Koineks
 • 30-09-2015, 22:36:23
  #1
  1/2
  Merhabalar, uzun süredir hem kurumsal hem de bireysel site sahipleri için SEO hizmeti vermekteydim. Artık Seorative Bilişim Hizmetleri olarak gerçek anlamda SEO hizmeti arayan kurumlar ve bireyler için hizmet vermekteyiz.  Neden Bizi Tercih Edeceksiniz ?

  - Herkesin kullandığı yöntemleri kullanmıyoruz

  Her SEO uzmanının kullanmış olduğu yöntem değişebiliyor. Bizim de kendimize göre kullanmış olduğumuz deneme yanılma üzerine yöntemlerinden çok, deneme yanılma faslı geçilmiş ve başarılı olunmuş yöntemlerimiz mevcuttur.

  - Sitenizi marka yapıyoruz

  Sitenizi kategorisinde en iyi bilinen site haline getirmek için çabalıyoruz. Bunun için öncelikle sektör ve hitap ettiğiniz kitle hakkında araştırma yapmaktayız.

  - Kalıcılık ve kaliteli çalışma

  Çalışmalarımızı kalıcı etki edecek şekilde yapıyoruz. Yani yapılan çalışmaların 2 gün sonra uçma ihtimali gibi bir durum yoktur.

  - Etkili link inşası ve ziyaretçi odaklı çalışma

  İçeriğiniz doğrultusunda etkili link inşası yapıyoruz. Örneklendirmek gerekirse ;

  Sunduğunuz hizmetleri veya sattığınız ürünler internette nerelerde anılıyorsa hem bu yerlerdeki potansiyel müşterilerinize ulaşıyoruz hem de sitenizin linkini bırakarak link inşamızı güçlendiriyoruz.

  Ya da hitap ettiğiniz kitlenin arama motorlarında aradığı kelimelere göre siteniz için kaliteli içerikler hazırlıyoruz. Bu içeriklere uyguladığımız özel link stratejilerimizle birlikte arama motorlarında tam güç görünürlüğünüzü arttırmaktayız.

  - Raporlama

  Yaptığımız çalışmaları iki haftada veya ayda bir olarak size raporluyoruz. Bu raporlamada sitenizin sıralamalardaki gidişatını ve yaptığımız çalışmaların detaylarını görebileceksiniz.

  Kısaca; Sitenizin içeriğini Google’ın seveceği bir şekilde optimize ediyor ve kendi özgün çalışmalarımızla tecrübe edindiğimiz site içi düzeni ve site dışı link ağını özenle planlayıp yol haritamızı çiziyoruz. Site dışı optimizasyon için bütün metriklerle tek tek ilgilenerek sağlam bir çalışma ortaya koyuyoruz. Kendi sitelerimize ve müşterilerimize uygulamış olduğumuz özel link inşası ile ilk sayfa, ilk beş ve daha iyi sıralamalarda kesin sonuç elde ediyoruz.

  Bir backlink programı, sahte hit çalışması gibi yapay ve spam şeylerle uğraşmıyoruz. Bu tarz işlemler kesinlikle yapılmayacaktır sitenize.


  Her siteye uygulanan SEO çalışması aynı olmuyor maalesef. Rakipler, kelimelerin zorluğu, sitenizin durumu vb şartlar ücreti değiştirmektedir. Bu yüzden bu detayları bilmeden net bir şey söylemek mümkün olmuyor. Aşağıdaki mesaj şablonuna göre bize ulaşırsanız en kısa sürede teklifimizi size ulaştırırız.  4 ay süren çalışmadan sonra elde edilen sıralamalar.  Bozcaada, bozcaada otelleri, bozcaada pansiyonları kelimelerinde ilk sıraya çıkıldı.  Karel sektöründeki referansım.  SEO hizmetine devam etmiş olduğum mali müşavirlik sitesinin kelimeleri.  Malatya ilaçlama, malatya ilaçlama firmaları gibi bir çok kelimede ilk sırayı aldık.  6 ay boyunca son derece derin çok yönlü bir çalışma yapıldı ve site tam olarak 129K'yı gördü !


  *Buradaki görüntüler referanslarımızdan sadece birkaçıdır. Bir çok kurumsal ve bireysel referansımız bulunmaktadır. Daha fazla referans görmeyi talep ederseniz teklif mesajımızla birlikte sizlere gönderebiliriz.


  1. Yapılan çalışmaların detaylarını belirleyeceğimiz bir sözleşme yaparak hem sizi koruyan hem bizi koruyan bir anlaşma yapmaktayız.

  2. Zararlı olduğunu düşündüğümüz için backlink paketi satmıyor veya uygulamıyoruz. Ayrıca sitenizin ve markanızın sadece arama motorları nezdinde görünürlüğünü arttırmakla kalmayıp bütün dijital medyada marka olmanız için çalışıyoruz.

  3. Açmadığınız veya açmayı düşündüğünüz siteler için SEO teklifi istemeyin. SEO yapacağımız sitenin en azından yayın hayatına başlamış olmasını isteriz.

  4. Hem ücrette hem de ödemede orta yolu bulabileceğimizi düşünüyoruz. Fakat şunu belirtmek isteriz ki yaptığımız işin kalitesinden ve uzun süre etki edeceğinden ötürü aşırı düşük ücretler beklemeyin. Ne hak ediyorsak onu istiyoruz. Uzun süreli çalışmaları(4+ ay) tercih etmekteyiz.

  5. Sitenizin cpanel bilgisi ve admin giriş yetkilerini vermezseniz veya başka durumlar yüzünden işi kabul etmeme hakkımız saklıdır.

  6. Seo hizmetinde anlaşılıp bir süre sonra iptal edilmesi talep edildiğinde paranın tamamını geri iade etme durumumuz şart değildir. Ne kadar iade edileceği duruma göre değişmekle hakkı bizde saklıdır. Full iade sadece paranın gönderildiği gün için geçerlidir.


  Pm
  Mail: suha@seorative.com

  Teklif için :

  Web site adresiniz :
  Yükselmek istediğiniz kelimeler :
  Rapor almak istediğiniz mail adresi :
  Çalışmadan talep ettiğiniz başarı(hit veya sıralama) :
  Daha önce yaptırılan çalışmalar :

  Şeklinde mail veya özel mesaj atarsanız talep ettiğiniz hizmeti daha iyi anlamış olur ve daha hızlı dönüş yapabiliriz. Daha fazla bilgi ve referans için iletişime geçiniz.


  Wmaraci'daki konum: https://wmaraci.com/forum/seo-hizmet...ri-158924.html

  Referanslar ve Yorumlar  ragon adlı üyeden alıntı
  Seo yaptırılan film sitesinin sahibi benim. Gerçekten çok olumlu sonuçlar aldık. Durumda ortada zaten. Kafasında soru olanlar bana da yazabilir... Güvenilir bir arkadaş...
  isousluer adlı üyeden alıntı
  Süha çok sevdiğim bir kardeşim aynı zamanda bu sektördeki kaliteli insanlardan biri. Vermiş olduğu bilgiler sayesinde kısa sürede hedeflediğim kelimede hedeflediğim sırayı gördüm. Alacağı parayı sonuna kadar hak ediyor.
  ahmetcem96 adlı üyeden alıntı
  Seo çalışmamız bitti ve sonuçlar gayet güzel kelimelerde yükselme ve siteye google dan ziyaretçi gelme bazında %70 arttı. Teşekkürler.

  İyi çalışmalar
  neogsray adlı üyeden alıntı
  Süha hocamla 1 ay beraber çalıştık, gerek sitenin iyileştirilmesi gerek hit açısından çok katkısı oldu.
  KraL41 adlı üyeden alıntı
  Süha Mete hocam ile çalışıldı, gerçekten herşeye ciddiyetle cevap veren ve hangi gün nerede ne yapılması gerektiğini iyi bilen birisi.

  Çalışılması gerekli bir insan.
  d0lunay adlı üyeden alıntı
  Süha kardeşimizden danışmanlık hizmeti almaya başladım. Kendisi her konuda yardımcı oluyor ve olmaya çalışıyor.Her türlü soruyu soruyorum şahsen kendisine.Bilmiyorum o benden memnun mu ama ben ondan memnunum
  WebDost adlı üyeden alıntı
  Forumda sürekli gördüğüm mülayim kişilerden biridir kendileri. Referanslarını eklemiş + %70 geri iade yapıyor bence denemekten zarar çıkmaz. Eminim en iyi şekilde işini yapacaktır.
  MertKoseoglu adlı üyeden alıntı
  Süha'yi cok uzun yillardir tanirim. Kendisine alaninda gonul rahatligiyla referans olabilirim. Isine gosterdigi disiplin ve profesyonelligin yani sira cok delikanli adamdir.
  Zen adlı üyeden alıntı
  Pek fazla kimseye güvenmeyen biri olarak tavsiye edebileceğim biridir.
  drumpoll adlı üyeden alıntı
  Hayırlı olsun hocam. Bir zamanlar baya bir yardımcı olmuştun sitelerimle alakalı sıkıntılar için. Bilgi ve birikimi çok fazla bir arkadaşımızdır.
  Jengawer adlı üyeden alıntı
  Benim de güvendiğim bir arkadaşımızdır. Tavsiye ederim.
  MGurkan adlı üyeden alıntı
  Hocam hakkını vereceğinize inanıyorum hayırlı satışlar
  ridvanfb25 adlı üyeden alıntı
  Tavsiyeler için teşekkürler süha bey sağolsun her soruma cevaplar ve ilerlemem için yol gösterici ip uçları verdi
  Garantili / Sözleşmeli Bireysel ve Kurumsal SEO Hizmetleri
 • Sponsor Reklam
 • 14-10-2015, 22:28:47
  #2
  1/2
  pm attım. dönüşüzü bekliyorum
 • 25-10-2015, 14:40:03
  #3
  1/2
  İlan günceldir, garantili çalışma yapmaktayız. İsterseniz sözleşme de hazırlanır.
  Garantili / Sözleşmeli Bireysel ve Kurumsal SEO Hizmetleri
 • 19-11-2015, 11:54:28
  #4
  1/2
  İlan günceldir
  Garantili / Sözleşmeli Bireysel ve Kurumsal SEO Hizmetleri
 • 19-11-2015, 20:29:54
  #5
  1/2
  skype alabilirmiyim
 • 25-11-2015, 03:34:51
  #6
  1/2
  pm gönderildi.
 • 25-11-2015, 22:10:08
  #7
  1/2
  fizyfizy adlı üyeden alıntı
  pm gönderildi.
  Pm ve mail dönüşü yapıldı.
  Garantili / Sözleşmeli Bireysel ve Kurumsal SEO Hizmetleri
 • 04-02-2016, 11:13:57
  #8
  1/2
  süha bey kolay gelsin.

  Elimde Bir adet Daha çalışma yapabileceğimiz film sitesi mevcut. İş alımınız açıksa Pm atın. görüşelim
  Toz Yuttuk , Kan Kusturacağız | Yaptıklarım için pişman değilim aklım hala yapmadıklarımda
 • 08-02-2016, 11:20:44
  #9
  1/2
  phpbot adlı üyeden alıntı
  süha bey kolay gelsin.

  Elimde Bir adet Daha çalışma yapabileceğimiz film sitesi mevcut. İş alımınız açıksa Pm atın. görüşelim
  Film sektöründen iş artık pek almamaya çalışıyorum, film sektörü dışındaki bireysel kelimelere veya kurumsal kelimeli işler almaktayım.

  Teşekkürler mesajınız için.
  Garantili / Sözleşmeli Bireysel ve Kurumsal SEO Hizmetleri