Aspire
Koineks
 • 24-08-2013, 23:00:47
  #1
  1/2
  Merhaba , Google dönem dönem çeşitli güncellemeler ve bunun ile birlikte bir çok siteyi manuel spam tabiri ile andığımız cezalara maruz bırakıyor bizlerde yıllardır gerek kendi sitelerimiz gerekse yaptığımız çalışmalar neticesinde kazanmış olduğumuz tecrübeleri kullanıp sitelerinizi cezadan çıkarmaya çabalıyoruz. Sizlerde bu konuda destek almak istiyorsanız doğru konudasınız sitelerinizi kendi sitemiz gibi görüp elimizden geleni yapıyoruz. Konuyu uzatmadan aşağıda çalışma için gerekli şartlar mevcut uygun ise bize ulaşabilirsiniz.


  Çalışma Koşulları ve Ücret

  İşlem ücreti olarak 750 Tl peşin alıyoruz ve işlem olumsuz sonuçlandığı taktirde 250 tl kesinti yapıp işlem süresi sonunda geri kalan ücreti 15 iş günü içerisinde iade ediyoruz.
  İşlem süresi 45 iş günüdür.

  Genelde ortalama 1 hafta 10 gün içerisinde sonuç alıyoruz.

  1. Sitenizin ceza türüne göre işlemler yapıyoruz bu doğrultuda bazı durumlarda ftp adresi vermeniz gerekebilir tabi verme zorunluluğu yoktur.

  2. El ile yapılan spam işlemi kaldırıldıktan sonra sitenizde ilerleyen dönemlerde tekrardan ceza almamanız için yapılması gerekenleri size iletiyoruz.

  3. Gerektiği durumlarda sitenize dışarıdan verilmiş olan linklerin tamamını engelleyebiliriz bunuda çalışma yaptıracak arkadaşlar göz önünde bulundurur iseler sevinirim.

  4. Bazı site sahipleri arkadaşlar içerik ekleme vb. konularda editör bulma istediğimiz şekilde içerik ekletme sorunu yaşayabiliyor bu konuda + ücret konuşularak editör arkadaşlarımızın (bizimle aynı ofiste çalışan arkadaşlarımız) uygunluğuna göre yardımcı olunabilir.


  Ayrıca sektör hususunda ad*lt veya e*cort vs. bütün siteler için çalışma yapmıyoruz bu konuda bilginiz olsun .  Not: Güven konusunda herhangi bir sorun olacağını sanmıyorum ve Bu Konuda çok uzun süredir hizmet veriyorum ve bugüne kadar allaha şükürler olsun herhangi bir sorun yaşanmadı sizlerde bu konuda işlem yaptırmak istiyorsanız aşağıda yer alan iletişim yollarından bize ulaşabilirsiniz.
  Ofis Tel : 0 322 217 0 217 Hafta içi ve C.tesi Günü (08:00 - 18:00)

  Online iletişim (skype) : manuelspam @outlook.com & manuel spam


  görüntülü referans isteyenler için

  Referans isteyen arkadaşlar için ;

  Güncel Referanslar

  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15

  ve daha onlarcası  Buyrun r10 da işlemlerini yaptığımız değerli müşterizin yorumları ;

  Murat adlı üyeden alıntı
  Oyun oyna kelimesinde uzun süredir 1 sayfada olan oyun sitem ceza almıştı. Bu sayede çok kısa zamanda normale döndü. Herkese tavsiye ederim.
  bysca adlı üyeden alıntı
  arkadaştan allah razı olsun. sitemi düzeltmek için 1aydır denemediğimiz yol kalmamıştı. arkadaş sitemi düzeltti. ve düzeldiği an sitem tekrar eski yerine geldi.
  cekirdek adlı üyeden alıntı
  alico arkadaşıma toplam 5 adet ceza almış site teslim ettim, şuanda 2 adet kabul edildi. Diğer 3 adet için çalışmamız devam ediyor... Tavsiye ederim...
  Tumeva adlı üyeden alıntı
  Şubat 2014 te sitemiz filtreye girmişti. yaklaşık 7 ay boyunca çalışmadığımız kimse denemediğimiz yöntem kalmadı. Geçen perşembe günü arkadaşlarla tanıştık. 4 günde sitemiz filtreden çıktı. Yarattığınız bu mucize için teşekkürler. Ayrıca çalışmamız esnasında olan ilginiz içinde ayrıca teşekkür ederiz.
  dizayn1st adlı üyeden alıntı
  arkadaş manuel cezamı kaldırdı, kendisine buradan da teşekkür ediyorum.
  bysca adlı üyeden alıntı
  bir sitemin cezasını kaldırmıştı arkadaş bir site için daha anlaşma yapılmıştır.
  cekirdek adlı üyeden alıntı
  5 adet site için anlaşmıştık, 4 tanesi şuanda kabul edildi, kaldı 1 site...
  dizayn1st adlı üyeden alıntı
  Bu arada eklemek isterim, site manuel spamdan önce belli bir keywordden hit kazanmıyordu, hitler site geneline yayılıyordu iç sayfalara gelecek şekilde. manuel spam sebebiyle tüm sayfalarda sıralamalarda düşüşe geçip %70 oranında hit kaybı oluşmuştu. 2 gün önce manuel spamı arkadaş kaldırdı ve bugün hitler %40 oranında artış gösterdi. Dahada artacağına inanıyorum. Bunu yazarak vefa borcumu ödemek istedim = )
  bysca adlı üyeden alıntı
  2. sitemde cezadan kurtuldu. çok teşekkür ederim.
  Mezitli33 adlı üyeden alıntı
  1 sitemiz anlaşıldığı üzere manuel işlemden çıkarıldı. teşekkürler
  FurkanOzsan adlı üyeden alıntı
  Benimde manuel cezam kaldırıldı teşekkürler.
  IsaOZ adlı üyeden alıntı
  açıkçası 1 milyon hacklinki olan sitemi manuel spamdan kurtardı. hakkını veren bir arkadaş
  gokmavi adlı üyeden alıntı
  1 Sitemi manuel spamdan çıkardı şimdi aramalarda görünmesini beklemekteyim. Göründüğünde tekrar yorum yapacağım.
  msfilozof adlı üyeden alıntı
  iş verildi, 1 sitemiz filtreden çıktı teşekkürler.
  izmo adlı üyeden alıntı
  Maneul spamdan bir sitemizi çıkarttı arkadaş, teşekkür ediyoruz kendisine.
  koroglu14 adlı üyeden alıntı
  arkadaşa iş verildi çok sağlam biri bu konuda ve çok anlayışlı bir arkadaş kendi sitesi gibi her konuda uğraşıp araştıyor ,aldığı paranın hakkını veren biri ellerine sağlık
  kulturkankiler adlı üyeden alıntı
  ''doğal olmayan bağlantılar nedeni ile manuel spam''dan 3 aydır çıkarmaya uğraşıp çıkartamadığım bir sitemi,Alico arkadaş, 4 gün gibi kısa bir sürede spamdan çıkardı ve diğer 3 siteyi daha spamdan çıkarması için kendisine verdim.Aldığın paralar helal olsun kardeşim.bu işi iyi biliyorsun,büyük adamsın vesselam..
  Biter adlı üyeden alıntı
  Arkadaş gerçekten sözünün eriymiş elinden geleni yapıp sitemi çıkardı çok teşekkür ediyorum...
  Biter adlı üyeden alıntı
  Arkadaşlar hitimde güzel bir artış söz konusu sitem çıkalı 1-2 gün oldu arkadaşa çok teşekkür ediyorum İyi Çalışmalar diliyorum manuel spam işlemi yiyen kişilere tavsiye ediyormm..
  CiHaN adlı üyeden alıntı
  Gün itibari ile sitem yerine geldi tşk ederim.
  Semihs adlı üyeden alıntı
  Sitem manuel cezadan çıkarıldı.. Kelimelerde eski yerlerine gelmesini bekliyorum.. İyi çalışmalar..
  seo17 adlı üyeden alıntı
  Manuel spam işlemi iptal edildi. Arkadaşa teşekkürlerimi iletiyorum. Sıralamalarda eski yerlerine gelmesini bekliyoruz.
  kulturkankiler adlı üyeden alıntı
  2.sitemde manuel spamdan çıktı.spamdan ilk çıkan sitemde yavaş yavaş toparlanıyor.darısı spamdaki diğer arkadaşlara..teşekkürler Alico
  koroglu14 adlı üyeden alıntı
  arkadaşda allah razı olsun uzun süredir uğraştığım bir sitemi spamdan kurtardı ellerine sağlık diliyorum
  HadRa adlı üyeden alıntı
  1 site için Anlaştık ve 3 gün sonra Manuel spam işlemi iptal edildi. Site eski sıralamaya geldiğinde tekrar konuya yazıcam.
  Tumeva adlı üyeden alıntı
  Son google güncellemesinde sitemiz manuel olmayan spama düştü. Kendilerine çok teşekkür ederiz 2 gün içerisinde eski yerimize yeniden geldik. Bu kadar kısa sürede bu kadar hızlı ve kaliteli hizmet.

  Ellerinize sağlık.
  Tuncay61 adlı üyeden alıntı
  arkadaşla 3 yıl önce bir ticaretimiz olmuştu. bir de bu konu sayesinde oldu. Kendisi gerçektende işini biliyor. 1 haftalık bir çalışma sonucunda websitemi eski durumuna geri getirdi. Çok teşekkür ediyorum kendisine.
  kulturkankiler adlı üyeden alıntı
  toplam 4 site bağlantılar nedeni ile manuel spamdan çıktı sıralamalardada eski yerlerine gelir inşallah.eğer sitelerinizi uğraşıpta spamdan çıkaramadıysanız, işi arkadaşa teslim edebilirsiniz.sorunu kısa sürede halledip sizi bilgilendirecektir.Darısı sizlerede olsun.kendisine teşekkür eder başarılar dilerim.
  havomoha adlı üyeden alıntı
  herkese merhaba başka bir konuda da yazdığım gibi bir sitem bir kaç aydır google aramalarında çıkmıyordu. yaklaşık 2 ay önce başka bir arkadaş ile anlaşıp işi ona verdik. oda yaklaşık 1.5 aydır uğraşıyordu. alico ile işi verdiğim zaman görüşmüştük 72 saat içinde çıkarabileceğini söylemişti o zaman inandırıcı gelmedi. sonrasında bir kaç kere mesaj attı ne oldu diye bende arkadaşla görüştüğümüzü söyledim. arkadaş muhteşem biri sizi sizden çok düşünüyor. bugün ben kendisine mesaj attım öbür arkadaş çıkaramzsa sana vericem diye 72 saat içinde çıkaracağını söyleyince arkadaşa işi verdim. 3 saat içinde çıkardı. muhteşeem bir iş çıkarıyor. iş görüştünüz ve alico işe baktıktan sonra size yapabileceğini söylüyorsa bilin ki o iş olmuştur.

  teşekkürler alico
  Yenile adlı üyeden alıntı
  R10'da işini Bu Kadar Titiz Yapan, işine Özen Gösteren Sayılı insan Vardır. iş Verildiği Günden itibaren Kendi Sitesi için Emek Veriyormuş Gibi Uğraşan ve Sitemizi Manuel Spamdan Kurtaran Arkadaşımıza Çok Teşekkürler.

  iş Verecek Arkadaşlarımızın Hiç Tereddüt Etmeden alico ile Görüşmelerini Tavsiye Ederim.
  TheChucky adlı üyeden alıntı
  dün itibari ile spam işlemim kaldırıldı . kendilerine çok teşekkür ediyorum . kelimelerde yavaş yavaş eski yerlerine gelmeye başladı . Düşünmeden işinizi teslim edebilirsiniz .
  SheqiL adlı üyeden alıntı
  3 gün içinde sitemi cezadan kurtardı güvenilir birisi kendisine buradan teşekkür ederim sizlere şiddetle tavsiye edebileceğim kişidir başarılar.
  ErdemTepe adlı üyeden alıntı
  Geçekten işinin ehlibirisi başarılarından dolayı tebrik ederim verilen işi kusursuz bir şekilde ben şöle böle die oldu diyerek anlatmadan profesyonel bir şekilde çözerek başarıyla sitemi cezadan çıkardı çok tşk ederim kendisine...
  beyaban adlı üyeden alıntı
  Konuya daha öncesinde yazmıştım arkadaşla çalışmaya başladık diye. Yaklaşık 5 gün önce el ile yapılan spam işlemi iptal edildi cevabını aldık google'dan. Dün itibariyle WMT üzerindeki manuel spam uyarısı da kalktı. Ve 2 gündür sıralamalarda iyileşmeler var.
  Gözünüz kapalı arkadaşla çalışabilirsiniz. Her durumda bilgilendirdi aradı haber verdi. Hoş sohbet insan.
  Diğer sitemiz içinde çalışmaya başlayacağız inş.
  SemihBilir adlı üyeden alıntı
  Arkadaş işini çok incelik ve titizlikle yapıyor, çok uğraşıp günlerce haftalarca aylarca uğraştığım spamdan çıkaramadığım sitemi arkadaş tek seferde spamdan çıkardı.. ilgi konusunda her yazmamda cevap verdi titizlikle incelendi.. arkadaşın başarılarının devamını diliyorum..
  AhmetOncel adlı üyeden alıntı
  Çalışmalar sonrasında spama giren site spamdan çıkarılmıştır. İlgisi ve çalışmaları için kendisine teşekkür ediyoruz.
  koroglu14 adlı üyeden alıntı
  Yapmış olduğu çalışmalardan sonra bir sitemi daha spamdan çıkardı hemde 4-5 gün gibi bir kısa sürede teşekkür ediyorum kendisine eline koluna sağlık
  tentena adlı üyeden alıntı
  online olamadığım için biraz geç dönüş yapıyorum ama arkadaş işi aldıktan 3 gün sonra değerlendirme isteği yolladı, bundan 3 gün sonra da spam kalktı.
  arkadaşı şahsen hiç tanımıyorum ama tekrar söyliyim 3 aydır uğraşıyordum, 3 günde halletti arkadaş.

  aklınızda soru işareti varsa gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. çok teşekkürler tekrar.
  Aglamaz adlı üyeden alıntı
  Çalışmaya başlandı
  İlgi vede alakadan ötürü teşekkürler ederim
  Sonuç bekleniyor.
  Jean adlı üyeden alıntı
  Gecenki Google guncelmesinde 2 sitem Tam spam yuzunden banlanip indexler silinmisti.. sagolsun arkadas 2 sinide kurtardi.. sadece siteyi cikartmaklada kalmiyor sonrasinda yapilmasi gerekenleride kisa eksiklerinizi ve yanlislarinizi duzeltmeniz konusundada bilgi veriyor.. tesekurler hocam..

  bu kadar referans yeterli olacaktır umarım. Her geçen gün referanslarımızı artırmaya devam ediyoruz. Sizlerde manuel spamdan kurtulmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bize ulaşmaktır.


  Not: 13 Ağustos 2017 23:13 itibari ile fiyat ve çalışma koşulları güncellemesi yapılmıştır.

  http://i.hizliresim.com/AqjooL.gif
  Kaliteli insan işiyle, Boş insan kişiyle uğraşır..!

 • Sponsor Reklam
 • 30-08-2013, 21:16:30
  #2
  1/2
  Oyun oyna kelimesinde uzun süredir 1 sayfada olan oyun sitem ceza almıştı. Bu sayede çok kısa zamanda normale döndü. Herkese tavsiye ederim.
  Domainmarketi.com - 2. El Domain Satış Platformu.
 • 31-08-2013, 02:37:39
  #3
  1/2
  sadece doğal olmayan bağlantılardan dolayı gelen manuel cezalarmı yoksa yoksa spamdan manuel ceza yiyen siteler içinde geçerlimi ve her türlü site için geçerlimidir?
 • 31-08-2013, 02:43:40
  #4
  1/2
  Spamdan manuel ceza yiyen her türlü site için geçerlidir hocam .
  FurkanOzsan adlı üyeden alıntı
  sadece doğal olmayan bağlantılardan dolayı gelen manuel cezalarmı yoksa yoksa spamdan manuel ceza yiyen siteler içinde geçerlimi ve her türlü site için geçerlimidir?

  http://i.hizliresim.com/AqjooL.gif
  Kaliteli insan işiyle, Boş insan kişiyle uğraşır..!

 • 31-08-2013, 03:12:16
  #5
  1/2
  bir sitem için anlaşılmış ve ödemesi yapılmıştır.
 • 31-08-2013, 03:13:21
  #6
  1/2
  Ödeme alınmış olup çalışmalara başlanmıştır. Konumuz güncel arkadaşlar .
  bysca adlı üyeden alıntı
  bir sitem için anlaşılmış ve ödemesi yapılmıştır.

  http://i.hizliresim.com/AqjooL.gif
  Kaliteli insan işiyle, Boş insan kişiyle uğraşır..!

 • 31-08-2013, 03:14:12
  #7
  1/2
  alico adlı üyeden alıntı
  Ödeme alınmış olup çalışmalara başlanmıştır. Konumuz güncel arkadaşlar .
  inş. düzelir arkadaşlar sonucu buradan paylaşacağım.
 • 31-08-2013, 03:15:56
  #8
  1/2
  Konuda mesajım bulunsun.
 • 03-09-2013, 13:20:33
  #9
  1/2
  arkadaştan allah razı olsun. sitemi düzeltmek için 1aydır denemediğimiz yol kalmamıştı. arkadaş sitemi düzeltti. ve düzeldiği an sitem tekrar eski yerine geldi.