• 03-08-2012, 00:34:37
  #1
  1/2
  [PROF. WordPress SEO]
  Bol Referans! Hit, Kazanç, Hızlı Index ve Memnuniyet Garanti! Uygun Fiyat!


  # 5 yılda, 1000+ site referansı ve 600+ memnun müşteri!
  # 7 yıllık seo, 9 yıllık wordpress tecrübesi!
  # Sektöre WordPress SEO kavramını biz kazandırdık!
  # Üstelik en uygun fiyata, maksimum fayda ve en geniş çalışma seçenekleri! %100 memnuniyet garantili!


  UNUTMAYIN! SEO paketini herkes hazırlar, linki herkes satar! Ama wordpress seo'yu sadece Protect yapar!

  MAYIS 2017 KONU İÇERİĞİ GÜNCELLENDİ!
  2012 yılından beri aktif olan konumuz, içerik yapısı ve anlatımı tamamen yenilendi. Sunum sadeleştirildi, kısa ve net anlaşılır bir biçime kavuşturuldu. Ancak kalitemiz, her zaman olduğu gibi sabit kaldı!..

  BEN KİMİM?
  Çalışmak isteyenler, öncelikle karşısındaki muhatabı tanımayı da isterler diye düşündüm. 2008 yılında tanıştığım wordpress üzerinde birçok blog, haber denemelerim oldu. Acemilik dönemini böyle atlattım ve 2010 yılında seo'yla tanıştım. Herkes gibi bir şeyleri yüzeysel öğrenip geçmek yerine tek bir alanda ve tek bir hedef doğrultusunda yoğunlaşıp, r10'a ve web sektörüne "WORDPRESS SEO HİZMETİ" kavramını ben kazandırdım!

  6 yıldır 1000'i aşkın siteye uyguladığım ve istisnasız memnuniyet elde ettiğim hizmetimin detayları, çalışmalardan elde edilen referans gelirler ve tüm ayrıntılar aşağıdadır. Değerli müşterilerimin, onore eden gurur verici yorumlarını okumak için, çalışmam hakkında bilgi sahibi olmak ve sipariş vermek için, lütfen konuya devam edin!

  BUGÜNE KADAR NELER OLDU?
  - Yaklaşık olarak 1000 WordPress sitesine çalışma yapıldı.
  - Beş yıldır aralıksız müşteri memnuniyeti sunan, ilk ve taklitlerine rağmen hala tek; açık ara önde olan WordPress SEO hizmeti halini aldı.
  - Çalışma yaptıran site sahiplerine binlerce kazandırdı.
  - Üç kanaldan (PM, Skype, e-mail) her daim müşterilerine sürekli destek sunan bir hizmet olma özelliğini daima korudu.

  HANGİ SİTELER ÇALIŞMALARA UYGUN?
  +18 içerikli sitelere çalışma sağlanmamaktadır. Bunun dışında deneyimimin yüksek olduğu, kendi ve müşteri sitelerimde başarı yakaladığım örnek sektörler şunlardır;

  • Kurumsal siteler
  • Genel bloglar
  • Haber siteleri ve ajansları
  • Moda, kadın siteleri
  • Yemek tarifleri
  • Mobilya, dekorasyon siteleri
  • Kamu ve ilan siteleri
  • Film ve dizi siteleri
  • WordPress ile yapılandırılmış e-ticaret girişimleri
  • TBM odaklı finansal içerik siteleri
  • Yabancı niche projeler (İngilizce, almanca gibi dillere de çalışma uygundur.)

  HİZMETİMİZİN İÇERİĞİ NEDİR?
  Konumuzun önceki halinde, bu alanda çok daha detaylı açıklamalar yer alıyordu. Elbette, çalışmayı daha geniş perspektiflerden ele alabiliriz, bu mümkün. Ancak göz boyamak, abartmak tarzım değil! Bu nedenle olabildiğince sade tutmaya çalıştım. Buyrun devam edelim...

  Konunun asıl amacı iç optimizasyon odaklı on-page (sayfa içi) SEO altyapınızı temellendirmektir. Burası SEO danışmanlığı kategorisi olduğu için, sosyal linkler sunmuyor, tanıtım yazıları ekleyerek çalışmayı teslim etmiyoruz. Çünkü seo demek bunlardan ibaret olmadığı gibi, maalesef pazarlama stratejileri, bir çok insana bu önkabulü dayatıyor. Oysa site içindeki seo eksikleri giderilmeden bu çalışmalar uygulanırsa, zaten bir verim beklenmemeli. Temel sağlam olsun ki, üzerine koyacaklarınız boşa gitmesin istiyorum. Fakat yine de sözlük tanıtımlarıyla ufak bir hediye sunuyorum.

  • Genel Analiz: Wordpress siteniz tüm hatlarıyla incelenir, analiz edilir. Analiz için ekstra bir rapor sunulmaz ancak yapılacak çalışmaların tespiti sağlanır.

  • İç Optimizasyon: Bazen ufak kodsal düzenlemeler, bazen meta-tagların yeniden ayarlanması, bazen ise page speed (sayfa hızı) yükseltmek için cache veya buna benzer yöntemler uygulanarak Google'ın sitenizi sevmesi sağlanır. Analize göre bu çalışmaları belirlemekteyim, neler yapıldığı çalışma raporunda iş bitimi sunulur.

  • Profesyonel Eklenti Kurulumları: Deneyimlerimden gelen belirlemeler ve arındırmalar sonucu sitenin tam SEO uyumunu sağlayacak wordpress eklentileri yüklenir, kurulur. Kurulu olanlar elden geçer, ayarları hatalı olanlar onarılır, gereksizler silinir. Silme işlemi müşteriye danışılmadan yapılmaz, SEO iyileştirmesi söz konusu olsa bile verileriniz korunur!

  • RSS Kayıtları: Siteniz otoriter RSS kaynaklarına bağlanır, buradan doğal bir büyüme potansiyeli sağlanır.

  • Sosyal Medya Entegrasyonu: Özel bir eklenti sayesinde, eklediğiniz içeriklerin anında size özel sosyal medya hesaplarına gönderimi sağlanır. Siteniz sosyal medyanın gücünden nasibini alır!

  • Profesyonel AdSense Reklam Yerleşimleri: Yalnızca AdSense hesabı bulunan ve yerleşimleri yapılmamış olan siteler için bu hizmetimiz çalışmaya dahildir. Sitenin seosal eksiklerini bitirmekle kalmıyor, aynı zamanda gelirlerini de yükseltmek için bu çalışmayı gerçekleştiriyoruz.
  (Dipnot: Adsense reklam çalışmalarında temanın işlev ve özelliğine göre ekstra çalışmaların yapılması gerekebilir. Bu sebeple oluşabilecek her türlü ihmallere karşı böyle bir hizmeti istediğini belirtmeniz rica olunur. Ayrıca AdSense uyumlu free bir temanın kurulumu, premium bir temanın sizin adınıza alınıp kurulması, ayarlanması ve yerleşimlerin yapılmasını isterseniz ek ücret istenebilmektedir.)

  • HEDİYE! Bu, bir dış çalışma olmamasına rağmen domain authority ve page authority değrlerinizde yükseliş sağlamak adına tam 71 adet .edu, .gov backlink sağlıyor ve rapor sunumunu, çalışmayla birlikte gerçekleştiriyoruz.

  • HEDİYE! Türkiye'nin en popüler sözlüklerinden olan Uludağ Sözlük, İnci Sözlük, İti Sözlük gibi sözlüklerden ücretsiz tanıtım yazısı sağlıyoruz. (Ekşi Sözlük tanıtımının maaliyeti çok yüksek olduğu ve tanıtım yapan hesaplar anında moderasyon tarafından kapatıldığı için, bu sözlükten hediye veremiyoruz, ancak diğer sözlükler de mutlaka çok değerli bir backlink olarak geribildirim sağlayacaktır.)

  • Detaylı Raporlama: Yaptığım tüm çalışmaları özetleyen, özetlemekle de kalmayıp detaylandıran, hem müşteriyi bilgilendiren hem de öğreten, adeta bir SEO pusulası özelliğine sahip çalışma raporunu teslim ediyorum.

  • HEDİYE! 39 TL değerinde olan, benim ve sevgili dostum Regex (Jurisconsult) tarafından 2012 yılında kaleme alınan, her kelimesi SEO kokan, profesyonel bir dil ve anlatım ile hazırladığımız, artık satışını harici olarak durdurduğumuz, Mükemmel WordPress SEO E-Book'u çalışma raporunun yanında sizlere ücretsiz bir şekilde hediye ediyorum. Kitap PDF formatındadır, 2012 yılında yazmış olsak dahi bir çok kriter hala güncel olarak etkilidir.

  Aşağıdaki kavramlar iç optimizasyonda önemlidir;

  + Sayfa Başlığı (Page title)
  + Meta Tagler (Meta Tags)
  + ALT Etiketler (ALT tags)
  + İçerik (Content)
  + Kullanışlılık ve Erişilebilirlik (Usability and accessibility)
  + Site içi Linklerin Yapısı (Internal Link Structure)
  + Site Haritaları (Site maps, both XML and user facing)
  + URL Yapısı (URL structure)
  + Başlık Etiketleri (Headings – H1, ect. tags)
  + Anahtar Kelime Yoğunluğu (Keyword density)
  + Hedef Kelime Analizi (Track target keywords)
  + Site Dışına Linkler (Outbound links)

  Tüm bunlar çalışmaya dahildir.

  Tekrar belirteyim, bu çalışma bir SEO paketi değildir! WordPress kullanan tüm web sitelerinin temel gıdası olarak da adlandırabileceğimiz bir yapı taşıdır!

  SOSYAL MEDYA'NIN GÜCÜ!
  Sosyal medyanın gücünü kullanarak sitenize açacağınız her konu Medium, Instapaper, StumbleUpon adreslerinde otomatik olarak yayınlanacaktır.

  ÖZEL NOTLAR?
  Hit garantisi olarak belirttiğim taahhüt, tamamen sizin benim tavsiyelerime uymanızla paralellik gösterir. Raporda bulunan her hususa ne kadar dikkat ederseniz o kadar hit alır, o kadar kazancınızı artırır, o kadar hızlı index alır, benden de bunların toplamı kadar fazla memnun kalırsınız.
  Hiçbir koşulda, geri iade imkânı mümkün değildir.
  Hem garanti verdiğimi, hem de iade yapmadığımı düşünebilirsiniz. Ancak sonuçta siteyi yöneten sizsiniz. Garanti konusunu şöyle düşünün; 1000'den fazla kişi istisnasız memnun kaldı, yorumlarda görebilirsiniz. Böyle bir çoğunluk, yanılmış olamaz!
  Çalışma backlink hizmeti değildir, tekrar tekrar belirtiyorum. Dolayısıyla sitenize en ufak bir zarar verme ihtimali yoktur.

  ÜCRET BİLGİSİ
  Memnuniyet garantili wordpress seo paketimizin fiyatı sadece ve sadece, 60'dir!

  RAPOR VE ÇALIŞMA TESLİMİ
  İş teslim süresi 1 ila 7 gün arasıdır. Belirttiğiniz mail adresine raporunuz gönderilir.

  İLETİŞİM KANALLARI
  - R10 / PM
  - Skype: [email protected]
  - Elektronik posta: [email protected]


  Not: Ana konu, karakter sınırını aştığı için daha fazla referans eklemesi yapamıyorum. Bu sebepten dolayı vakit buldukça yorumlardan ekran görüntüleri paylaşacağım.

  Alıntı
  Alıntı
  Alıntı
  Alıntı
  Alıntı
  ATABEY adlı üyeden alıntı
  bu adamla korkmadan calısın dedıgımde bazı arkadaslar senın bundan ne cıkarın var dıyor. bu adamı neden bu kadar tavsıye edıyosun dıyor.

  arkadasla defalarca farklı sıte projelerım ıcın calıstık. en son yaklasık 2bucuk senedır fıltrede olan sıtem ıcın calıstık. hitleri 50-100 civarına dusen sıtem için calısmayı agustos aynının sonlarında yaptık. hemen hemen 6 hafta oldu ve hitler su an ıcın 1200 rakamını gordu. ve sureklı yavas yavas artıyor. buda kanıtı. neden bu adamda ısrar ettıgımı gormenız ıcın

  kaangumus adlı üyeden alıntı
  arkadaşlar bende bir kaç ay önce arkadaşla çalışma yapmıştık ve etkisi 1 hafta sonrasında hemen olmuştu yazmamışım buraya . gözünüz kapalı çalışma yaptırabilirsiniz ben bir sitem için daha çalışma yapıcam arkadaşla. herkese tavsiye ederim wordpress de sayılı uzman arkadaşlardan bir tanesini
  RASKOLNIKOV adlı üyeden alıntı
  mart ayının 1inde çalışma yapmıştık aradan 15 gün geçti ve hitim 3 e katlandı. çalışma yapmadan önce, 200-300 lerde seyreden hitim her geçen gün kademeli olarak arttı ve dün 800 ü gördü. ayrıca google images ten de iyi hit almaya başladık.
  analytcs grafiğinide konuya ekliyorum. gördüğünüz üzere son 1 ayın hit grafiği. 14 şubat 14 mart arası. ve 1 marttan sonra grafik eğrisi hep yukarıya doğru yükselmiş. güvenle çalışabilirsiniz bu arkadaşla aldığı paranın her kuruşunu fazlasıyla hak ediyor.
  Airy adlı üyeden alıntı
  Ben bu konuya yazmamışmıyım yaa, 2011'de mesajlarım vardı DB sıfırlandıktan sonra mesaj attım diye hatırlıyorum
  Batuhan ile bugüne kadar WordPress tabanlı sitelerim için en az 5-6 defa çalıştım işini son derece hakkını vererek yapıyor, tavsiye ederim.

  Bir site için daha, PM atıyorum Batu.
  Alıntı
  MeLaNKoLia Nickli Üyeden Alıntı
  siteye ne halt ettin bilmiyorum, ama hitlerim de 30% bir artis var.
  ve 3.260.000.000 arama sonucu olan bir kelimede 12. sayfada 4. sayfaya geldim (:
  buraya mesaj yazmakla 1 hafta bekledim, sonucu almak icin. SUPERSIN tek kelime ile beklemiyordum bu kadarini.
  kaangumus adlı üyeden alıntı
  arkadaşlar bende bir kaç ay önce arkadaşla çalışma yapmıştık ve etkisi 1 hafta sonrasında hemen olmuştu yazmamışım buraya . gözünüz kapalı çalışma yaptırabilirsiniz ben bir sitem için daha çalışma yapıcam arkadaşla. herkese tavsiye ederim wordpress de sayılı uzman arkadaşlardan bir tanesini
  D3LpHi adlı üyeden alıntı
  Zamanında çalışmıştık çok verimli bir çalışma olmuştu. Bir daha çalışmak isterim
  LEGEND34 adlı üyeden alıntı
  Çalışma yapılan sitemin 6 günlük istatistikleri, hergün dahada artıyor. Teşekkürler! @Protect;
  LazraiL adlı üyeden alıntı
  1 site için site içi seo optimizasyon yaptırıldı. Kaliteli iş.
  mehmed adlı üyeden alıntı
  Arkadaşa 2 hafta önce iş verilmişti. Şuan için sonuç gerçekten çok iyi. Hitler arttı ve dolayısıyla adsense kazançlarında da artış oldu. Kendisine başarılı işinden dolayı teşekkür ederim.
  MeLaNKoLia adlı üyeden alıntı
  Ilk yorum benden olsun artik, malum geri gitmeden sonra.. arkadasla 2 sitemiz icin calistik ve kendisi bana köseyi dondurdu cok iyi herkeze tafsiye ederim!
  everquest adlı üyeden alıntı
  Hala düşünüyormusunuz ? %30 hitiniz artacaktır. Efendi ağırbaşlı iş gören naz geçen melek diyebiliriz
  sykdL adlı üyeden alıntı
  Rapor geldi
  Arkadaş o kadar akıcı bi rapor hazırlamış ki bi solukta okudum (normalde uzun yazı okumayı sevmem huyum kurusun)
  kurdugu eklentilerle panele bi bugatti veyron havası katmış bundan sonra direksiyona biz geçiyoruz ve dediklerini uygulamaya çalışıyoruz.. ilerleyen günlerde siteyle ilgili gelişmeleri yazarım.
  Teşekkürler.
  Regex adlı üyeden alıntı
  Kendisi on numara adamımdır. WordPress SEO konusunda, özellikle son iki yılda büyük deneyimler kazandı benim kardeşim. Veriler geri alınmadan önce -önbellekten de görebileceğiniz üzere- bu alanda 400'ün üzerinde referansı mevcuttur ve müşterilerinin genel tavrı "ücretlendirmenin kat kat üstünde bir hizmet" verdiği yönündedir.
  psdlider adlı üyeden alıntı
  1 haftada 200lerden 550lere geldi hitim artış devam ediyor gibi arttıkca yazarım eline sağlık
  Malthus adlı üyeden alıntı
  Batuhan arkadaşımı 1.5 yıldır falan tanırım. Bu 1.5 yılda sohbet, film, güncel blog, tarif, moda ve daha bunun gibi birçok (xyz hariç) kategoride açtığım her site için artık öncelikle kendisine mail atarak ve nesine hesabına 45 TL'yi geçerek ilk adımı attırmak temel alışkanlığım oldu. Artık neredeyse banka hesabımdan otomatik ödeme talimatı vereceğim yani o derece . Bugüne kadar verim alamadığım bir sitem olmadı desem yeridir! Eğer yapılan çalışmalardan verim alamıyorsanız, hatayı kendi taktik ve stratejilerinizde arayın.
  Tamamen hür irademle yazdığım objektif bir yorumdur. Kendisini şiddetle tavsiye ederim. Kendisiyle daha uzun yıllar beraberiz umarım.
  Son olarak: Yaşını tam olarak bilemiyorum ancak 18-20 arasında sanırım ama 25-30-40 yaşında ajans sahibi, Google sertifikalı SEO uzmanı geçinenlere taş çıkartabilecek kapasite ve potansiyele sahiptir. Kendisi kelime bazlı SEO yaptığını iddia etmiyor. Sadece iç optimizasyon yapıyor, hangi tür çalışmadan ne gibi bir verim almayı beklediğiniz ve beklentinizin karşılanıp karşılanmadığı da biraz sizin çıtayı nerede tuttuğunuza bağlıdır. Büyük hayallerle bir filme gidersiniz hani, hüsrana uğrarsınız ya da vasat diye bir filme gidersiniz, güzel zaman geçirirsiniz. İşte... Aynen öyle.
  Sabretmeyi bilen, Protect'in yapacağı bu çalışmaların bir anda milyoner etmeyeceğinden emin olan, altyapısını sağlam tutmak isteyen, WordPress sitesini kanatlandırmayı amaçlayan ve bu iş için nereden başlayacağını bilemeyen tüm arkadaşlara önerimdir! Kolay gelsin.
  İyi çalışmalar dilerim.
  Tr_P0W3R adlı üyeden alıntı

  Çalışma yapılan sitem gittikçe yükseliyor.
  Alıntı
  ice2berg Nickli Üyeden Alıntı
  12 Temmuzda rapor aldım, 12 temmuzdan sonra hitlerde gözle görülür bir artış olmadı (biraz da benden kaynaklı) ama gelir tam olarak 2 kat arttı. 25 TL sonuna kadar hakediyor hatta 25 TL az bile bu hizmet için helal olsun..
  yildirimx adlı üyeden alıntı
  arkadaşa bir sitem için çalışma yaptırdım sitem ilk 3 içerisinde gidip gelirken çalışma sonrası şuan Allaha şükür 2 gündür zirvedeyiz Önümüzdeki günlerde yeniden farklı 2 site için daha çalışma yaptırmayı düşünüyorum.
  Alıntı
  Magrip Nickli Üyeden Alıntı
  Arkadaşa Site optimizasyon seo çalışması yaptırıldı. Bir Hafta Geçmediki hitlerim 2 Katına Çıktı.Anlayışlı İşini Titizlikle Yaptı sağolsun.
  Bu Hit Grafiği.
  Alıntı
  bagwell34 Nickli Üyeden Alıntı
  geçenlerde çalışma yaptırmıştım.sitem henüz yeniydi..hergün 2-3 tane özgün içerik giriyorum.. sitemdeki gelişme budur yükselme böyle devam ederse tekrar çalışmak isterim.tekrar teşekkürler..
  sebe adlı üyeden alıntı
  Ben batuhan kardeşime bir kere daha çok çok teşekkür etmek istiyorum. Allah kazançlarını daha da çok bereketlendirsin. Sayesinde seo adına çok büyük şeyler öğrendim. Üstelik 35 tl gibi ucuz bir rakamla. Şimdi faydasını olağan bir şekilde görüyorum. Oyun sektörünün rekabet ve zorluğunu webmaster piyasasında bilmeyen arkadaş yoktur sanırım. Attığım oyunlar 8. sayfada çıkıyordu genelde. En iyi 6. sayfada gözüküyordu. Onun vesilesiyle öğrendiğim ON PAGE SEO ile şimdi attığım oyunlar 2 sayfada çıkmaya başladı. Üstelik oldukça popüler oyunlarda ve hiç bir link ve seo çalışması yapılmadan. Kendisine bir kere daha teşekkür ediyor ve başarıların devamını diliyorum. Kendisiyle her fırsatta çalışmaya devam edeceğim.
  Alıntı
  yhs Nickli Üyeden Alıntı
  Üstüne düştüğüm blogum vardı tamamen özgün, bu sitemde hitlerim düşmeye başlamıştı arkadaşın konusunu gördüm ve bir çalışma yaptırmak istedim. Sitem 1 hafta geçmeden eski hitine geri geldi hatta daha da yükseliyor. Wordpress siteniz varsa bu arkadaşla mutlaka bir çalışma yaptırın etkisini fazlasıyla göreceksiniz.
  Protect Arkadaşla yaptığımız çalışmanın gününü işaretledim karar sizin
  oxyge_n adlı üyeden alıntı
  Arkadaş işinin ehli birisi. şu an sitem tavan yapmaktadır. Öyleki Host firmam dahi bu duruma kayıtsız kalamayıp benimle irtibata geçti... Lafın kısası ben çok memnun kaldım arkadaşlar hepinize tavsiye ederim....
  Tolkien adlı üyeden alıntı

  Geçen haftalarda ingilizce sitem için çalışma ve reklam yerleşimi yaptırmıştım arkadaşa. Meyvelerini almaya başlıyorum bu kadar fark yaratacağını beklemiyordum aslında iyi bir çalışma oldu ellerine sağlık. Adnsense görüntüsünü de üste ekledim.
  CevdetBartu adlı üyeden alıntı
  Raporu teslim aldığım 2 gün oldu ve cidden hit artmaya başladı. Daha da detaylı bilgi için 1 ay sonra ss görüntüsü atıcam. Çalışması başarılı ve gayet güvenilir.
  Alıntı
  GizveL Nickli Üyeden Alıntı
  Arkadaşımız gerçekten ilgili, raporu 2 gün önce aldım ve biraz önce raporu aldığım halde takıldığım 1-2 yerde hiç düşünmden gayet mülayimce ve hızlı bir şekilde yardımcı olmuştur. Kendisine buradan da teşekkür ederim. İş yapmayı düşünenler düşünmesin, direk iş yapsın.
  Hayırlı geceler, hayırlı işler..
  ATABEY adlı üyeden alıntı
  arkadasla uzun zamandır bütün sitelerım ıcın calısıyorduk. kendısı ıle calısmaya ılk basladıgımda iyimidir kötumudur bılemedıgım için kendımce asla bu sıte ıcın calısma yaptırmam dedıgım bır sıte vardı. pek fazla ılgılenemedıgım ortalama 1500-1800 hitli bir site. 5 gun once bu sıtem ıcınde calısma yaptık ve ortaya su sonuc cıktı 3000-3200
  werthamon adlı üyeden alıntı
  gerçekten de memnuniyet garantisi var arkadaşa yaptırdıgım çalışmadan 3 hafta sonra alexada inanılmaz bir düşüşle 25 milyondan 5 milyona düştü sitem.bir de öyle guclu bir seo programı var ki onu kullanmanız durumunda siteniz aramalerda ust sıralarda çıkıyor..ne ararsan onu bulursun ne ekersen onu biçersin kısaca..arkadaşa sonsuz tşklerimi sunuyorum..
  Emx adlı üyeden alıntı
  Arkadaş ile bundan 1 ay önce çalışma yapmıştık hit ve gelir artışımda yaklaşık olarak %20 lik bir artış oldu tavsiye ederim tekrar teşekkür eder başarılar dilerim.
  MeLaNKoLia adlı üyeden alıntı
  bundan ortalama 4 ay önce arkadasla ilk calismamizi yapmistik, ortalama o zaman 4 aylik bir site idi ve ortalama gunluk ziyaretcisi 200-300 idi.
  arkadasla calistiktan 3-4 hafta sonra hitlerim 2K a kadar cikti ve o gun bugundur stabil olarak 2K da.
  daha sonra 1 site daha actim ayni yolu izledim ve suan o sitede 1K larda dolasiyor.
  ve dun 3. sitenin raporunu aldim bu sitenin kategorisi biraz zor ama basarili olacagini umuyorum.
  Noventa adlı üyeden alıntı
  Zamanında bir sitem için çalışma yaptırmıştım, mübarek hala faydasını görüyorum çok şaşırıyorum bu kadar paraya bu kadar fayda sağlaması.

  Yakında yine kapını çalıcam üstadım harika işler çıkarıyorsun.

  Kolay gelsin
  Alıntı
  darkalive Nickli Üyeden Alıntı
  Protect, gerçekten güzel iş çıkarmış, aslında konuyla alakalı bir insanın bildiğini düşündüğüm - ben de dahil - tüm olması gerekenleri bir pakette toplamış ve ayar/kurulumlarını da işe katmış.
  Niye ben bunları yapmadığım dediğim bir sürü şey vardı siteyi teslim aldıktan sonra
  Neyse, işin özü, özendiğim iki aylık bir sitemdeki çalışmasından iki gün sonra, durum şöyle;
  Google 'dan gelen hitler iki günde; ~300 civarındayken, ~500 civarına çıkmış, burdan ~100'e yakın artışta resim aramadan geliyor.
  İşin özü, 25 tl 'ye harika iş.
  delipoyraz2004 adlı üyeden alıntı
  1 adet site için Çalışmaya başladık. çok ilgili bir arkadaş. ne sorduysam samimiyetle cevap verdi
  MertWeb adlı üyeden alıntı
  Evet arkadaşlar 10 Ağustosta çalışma yaptırıldı. İmleme ve wiki çalışmalarını ise 2 gün sonra yaptırdım. Ortalama hiti 450 hiti olan sitem an itibariyle bu sayıya ulaşmış durumda. Asıl hit ise akşam saatlerinde geliyor. Muhtemelen 550-600 dolaylarında olacak.
  Teşekkür ettiğimi bildirmek istiyorum. Artış gözlemesem gelip burada kesinlikle bu yazıyı yazma gereği duymazdım...
  MeLaNKoLia adlı üyeden alıntı
  daha oncedeki yazdigim yorumlarda gorundugu gibi cok memnunum, bugun bir sitemi daha verdim ve guzel is geleceginden eminim artik , yeni wordpress kurdugumda ilk isim arkadasin kapisini calmak oluyor
  cypher01 adlı üyeden alıntı
  Arkadaşla işimizi tamamladık kesinlikle alanında uzman birisi tavsiye ederim.
  faruks adlı üyeden alıntı
  daha önce çalışma yaptırıp olumlu sonuçlar aldım. Şimdi yeni sitem için çalışma yapıyoruz. Tavsiye ederim.
  kebo_gzb adlı üyeden alıntı
  Arkadaşla çalıştık , memnun kaldım, 2.haftada belli etti çalışma kendini
  ATABEY adlı üyeden alıntı
  bu adamla korkmadan calısın dedıgımde bazı arkadaslar senın bundan ne cıkarın var dıyor. bu adamı neden bu kadar tavsıye edıyosun dıyor.
  arkadasla defalarca farklı sıte projelerım ıcın calıstık. en son yaklasık 2bucuk senedır fıltrede olan sıtem ıcın calıstık. hitleri 50-100 civarına dusen sıtem için calısmayı agustos aynının sonlarında yaptık. hemen hemen 6 hafta oldu ve hitler su an ıcın 1200 rakamını gordu. ve sureklı yavas yavas artıyor. buda kanıtı. neden bu adamda ısrar ettıgımı gormenız ıcın
  BurakTur adlı üyeden alıntı
  Kendisi ile iş yaptık hem ilgili hemde işini çok iyi yapan bir arkadaş kendisi ile çalışmalarımız devam edecektir.
  Alıntı
  TcL Nickli Üyeden Alıntı
  Daha öncesinde bir çalışma yaptırmıştım arkadaşımıza fakat benim kendi hatalarım yüzümden arkadaşın hakkını yemiştim.Şimdi bir siteme çalışma yaptırdım.Daha 2.5 aylık bir site.Kendisinin yaptığı çalışmada hit artışından ziyade anında index ile ilgili nasıl bir çalışma yaptı bilmiyorum ama artık eklediğim konular 30 saniye içinde index alıyor ve bu indexler 2.nci sayfadan giriş yapıyor.Konuya yazmamın artık şart olduğunu düşünüyorum.Kendisinden daha önce haksızlık ettiğim için özür dileyip yeni çalışmasından dolayı kendisine çok çok teşekkür ediyorum.Hakkını helal et protect.Şiddetle tavsiye ediyorum.
  Alıntı
  ATABEY Nickli Üyeden Alıntı
  2 gün önce iş vermiştim raporumu sabah teslım aldım. ve az once arkadasla aramızda msn de aynen su yazısma gectı
  ATA BEY:
  sana bişi dıyımmı
  siteye her ne halt yaptın bılmıyorum ama
  hitler sımdıden bariz kıpırdandı
  Protect ':
  güzel
  ATA BEY:
  hatta su saatte olması gereken hite göre sanırım yuzde 30 artıs var
  ksın olan rakam
  Protect ':
  ilk günden güzel hocam
  daha yorum yapmıyorum takdir sizde. ben bu adamı sevdim
  GNU adlı üyeden alıntı
  Kişisel sitem için anlaşıldı,şimdiden teşekkürler.
  Alıntı
  jocus Nickli Üyeden Alıntı
  1-2 arkadaşım bu kategoride bulunan benzer bir hizmetten faydalanıp hit artırmayı bırak var olan ziyaretçi trafiğinden olmuşlar, kendilerine Protect'i önerdim ve şu an eski hitlerinin üstüne çıkmaya başladı siteler.
  Bu arkadaşı tekrar tekrar tavsiye etmekteyim kolay gelsin.
  Alıntı
  Ekinhost Nickli Üyeden Alıntı
  Çooook kaliteli ve sağlıklı bir hizmet alındı süper ilgi ve işini son derece iyi yapan bir arkadaş hiç tanımama rağmen çok iyi bir şekilde ilgilendi. ALLAH razı olsun gözünüz kapalı hizmet alabilirsiniz. Tekrardan teşekkür ederim değerli hocam.
  Alıntı
  hermesyus Nickli Üyeden Alıntı
  10 numara arkadaştır. canavar gibi iş yapar sağolsun
  Alıntı
  Stubborn Nickli Üyeden Alıntı
  arkadaşa tekrar teşekkür etmek istiyorum. çalışmaları olumlu yönden başarılı diyebilirim.
  siteme eklediğim içerik 2 dk index alıyor 8 dk 1 milyon sonuç içerisinde 1 sayfa yer alıyor 2. bir sitem için yakın zamanda tekrar çalışma yapıcam teşekkürler
  Alıntı
  insignificante Nickli Üyeden Alıntı
  Arkadaşla çalışılmıştır güvenilir bir arkadaştır işine saygılı sorulara sabılır cwp werebilen bi arkadaş her wordpress sitesinde olması gerekenleri düzenlice yapıyor ve detaylı raporda size nasıl ve ne yapnız gereken küçük sırlar veriyor. Ben yaptım demeyin emin olun çok eksiğiniz vardır. Gözü kapalı verebilirsiniz. Parasını Hak ediyor.
  RASKOLNIKOV adlı üyeden alıntı
  artık yeni bir site açtığımda eklentiler kısmını direk protece e veriyorum. dün açtığım sitenin hiti bu gün 150 yi geçti, 1 haftaya caps de eklerim
  Alıntı
  Sipahi Nickli Üyeden Alıntı
  Kendisi çalışmalarını tamamladı, ilk anlaştığımızda yorum yapmak istememiştim ama gerçekten işinin hakkını verdiğini rahatça söyleyebilirim. Yeni sitede anında index alma başarısını sağladı, verdiği bir taktik sayesinde de eklenen içerik ön sıralardan giriyor aramalara. Benim alanım bu değil ama güncel blog sahiplerine özellikle tavsiye ederim.
  Alıntı
  yuri1907 Nickli Üyeden Alıntı
  Raporu teslim aldım. teşekkür ederim.. gayet faydalı bir rapor sundu arkadaş yeni ve faydalı bilgiler öğrendim, eminim ilerleyen günlerde bu verdiği bilgiler sayesinde sitemin hitine de yansıyacaktır.. Zamanı gelince tekrar yorum ekleyeceğim. iyi çalışmalar..
  susej adlı üyeden alıntı
  Siteyi açalı 10 gün oldu ve arkadaşla çalıştık. Zor kelimede sıralamada yoktuk. Şuan 33. sıradayız. Çok teşekkür ediyorum kendisine. Wordpress site sahiplerinin mutlaka bu çalışmayı yaptırmaları gerekiyor.
  Alıntı
  ISIKLI_YOL Nickli Üyeden Alıntı
  bir hafta önce arkadaştan bir site aldım. site çok yeni olmasına rağmen geleceği çok parlak gözüküyor. teşekkür etmek istedim sadece seo konusunda takdir-e şayan gerçekten çalışmaları.
  cemalcan adlı üyeden alıntı
  arkadaşla çalışmayın çünkü internet alemindeki tüm parayı benin kazanmam lazım ortak olmayın bana çok teşekkürler işinin erbabıdır.
  Alıntı
  burakgrs Nickli Üyeden Alıntı
  arkadaşla çalışma yapmıştk şimdi meyvelerini topluyorum gerçekten mükemmel sonuçlar alıyorm bundan sonra hertürlü wordpress işinde bu arkadaşla çalışacağım gerçekten mükemmel bi iş çıkarttı herşey için teşekkürler
  Ovetto adlı üyeden alıntı
  Vay be ne konuydu. Tekrardan başarılar
  cwlerde adlı üyeden alıntı
  öncesinde bir kaç farklı sitelerim için çalışmıştık ve çalışmanın karşılığını anında aldığım bu işten ötürü kendisine teşekkür ediyorum...
  SihirLaz adlı üyeden alıntı
  Wp Seo Hizmeti alındı faydasını gördüm 3 cü sitemin işini de verdim. Emeğinize sağlık başarılar.
  cypher01 adlı üyeden alıntı
  Arkadaşla işimizi tamamladık kesinlikle alanında uzman birisi tavsiye ederim.
  t0praK adlı üyeden alıntı
  Merhaba,

  Arkadaşımızdan kâr amacı gütmeyen, tamamen toplumu bilinçlendirmek ve Türk halkını büyük bir eksiklikten kurtarmak amacıyla kurduğumuz platformun SEO desteğini kendisi, hiç bir ücret talep etmeden seve seve kabul ettiği için desteğinden dolayı site olarak kendisine minnettarız. Bu gibi insanların hep var olmasını temenni eder, toplumun bu türden yardımsever insanlara her zaman gerek olduğunu düşünüyor, kendisine sonsuz teşekkür ve şükranlarımızı sunuyoruz.

  Tekrardan ilginiz ve alakanız için Allah razı olsun.

  Her daim bol bereketli ve hayırlı kazançlarınız olsun.
  faruks adlı üyeden alıntı
  daha önce çalışma yaptırıp olumlu sonuçlar aldım. Şimdi yeni sitem için çalışma yapıyoruz. Tavsiye ederim.
  ertugrulyasar adlı üyeden alıntı
  Protect, Arkadaşa Wordpress Sitem için Seo çalışması yaptırmıştım bir süre sonra farklı nedenlerden dolayı web sitem hasar gördü. Eski yedeklerden web sitemi geri kurdum. Gerekli ayarların ve eklentilerin yüklenmesinde Protect tekrardan sorunsuz ve karşılıksız olarak yardım etti. Bu iyliğinden dolayı teşekkür ederim gerçekten profesyonel bir çalışma sergiliyor. Deneyen kişiler hiç bir şey kaybetmiyeceğini garanti ederim.
  iyi çalışmalar.
  Elassar adlı üyeden alıntı
  Bu konuyu okuyup bende böyle bir çalışma yapmasını istedim protect'den. Sağolsun söz verdiği vakitte çalışmayı bitirip, ayrıntılı bir şekilde raporu teslim etti. Şimdiden ufak ufak hit artışı başladı. İlerleyen günlerde durum raporunu yine burada paylaşacağım. Kendisine çok teşekkür ederim.
  kebo_gzb adlı üyeden alıntı
  Arkadaşla çalıştık , memnun kaldım, 2.haftada belli etti çalışma kendini
  werthamon adlı üyeden alıntı
  rapor alındı teşekkürler..arkadaş inanılmaz işler yapıyor 3 gunde alexada 5 milyon basamak düştüm helal olsun valla sadece seo değil seoya yakın eklentileri de kurup teslim etti..
  OdemeHizmetleri adlı üyeden alıntı
  Arkadaş işinde gayet başarılı, 2 sitem şu anda güncellemeden midir yoksa çalışmadan mıdır ilk sayfada.

  Saygılarımla.
  senturksun adlı üyeden alıntı
  Hocam merhabalar.
  Bundan 1-2 ay önce iki site için ödeme geçmiştim ve birinci sitenin performans durumunu bekleyip trade öyle vermek istedim açıkçası ve siz seo ayarlarına başladığınız hafta gözle görülür şekilde fayda sağladı. İnanın hemen hemen domaindeki her tetikleyici kelimede ilk sayfalara geldik. Emeğinize sağlık.

  Şimi ilk trade geçiyorum ve ikinci site içinde pm attım domain kelimesinde ve sitedeki anahtar kelime yoğun olanlarda çalışma yapmanızı rica ediyorum.
  corpixx adlı üyeden alıntı
  Daha önce çalışma yaptırmıştım işten memnun kalmıştım tavsiye ederim. İşinde ilgili bir arkadaş Hayırlı işler...
  Detroit adlı üyeden alıntı
  Protect e bu zamana kadar yaklaşık 6 site teslim ettim.İlla tüm sitelerde full hit artışı olacak diye birşey yok.Hit artışı birazda kişiye bağlıdır ama arkadaşın yaptığı çalışmalar zaman içerisinde mutlaka olumlu etkilerini gösteriyor.
  delipoyraz2004 adlı üyeden alıntı
  1 adet site için Çalışmaya başladık. çok ilgili bir arkadaş. ne sorduysam samimiyetle cevap verdi
  werthamon adlı üyeden alıntı
  Bu arkadas işini biliyor..1 hafta oldu çalışmaları anca etkisini göstermeye başladı sağolsun valla easy seo wp diye bir seo programı var inanılmaz hit veriyor..konu ekledikçe siteyi guncel tuttukça sizinde hitiniz artacaktır..guvenilir kişilerden biridir kendisine tskürü bir borç biliyorum..
  ReferXchange adlı üyeden alıntı
  Rapor teslim alındı.
  Harika bir hizmet, şiddetle tavsiye ediyorum.

  Saygılar
  MeLaNKoLia adlı üyeden alıntı
  hocam bana ulasirmisin bir?
  Yaptigin calismalar sonucu siteler tadindan yenilmiyor masallah
  yeni bir tane daha var tam senlik
  civilengineer adlı üyeden alıntı
  Arkadaş ile anlaşıldı, ödemesi yapıldı ve çalışma başladı. Gerçekten ilgili, hizmetinin de en az ilgi ve alakası kadar güzel olacağından şüphem yok
  Yigit adlı üyeden alıntı
  daha öncede bu hizmetten faydalanmıştım çok memnun kaldım iki site için sipariş verdim tekrar
  omertevfik adlı üyeden alıntı
  E-ticaret sitem için reklam amaçlı paravan site olarak kullandığım siteme sözde seocular bir çok seo çalışması yaptı. Dünyanın parasını döktüm. Anahtar kelimede ilk 500 de yer almıyodu site hiç biri de sıralamaya dahi sokamadı. Diğer sözde seoculardan ilk sayfa için teklif aldığımda 1000 lira civarı ücret istiyorlardı.

  Bu arkadaşa 50 TL ödedim anahtar kelimede ilk 500 de yokken 1 hafta içinde 11. sıraya geldi. Ziyaretçi sayısı çalışmanın teslim edildiği ilk günden itibaren %1000 artış gösterdi. Sitede paylaşılan yazılar saniyesinde index alıyor ve ilk 5 sıradan kesinlikle düşmüyor.

  Çalışma teslim edileli tam 1 hafta oldu ve paravan sitemizden gelen müşteri sayısı ona katlandı hatta daha bile fazla.

  Çalışmadan çok çok memnun kaldığım için üşenmeyip bu yazıyı yazdım. Bu arkadaşa her alanda referans olurum. Bu arkadaşla çalışmayı düşünenler 1 dk bile durmayın çünkü durduğunuz her an sizin için kayıptır..

  Kendisine çok teşekkür ediyorum
  iibrahm adlı üyeden alıntı
  arkadaşla 1 site için anlaşma sağlandı rapor bekliyorum son derece ilgili bir arkadaş ve aldığı yorumlara bakarak kaliteli iş çıkaracağını düşünüyorum.
  candron adlı üyeden alıntı
  Yeni siteleri pm attım kardeşim, hallediver sana zahmet.Arkadaşın yaptığı çalışmalar gerçekten harika sonuçlar veriyor, sitenize uğraş verdikten sonra hit yapmanız kaçınılmaz hale geliyor.
  ATABEY adlı üyeden alıntı
  arkadasla defalarca seo işi ıcın calıstık. r10 un db sı sılındıgı ve dogal olarak bu konudakı yorumlarımda sılındıgı ıcın bu yorumu yazma geregı duyuyorum. wp işi ıle ugrasan ve sıtesıne seo ısteyen herkes bu adamla mutlaka calısmalı. calısmazsada zaten kendısı kaybeder. hem calısma seklı hemde efendılıgı ıle tam bır profesyonel. kendısıne verdıgı hızmetlerden ve guzel ıslerınden dolayı tşk edıyorum
  sinanksk adlı üyeden alıntı
  Raporu aldım, güzel iş yapılmış,eklentiler filan tam yerinde Hitin artacağına eminim...İyi çalışmalar
  Kadirli adlı üyeden alıntı
  Batuhanla bir site için daha çalışma yaptırıldı. moda sitesi için. Hitleri yavaş yavaş artıyor. Fark edilecek şekilde gelişme var.
  songuku adlı üyeden alıntı
  kendisine sitelerimi emanet ettim ve sonuçtan son derece memnun kalacağımı biliyorum geçmişte çalışmıştık şu anda çalışıyoruz gelecekte de bir çok site çalışmamda kesinlike iş vereceğim bir arkadaş
  GitarSolo adlı üyeden alıntı
  Calışma icin işlemlere başlandı. Daha önce de yaptirtmistim memnun kaldım diğer sitem icin yaptırıyorum şimdide.
  aversus adlı üyeden alıntı
  ödeme yapıldı raporlar beklenmekte arkadas ılgılı bı arkadastır bu 2ncı calısmamız olnla ılkındede guzel sonuclar almıstık hayırlısı artık
  KingBoatman adlı üyeden alıntı
  tebrikler batu
  firma site 1.5 k hit alıyor sadece ona mail girişleri veridl..
  kaangumus adlı üyeden alıntı
  arkadaşlar protect arkadaşla geçen ay bir çalışma yapmıştık ve yeni açtığım blog sitemin gözle görülür artışı oldu . kesinlikle tavsiye ediyorum işini iyi yapıyor
  Radius adlı üyeden alıntı
  Arkadaşla defalarca çalışıp, defalarca memnuniyetimi bildirmiştim geçmişte. Tekrar, yeni bir çalışma için özel mesaj gönderiyorum. Olumlu yorumlarla, yine konu altında olmak dileğiyle...
  DELEGNT adlı üyeden alıntı
  Arkadas Ilgili Birisidir Calisma Yaptirilmistir Rapor Teslim Alinmistir Ayrintilariyla Anlatim Yapmistir. Tesekkur Ederim.
  SelimAtalay adlı üyeden alıntı
  Arkadaş ile 2 kere çalışmışlığım var. 2 sitemede epey bi katkısı oldu ve üst sıraları zorladım. ( Biri Apple blogu diğeri dizi fan sitesiydi ) İki sitede epey katkısı oldu ve iyi hit çektim. Yaklaşık hit sayısı günlük 2-3kyı buluyordu ve bu yüzden arkadaşla tekrardan çalışacağım ve hiç şüphem yok bu sitemide üst sıralarda göreceğim.
  ATABEY adlı üyeden alıntı
  uzun zamandır arkadasla calısıyorum. sıtelerım ne kadar ılerledıyse bu adam sayesınde. gozunuzu kapatın ve calısın. sadece seo olarak degıl ne zaman ısım dusse hıc bişi demeden yardım edıyo. su adamda 10 tane olsa googleyı bıle gecerım
  ertugrulyasar adlı üyeden alıntı
  Kesinlikle daha çok çalışacağız Kaliteli hizmet uygun fiyat daha ne olsun
 • Sponsor Reklam
 • 03-08-2012, 00:38:06
  #2
  1/2
  Vay be ne konuydu. Tekrardan başarılar.
 • 03-08-2012, 00:38:08
  #3
  1/2
  Arkadaşa 2 hafta önce iş verilmişti. Şuan için sonuç gerçekten çok iyi. Hitler arttı ve dolayısıyla adsense kazançlarında da artış oldu.

  Kendisine başarılı işinden dolayı teşekkür ederim.
 • 03-08-2012, 00:38:24
  #4
  1/2
  Ilk yorum benden olsun artik, malum geri gitmeden sonra..


  arkadasla 2 sitemiz icin calistik ve kendisi bana köseyi dondurdu cok iyi herkeze tafsiye ederim!
 • 03-08-2012, 00:48:46
  #5
  1/2
  Ovetto adlı üyeden alıntı
  Vay be ne konuydu. Tekrardan başarılar.
  mehmed adlı üyeden alıntı
  Arkadaşa 2 hafta önce iş verilmişti. Şuan için sonuç gerçekten çok iyi. Hitler arttı ve dolayısıyla adsense kazançlarında da artış oldu.

  Kendisine başarılı işinden dolayı teşekkür ederim.
  MeLaNKoLia adlı üyeden alıntı
  Ilk yorum benden olsun artik, malum geri gitmeden sonra..


  arkadasla 2 sitemiz icin calistik ve kendisi bana köseyi dondurdu cok iyi herkeze tafsiye ederim!
  Yorumlarınız için teşekkür ederim. 0'dan başladık bakalım, hayırlısı.
 • 03-08-2012, 00:58:53
  #6
  1/2
  Arkadaşa bir sitem için seo çalısması yaptırmıştık. İşini layıkı ile yapan birisidir.
  Wordpress Mühendisi
 • 03-08-2012, 01:23:07
  #7
  1/2
  bir çok defa çalışma yaptık, yapmaya da devam edicez.
  <?imza yoğ barnak bassak(); ?>
 • 03-08-2012, 01:56:16
  #8
  1/2
  R10.net in eski hali,nde iş verilmişti
 • 03-08-2012, 02:48:12
  #9
  1/2
  Arkadaşla 2 sitemiz için anlaştık.. Merak edenler için gelişmeleri yazarım.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319