gerçekten. Hemen bilgisayarıma bağlanıp olayı halletti. Yardımları için teşekkürler.
    Mert50356 adlı üyeden alıntı
    2 adet sertifika alınıp kurulumları sorunsuz gerçekleşmiştir. İlgilisi için Ahmet kardeşime teşekkür ederim

Daha önce isimtescilden 2 kere almıştım farklı siteler için kuramadım. Ticket attım onlarda kuramadı. Çöp oldu SSL ler o zaman tanesini 20 liraya filan almıştım.
    By_GRaYWoLF adlı üyeden alıntı
    Arkadaştan birkaç gün önce Ssl Aldım sitede kullanmaya başladım aylardır kabul ettiremediğim dmoz sertifikadan sonra tekrar başvurmamla birlikte Birgün sonra kabul edildi teşekkür ediyorum
    ademir adlı üyeden alıntı
    SSL Sertifikasyon Hizmeti alındı ilgili bir satıcı tebrik ediyorum kendisini.
    sizin pc bağlanıp saniyeler içerisinde işi bitiriyor..

Teşekkürler..
    Viyaza adlı üyeden alıntı
    Kurdurdum bende fena olmadı, arkadaş oldukça ilgili teşekkür ediyorum
    enesdev adlı üyeden alıntı
    2 Adet aldım sorunsuz şekilde.İlgili bir arkadaşımız.Teşekkürler
    burak.atalay adlı üyeden alıntı
    2 adet sertifika alındı. Gayet hızlı bir alışveriş oldu. Ödemeyi yaptığım gibi kurulumu gerçekleştirdi. Hiçbir sorun çıkmadı. O kadar paralar döküp de uğraşmak yerine fırsat değerlendirilmeli kesinlikle

Teşekkürler.
    EZLN adlı üyeden alıntı
    arkadaş gayet ilgili ödemesini dün geçtim bugün kurulumu yaptık biraz geciktiği için bir ssl hediye etti teşekkür ederim.
    mewo95 adlı üyeden alıntı
    Arkadaş çok yardımcı oldu 2 adet alım yapıldı teşekkürler.
    BurakH adlı üyeden alıntı
    3 adet ssl alınmıştır. İlgili bir arkadaş, teşekkürler.
    Rayjon32 adlı üyeden alıntı
    Dürüst bir arkadaş güvenilir hizmet sundu, hemen iletişime geçtik ve 2 adet SSL hizmeti almış bulunuyorum, teşekkürler
    php_bot adlı üyeden alıntı
    2 Adet alındı . Çok yardımı dokundu teşekürler
    dergos adlı üyeden alıntı
    Alım yapıldı arkadaş ve işlem çok hızlı. Benden kaynaklı bir kaç problem oldu sabırla ilgilendi biraz yorduk kendisini. Tavsiye ediyorum kesinlikle teşekkürler.
    2 adet daha alındı.Hızlı teslimat + ilgili bir arkadaşımız.Daha öncedende 2 adet almıştım onlarda sorunsuzdu.Tavsiye ederim fırsatları değerlendirmek lazım.
    eakbudak adlı üyeden alıntı
    2 Adet sitem için SSL aldım, sorunsuz gerçekleşti ilgili birisi
    Woldesk adlı üyeden alıntı
    2 adet alım yapılmıştır, çok ilgili bir arkadaş gözünüz kapalı alabilirsiniz
    kpsshaberlerim adlı üyeden alıntı
    2 domaine daha aldım. Wordpress içinde turuncu sorunu çözmeme yardımcı oldu. Teşekkürler.
    AliFurkan adlı üyeden alıntı
    1 adet alındı, kurulum sağlandı arkadaşa teşekkür ediyorum
    1 adet ssl satın alındı.
    2 Adet daha ssl alındı.Yakın zamanda birkaç adet daha alacağız.İlgili bir arkadaşımız teşekkürler hayırlı satışlar.
    1 adet ssl alındı.
    qoxu adlı üyeden alıntı
    gecenin bu saatinde dahi hızlıca teslimat yapıldı. kaliteli tavsiye ederim
    senturksun adlı üyeden alıntı
    5 TL için 5 gündür benimle ilgileniyor, Arkadaş gerçekten sabırlı, ilgili ve kaliteli biri. Tüm sorunları kendi eli ile halletti. Allah var bu işi hosta yaptırsanız ssl kurulumu için ismini vermiyeceğim 40-50 tl alıyor. Tekrar sonsuz teşekkürler.
    oLcY adlı üyeden alıntı
    Ödeme tamamlandı.Sorunsuz SSL'i kurup teslim etti.Teşekkür ediyorum.
    fthmydn adlı üyeden alıntı
    İşini iyi bilen bir arkadaş çok hızlı bir şekilde kurulumu yapıp teslim etti. İlginize çok teşekkür ederim
    Noktech adlı üyeden alıntı
    6 adet ssl aldım kurulumuda sağolsun arkadaş yaptı teşekkür ederim. Devamlı çalışmak dileği ile
    skoparak adlı üyeden alıntı
    1 adet ssl alınmıştır arkadaşlar güvenilir ve son derece ilgili birisi
    Kendisine buradan teşşekürlerimi sunarım
    NesBilisim adlı üyeden alıntı
    Bir adet daha ssl aldım. Hızlıca kurulumu gerçekleştirdi, tekrardan herkese tavsiye ederim.
    haberbey adlı üyeden alıntı
    Sertifika alındı ilgisinden dolayı teşekkür ederim.
    ercu145 adlı üyeden alıntı
    1 adet alındı herşeyi ile ilgilendi almadan kurulumuna kadar hiç sıkılmadan.Tekrardan teşekkürler
    Aykut_ adlı üyeden alıntı
    ssl hizmeti aldım. ilgili bir arkadaşımız.
    KLavy3 adlı üyeden alıntı
    çok ilgili arkadaş sertifika alındı
    Hoax adlı üyeden alıntı
    SSL alınmış ve Ahmet Bey tarafından kurulumu tamamlanmıştır. Teşekkürler.
    Modexi adlı üyeden alıntı
    bir adet ssl alındı hızlı işlem bol kazançlar
    Enforcer54 adlı üyeden alıntı
    1 adet alındı ve hemen kurulumunu yaptı

Tavsiye ederim
    Khloros adlı üyeden alıntı
    2 adet SSL Sertifikası satın alınmıştır. Arkadaş çok hızlı çalışıyor. Teşekkürler.
    mmsarica adlı üyeden alıntı
    1 site icin alim yapildi, insallah devami gelecek. Hizli ve sorunsuzdu, tesekkurler..
  • 29-08-2015, 21:25:36
    ahmetozel adlı üyeden alıntı

R10'da değil, TÜRKİYE'de Bir İlk!!SADECE SSL

ÖNCE İŞ, SONRA ÖDEME!

Çekilişsiz Kurasız herkese Comodo Postive SSL (https://) Sertifikasını 5 ₺ gibi cüzi bir miktarla sizlere sunuyoruz.

Yanlış duymadınız, alan adınızın ve sisteminizin tamamen güvenilebilir olduğuna doğrudan etki eden SSL sertifikasını 1 yıllık – 5 TL’ye alabilirsiniz. Faydaları ve ne için kullanıldığını anlatmamıza gerek olduğu kanaatinde değiliz. Ancak yine de en basit örnek ile SEO açısından, Google güvenilirliği ve marka güvenirliliği açısından oldukça önem arz eden SSL sertifikasını en uygun fiyata aldığınızı belirtmek isteriz.

İŞLEYİŞ (SÜREÇ)

Siparişinizi oluşturup, geri dönüşlerinizi yaparsanız, PANEL giriş bilgilerinizle birlikte KURULUM TALİMATLARI tarafınıza iletilir. SSL 'iniz aktif olduktan sonra ödeme yapmazsanız SSL Sertifikanız iptal olur. (5 ₺ için değmez)

İLETİŞİM

Reel aksaklıklar dışında, 15 dk içinde geri dönüş yapılır.

DİĞER REFERANSLAR

Üstad ssl tam olarak ne ise yariyor illa kurumsal mi olmamiz lazim

• 29-08-2015, 21:36:30
    SSL, Secure Socket Layer: internet üzerinden veri trafiğinin güvenliğini sağlayabilmek amacı ile oluşturulan kriptoloma protokolüdür.

E-Ticaret siteleri dahil pek çok sitede veri trafiği kriptolanmaktadır. Bu da güvenliği %100 sağlamasa bile en üst seviyelere çekmektedir.

SSL ile ilgili daha fazla bilgi için Google'dan arama yapabilirsiniz.

Kurumsal olmanıza gerek yok.
  • 29-08-2015, 22:04:53
    Mobil destekliyorsa pm alayım.
    Mavi gözlü bir Bozkurt'un asaleti var damarlarımda.
  • 29-08-2015, 22:17:07
    Milano adlı üyeden alıntı
    Mobil destekliyorsa pm alayım.
    Bende