Aspire
Koineks
 • 14-07-2017, 12:15:23
  1/2
  Rapor ve geri dönüş beklenmekte.
 • Sponsor Reklam
 • 18-07-2017, 15:57:33
  1/2
  Arkadaş ilgili. Süper bir çalışma yapmış. Ellerinize sağlık.
 • 19-07-2017, 00:08:29
  1/2
  1 site için anlaşma sağlandı teşekkür ediyorum şimdiden.
 • 20-07-2017, 13:19:15
  1/2
  berkayp7 adlı üyeden alıntı
  Uluslararası teknoloji haber sitemiz için arkadaştan paketi satın aldık. henüz yeni alım yapıldı ama memnun kalacagımıza eminim, gelişmeleri tekrar ekleyeceğim.
  SanalHAT adlı üyeden alıntı
  1 Adet site için anlaşma sağlandı.
  TrkCoder adlı üyeden alıntı
  rapor geldi teşekkürler
  berkayp7 adlı üyeden alıntı
  merhaba skype ile mesaj attım web sitem için satın almıştım henüz yanıtlamadınız ilğinenirseniz sevinirim.
  turanozturk adlı üyeden alıntı
  Arkadaş ilgili. Süper bir çalışma yapmış. Ellerinize sağlık.
  BTNbilisim adlı üyeden alıntı
  1 site için anlaşma sağlandı teşekkür ediyorum şimdiden.
  Çalışması tamamlanan müşterilerimin raporları teslim edilmiştir. Raporları teslim edilmeyen sitelerin çalışmaları sürmektedir. İlginize çok teşekkür ediyorum.
 • 21-07-2017, 00:59:58
  1/2
  pm atıldı
 • 22-07-2017, 16:03:53
  1/2
  Arkadaşa iş verildi rapor bekleniyor tşk ederim ilgisine
 • 22-07-2017, 16:26:43
  1/2
  1. tane sitem için anlaşma sağlandı
  En Güzel Friv oyunları burada oynanır.
 • 24-07-2017, 10:40:26
  1/2
  Protect adlı üyeden alıntı
  [PROF. WordPress SEO]
  Bol Referans! Hit, Kazanç, Hızlı Index ve Memnuniyet Garanti! Uygun Fiyat!


  # 5 yılda, 1000+ site referansı ve 600+ memnun müşteri!
  # 7 yıllık seo, 9 yıllık wordpress tecrübesi!
  # Sektöre WordPress SEO kavramını biz kazandırdık!
  # Üstelik en uygun fiyata, maksimum fayda ve en geniş çalışma seçenekleri! %100 memnuniyet garantili!


  UNUTMAYIN! SEO paketini herkes hazırlar, linki herkes satar! Ama wordpress seo'yu sadece Protect yapar!

  MAYIS 2017 KONU İÇERİĞİ GÜNCELLENDİ!
  2012 yılından beri aktif olan konumuz, içerik yapısı ve anlatımı tamamen yenilendi. Sunum sadeleştirildi, kısa ve net anlaşılır bir biçime kavuşturuldu. Ancak kalitemiz, her zaman olduğu gibi sabit kaldı!..

  BEN KİMİM?
  Çalışmak isteyenler, öncelikle karşısındaki muhatabı tanımayı da isterler diye düşündüm. 2008 yılında tanıştığım wordpress üzerinde birçok blog, haber denemelerim oldu. Acemilik dönemini böyle atlattım ve 2010 yılında seo'yla tanıştım. Herkes gibi bir şeyleri yüzeysel öğrenip geçmek yerine tek bir alanda ve tek bir hedef doğrultusunda yoğunlaşıp, r10'a ve web sektörüne "WORDPRESS SEO HİZMETİ" kavramını ben kazandırdım!

  6 yıldır 1000'i aşkın siteye uyguladığım ve istisnasız memnuniyet elde ettiğim hizmetimin detayları, çalışmalardan elde edilen referans gelirler ve tüm ayrıntılar aşağıdadır. Değerli müşterilerimin, onore eden gurur verici yorumlarını okumak için, çalışmam hakkında bilgi sahibi olmak ve sipariş vermek için, lütfen konuya devam edin!

  BUGÜNE KADAR NELER OLDU?
  - Yaklaşık olarak 1000 WordPress sitesine çalışma yapıldı.
  - Beş yıldır aralıksız müşteri memnuniyeti sunan, ilk ve taklitlerine rağmen hala tek; açık ara önde olan WordPress SEO hizmeti halini aldı.
  - Çalışma yaptıran site sahiplerine binlerce kazandırdı.
  - Üç kanaldan (PM, Skype, e-mail) her daim müşterilerine sürekli destek sunan bir hizmet olma özelliğini daima korudu.

  HANGİ SİTELER ÇALIŞMALARA UYGUN?
  +18 içerikli sitelere çalışma sağlanmamaktadır. Bunun dışında deneyimimin yüksek olduğu, kendi ve müşteri sitelerimde başarı yakaladığım örnek sektörler şunlardır;

  • Kurumsal siteler
  • Genel bloglar
  • Haber siteleri ve ajansları
  • Moda, kadın siteleri
  • Yemek tarifleri
  • Mobilya, dekorasyon siteleri
  • Kamu ve ilan siteleri
  • Film ve dizi siteleri
  • WordPress ile yapılandırılmış e-ticaret girişimleri
  • TBM odaklı finansal içerik siteleri
  • Yabancı niche projeler (İngilizce, almanca gibi dillere de çalışma uygundur.)

  HİZMETİMİZİN İÇERİĞİ NEDİR?
  Konumuzun önceki halinde, bu alanda çok daha detaylı açıklamalar yer alıyordu. Elbette, çalışmayı daha geniş perspektiflerden ele alabiliriz, bu mümkün. Ancak göz boyamak, abartmak tarzım değil! Bu nedenle olabildiğince sade tutmaya çalıştım. Buyrun devam edelim...

  Konunun asıl amacı iç optimizasyon odaklı on-page (sayfa içi) SEO altyapınızı temellendirmektir. Burası SEO danışmanlığı kategorisi olduğu için, sosyal linkler sunmuyor, tanıtım yazıları ekleyerek çalışmayı teslim etmiyoruz. Çünkü seo demek bunlardan ibaret olmadığı gibi, maalesef pazarlama stratejileri, bir çok insana bu önkabulü dayatıyor. Oysa site içindeki seo eksikleri giderilmeden bu çalışmalar uygulanırsa, zaten bir verim beklenmemeli. Temel sağlam olsun ki, üzerine koyacaklarınız boşa gitmesin istiyorum. Fakat yine de sözlük tanıtımlarıyla ufak bir hediye sunuyorum.

  • Genel Analiz: Wordpress siteniz tüm hatlarıyla incelenir, analiz edilir. Analiz için ekstra bir rapor sunulmaz ancak yapılacak çalışmaların tespiti sağlanır.

  • İç Optimizasyon: Bazen ufak kodsal düzenlemeler, bazen meta-tagların yeniden ayarlanması, bazen ise page speed (sayfa hızı) yükseltmek için cache veya buna benzer yöntemler uygulanarak Google'ın sitenizi sevmesi sağlanır. Analize göre bu çalışmaları belirlemekteyim, neler yapıldığı çalışma raporunda iş bitimi sunulur.

  • Profesyonel Eklenti Kurulumları: Deneyimlerimden gelen belirlemeler ve arındırmalar sonucu sitenin tam SEO uyumunu sağlayacak wordpress eklentileri yüklenir, kurulur. Kurulu olanlar elden geçer, ayarları hatalı olanlar onarılır, gereksizler silinir. Silme işlemi müşteriye danışılmadan yapılmaz, SEO iyileştirmesi söz konusu olsa bile verileriniz korunur!

  • RSS Kayıtları: Siteniz otoriter RSS kaynaklarına bağlanır, buradan doğal bir büyüme potansiyeli sağlanır.

  • Sosyal Medya Entegrasyonu: Özel bir eklenti sayesinde, eklediğiniz içeriklerin anında size özel sosyal medya hesaplarına gönderimi sağlanır. Siteniz sosyal medyanın gücünden nasibini alır!

  • Profesyonel AdSense Reklam Yerleşimleri: Yalnızca AdSense hesabı bulunan ve yerleşimleri yapılmamış olan siteler için bu hizmetimiz çalışmaya dahildir. Sitenin seosal eksiklerini bitirmekle kalmıyor, aynı zamanda gelirlerini de yükseltmek için bu çalışmayı gerçekleştiriyoruz.
  (Dipnot: Adsense reklam çalışmalarında temanın işlev ve özelliğine göre ekstra çalışmaların yapılması gerekebilir. Bu sebeple oluşabilecek her türlü ihmallere karşı böyle bir hizmeti istediğini belirtmeniz rica olunur. Ayrıca AdSense uyumlu free bir temanın kurulumu, premium bir temanın sizin adınıza alınıp kurulması, ayarlanması ve yerleşimlerin yapılmasını isterseniz ek ücret istenebilmektedir.)

  • HEDİYE! Bu, bir dış çalışma olmamasına rağmen domain authority ve page authority değrlerinizde yükseliş sağlamak adına tam 71 adet .edu, .gov backlink sağlıyor ve rapor sunumunu, çalışmayla birlikte gerçekleştiriyoruz.

  • HEDİYE! Türkiye'nin en popüler sözlüklerinden olan Uludağ Sözlük, İnci Sözlük, İti Sözlük gibi sözlüklerden ücretsiz tanıtım yazısı sağlıyoruz. (Ekşi Sözlük tanıtımının maaliyeti çok yüksek olduğu ve tanıtım yapan hesaplar anında moderasyon tarafından kapatıldığı için, bu sözlükten hediye veremiyoruz, ancak diğer sözlükler de mutlaka çok değerli bir backlink olarak geribildirim sağlayacaktır.)

  • Detaylı Raporlama: Yaptığım tüm çalışmaları özetleyen, özetlemekle de kalmayıp detaylandıran, hem müşteriyi bilgilendiren hem de öğreten, adeta bir SEO pusulası özelliğine sahip çalışma raporunu teslim ediyorum.

  • HEDİYE! 39 TL değerinde olan, benim ve sevgili dostum Regex (Jurisconsult) tarafından 2012 yılında kaleme alınan, her kelimesi SEO kokan, profesyonel bir dil ve anlatım ile hazırladığımız, artık satışını harici olarak durdurduğumuz, Mükemmel WordPress SEO E-Book'u çalışma raporunun yanında sizlere ücretsiz bir şekilde hediye ediyorum. Kitap PDF formatındadır, 2012 yılında yazmış olsak dahi bir çok kriter hala güncel olarak etkilidir.

  Aşağıdaki kavramlar iç optimizasyonda önemlidir;

  + Sayfa Başlığı (Page title)
  + Meta Tagler (Meta Tags)
  + ALT Etiketler (ALT tags)
  + İçerik (Content)
  + Kullanışlılık ve Erişilebilirlik (Usability and accessibility)
  + Site içi Linklerin Yapısı (Internal Link Structure)
  + Site Haritaları (Site maps, both XML and user facing)
  + URL Yapısı (URL structure)
  + Başlık Etiketleri (Headings – H1, ect. tags)
  + Anahtar Kelime Yoğunluğu (Keyword density)
  + Hedef Kelime Analizi (Track target keywords)
  + Site Dışına Linkler (Outbound links)

  Tüm bunlar çalışmaya dahildir.

  Tekrar belirteyim, bu çalışma bir SEO paketi değildir! WordPress kullanan tüm web sitelerinin temel gıdası olarak da adlandırabileceğimiz bir yapı taşıdır!

  SOSYAL MEDYA'NIN GÜCÜ!
  Sosyal medyanın gücünü kullanarak sitenize açacağınız her konu Medium, Instapaper, StumbleUpon adreslerinde otomatik olarak yayınlanacaktır.

  ÖZEL NOTLAR?
  Hit garantisi olarak belirttiğim taahhüt, tamamen sizin benim tavsiyelerime uymanızla paralellik gösterir. Raporda bulunan her hususa ne kadar dikkat ederseniz o kadar hit alır, o kadar kazancınızı artırır, o kadar hızlı index alır, benden de bunların toplamı kadar fazla memnun kalırsınız.
  Hiçbir koşulda, geri iade imkânı mümkün değildir.
  Hem garanti verdiğimi, hem de iade yapmadığımı düşünebilirsiniz. Ancak sonuçta siteyi yöneten sizsiniz. Garanti konusunu şöyle düşünün; 1000'den fazla kişi istisnasız memnun kaldı, yorumlarda görebilirsiniz. Böyle bir çoğunluk, yanılmış olamaz!
  Çalışma backlink hizmeti değildir, tekrar tekrar belirtiyorum. Dolayısıyla sitenize en ufak bir zarar verme ihtimali yoktur.

  ÜCRET BİLGİSİ
  Memnuniyet garantili wordpress seo paketimizin fiyatı sadece ve sadece, 50'dir!

  RAPOR VE ÇALIŞMA TESLİMİ
  İş teslim süresi 1 ila 7 gün arasıdır. Belirttiğiniz mail adresine raporunuz gönderilir.

  İLETİŞİM KANALLARI
  - R10 / PM
  - Skype: [email protected]
  - Elektronik posta: [email protected]
  Skype ya da Telefon alabilir miyim? İyi çalışmalar.
 • 24-07-2017, 17:20:23
  1/2
  çalışma öncesi gerekli bilgi verdi arkadaşımız ve anlaşmaya varıldı umuyorum ki sonuçları da güzel olacaktır.