Aspire
Koineks
 • 24-04-2015, 17:15:02
  #1
  1/2
  Eylül 2013 tarihinden beri süren Google aramalarda çıkmama sorunum nasıl biter acaba, tamam site içi sorunlarım var biliyorum, yeni yazılım ve yeni tasarım ile bunlar bitirilebilir ama para kazanma sorununu çözünce, çok şükür indexlenmeme gibi bir sorunum yok, bakabilirsiniz > site:yenisarkisozu.net yüklediğim bir sayfa en kötü yarım saat sonra indexleniyor, siteyi sürekli de güncel tutuyorum, bu google aramalarda çıkamama sorununu site dışı seo ile çözebilir miyim, neler tavsiye edebilirsiniz.
 • Sponsor Reklam
 • 05-06-2015, 15:54:47
  #2
  1/2
  Hocam siteniz tür olarak özel. Yani sitenize bütün şarkıların sözlerini eklemeniz gerekiyor, popüler şarkıları youtube'de falan takip edin, bu şarkıların sözlerini ekleyin mutlaka.

  Sitenizde anahtar kelime şarkı sözü başlığında, kategori başlıklarında geçirilebilir. Örnek veriyorum: Neşet Ertaş şarkı sözleri, Neşet Ertaş Yalan Dünya şarkı sözleri şeklinde.

  Meta tag çok önemli, içeriklere meta tag girişine önem verin, alakasız tagler girmeyin, indeksi parçalarsınız. Sanatçıların fotoğraflarını "büyük boy" şeklinde uygun kısımlara yükleyin. Google, Youtube'i satın aldığından beridir orada da bir şeyler oluyor. Tam emin olmamakla birlikte şarkıların Youtube "resmi, official" linklerini siteye gömebilirsiniz. Bir zararı olmaz, getirisi olur mu emin değilim, denemekten zarar gelmez.

  Asıl gereken ise ziyaret süresinin artması. Rakip sayınız çok fazla, cidden zor bir alanınız var, üstelik getirisi de çok yüksek değil alanınızın. Dediklerimi uygulayabilirsiniz, kolay gelsin, soracak bir şeyiniz olursa Skype'dan ulaşabilirsiniz.
 • 24-06-2015, 00:34:21
  #3
  1/2
  Sitenin Meta taglarını yabana atmayın. uyumlu şekilde meta tag girin.
  İngilizce Çeviri Hizmeti