Webmaster Tools Manuel Spam İşlemi Kaldırma Çalışması Yapılır
Google Fan Webmaster Forum

Geri git   Google Fan Webmaster Forum > > >
Site Analiz Uzman Ara Sosyal Gruplar Makaleler Sosyal Gruplar Forumları Okundu Kabul Et Favoriler

Sandbox Google Sandbox Hakkında soru(n)lar

Cevapla
LinkBack Seçenekler
  1  
Alt 24-08-2013, 23:00:47
 
Standart

Webmaster Tools Manuel Spam İşlemi Kaldırma Çalışması Yapılır

Merhaba , Google dönem dönem çeşitli güncellemeler ve bunun ile birlikte bir çok siteyi manuel spam tabiri ile andığımız cezalara maruz bırakıyor bizlerde yıllardır gerek kendi sitelerimiz gerekse yaptığımız çalışmalar neticesinde kazanmış olduğumuz tecrübeleri kullanıp sitelerinizi cezadan çıkarmaya çabalıyoruz. Sizlerde bu konuda destek almak istiyorsanız doğru konudasınız sitelerinizi kendi sitemiz gibi görüp elimizden geleni yapıyoruz. Konuyu uzatmadan aşağıda çalışma için gerekli şartlar mevcut uygun ise bize ulaşabilirsiniz.


Çalışma Koşulları ve Ücret

İşlem ücreti olarak 750 Tl peşin alıyoruz ve işlem olumsuz sonuçlandığı taktirde 250 tl kesinti yapıp işlem süresi sonunda geri kalan ücreti 15 iş günü içerisinde iade ediyoruz.
İşlem süresi 45 iş günüdür.

Genelde ortalama 1 hafta 10 gün içerisinde sonuç alıyoruz.

1. Sitenizin ceza türüne göre işlemler yapıyoruz bu doğrultuda bazı durumlarda ftp adresi vermeniz gerekebilir tabi verme zorunluluğu yoktur.

2. El ile yapılan spam işlemi kaldırıldıktan sonra sitenizde ilerleyen dönemlerde tekrardan ceza almamanız için yapılması gerekenleri size iletiyoruz.

3. Gerektiği durumlarda sitenize dışarıdan verilmiş olan linklerin tamamını engelleyebiliriz bunuda çalışma yaptıracak arkadaşlar göz önünde bulundurur iseler sevinirim.

4. Bazı site sahipleri arkadaşlar içerik ekleme vb. konularda editör bulma istediğimiz şekilde içerik ekletme sorunu yaşayabiliyor bu konuda + ücret konuşularak editör arkadaşlarımızın (bizimle aynı ofiste çalışan arkadaşlarımız) uygunluğuna göre yardımcı olunabilir.


Ayrıca sektör hususunda ad*lt veya e*cort vs. bütün siteler için çalışma yapmıyoruz bu konuda bilginiz olsun .Not: Güven konusunda herhangi bir sorun olacağını sanmıyorum ve Bu Konuda çok uzun süredir hizmet veriyorum ve bugüne kadar allaha şükürler olsun herhangi bir sorun yaşanmadı sizlerde bu konuda işlem yaptırmak istiyorsanız aşağıda yer alan iletişim yollarından bize ulaşabilirsiniz.
Ofis Tel : 0 322 217 0 217 Hafta içi ve C.tesi Günü (08:00 - 18:00)

Online iletişim (skype) : manuelspam @outlook.com & manuel spam


görüntülü referans isteyenler için

Referans isteyen arkadaşlar için ;

Güncel Referanslar1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

ve daha onlarcası
Buyrun r10 da işlemlerini yaptığımız değerli müşterizin yorumları ;

Alıntı:
Murat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Oyun oyna kelimesinde uzun süredir 1 sayfada olan oyun sitem ceza almıştı. Bu sayede çok kısa zamanda normale döndü. Herkese tavsiye ederim.
Alıntı:
bysca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaştan allah razı olsun. sitemi düzeltmek için 1aydır denemediğimiz yol kalmamıştı. arkadaş sitemi düzeltti. ve düzeldiği an sitem tekrar eski yerine geldi.
Alıntı:
cekirdek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
alico arkadaşıma toplam 5 adet ceza almış site teslim ettim, şuanda 2 adet kabul edildi. Diğer 3 adet için çalışmamız devam ediyor... Tavsiye ederim...
Alıntı:
Tumeva Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şubat 2014 te sitemiz filtreye girmişti. yaklaşık 7 ay boyunca çalışmadığımız kimse denemediğimiz yöntem kalmadı. Geçen perşembe günü arkadaşlarla tanıştık. 4 günde sitemiz filtreden çıktı. Yarattığınız bu mucize için teşekkürler. Ayrıca çalışmamız esnasında olan ilginiz içinde ayrıca teşekkür ederiz.
Alıntı:
dizayn1st Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaş manuel cezamı kaldırdı, kendisine buradan da teşekkür ediyorum.
Alıntı:
bysca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bir sitemin cezasını kaldırmıştı arkadaş bir site için daha anlaşma yapılmıştır.
Alıntı:
cekirdek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
5 adet site için anlaşmıştık, 4 tanesi şuanda kabul edildi, kaldı 1 site...
Alıntı:
dizayn1st Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu arada eklemek isterim, site manuel spamdan önce belli bir keywordden hit kazanmıyordu, hitler site geneline yayılıyordu iç sayfalara gelecek şekilde. manuel spam sebebiyle tüm sayfalarda sıralamalarda düşüşe geçip %70 oranında hit kaybı oluşmuştu. 2 gün önce manuel spamı arkadaş kaldırdı ve bugün hitler %40 oranında artış gösterdi. Dahada artacağına inanıyorum. Bunu yazarak vefa borcumu ödemek istedim = )
Alıntı:
bysca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
2. sitemde cezadan kurtuldu. çok teşekkür ederim.
Alıntı:
Mezitli33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
1 sitemiz anlaşıldığı üzere manuel işlemden çıkarıldı. teşekkürler
Alıntı:
FurkanOzsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Benimde manuel cezam kaldırıldı teşekkürler.
Alıntı:
IsaOZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
açıkçası 1 milyon hacklinki olan sitemi manuel spamdan kurtardı. hakkını veren bir arkadaş
Alıntı:
gokmavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
1 Sitemi manuel spamdan çıkardı şimdi aramalarda görünmesini beklemekteyim. Göründüğünde tekrar yorum yapacağım.
Alıntı:
msfilozof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
iş verildi, 1 sitemiz filtreden çıktı teşekkürler.
Alıntı:
izmo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Maneul spamdan bir sitemizi çıkarttı arkadaş, teşekkür ediyoruz kendisine.
Alıntı:
koroglu14 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşa iş verildi çok sağlam biri bu konuda ve çok anlayışlı bir arkadaş kendi sitesi gibi her konuda uğraşıp araştıyor ,aldığı paranın hakkını veren biri ellerine sağlık
Alıntı:
kulturkankiler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
''doğal olmayan bağlantılar nedeni ile manuel spam''dan 3 aydır çıkarmaya uğraşıp çıkartamadığım bir sitemi,Alico arkadaş, 4 gün gibi kısa bir sürede spamdan çıkardı ve diğer 3 siteyi daha spamdan çıkarması için kendisine verdim.Aldığın paralar helal olsun kardeşim.bu işi iyi biliyorsun,büyük adamsın vesselam..
Alıntı:
Biter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaş gerçekten sözünün eriymiş elinden geleni yapıp sitemi çıkardı çok teşekkür ediyorum...
Alıntı:
Biter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar hitimde güzel bir artış söz konusu sitem çıkalı 1-2 gün oldu arkadaşa çok teşekkür ediyorum İyi Çalışmalar diliyorum manuel spam işlemi yiyen kişilere tavsiye ediyormm..
Alıntı:
CiHaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gün itibari ile sitem yerine geldi tşk ederim.
Alıntı:
Semihs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sitem manuel cezadan çıkarıldı.. Kelimelerde eski yerlerine gelmesini bekliyorum.. İyi çalışmalar..
Alıntı:
seo17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Manuel spam işlemi iptal edildi. Arkadaşa teşekkürlerimi iletiyorum. Sıralamalarda eski yerlerine gelmesini bekliyoruz.
Alıntı:
kulturkankiler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
2.sitemde manuel spamdan çıktı.spamdan ilk çıkan sitemde yavaş yavaş toparlanıyor.darısı spamdaki diğer arkadaşlara..teşekkürler Alico
Alıntı:
koroglu14 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşda allah razı olsun uzun süredir uğraştığım bir sitemi spamdan kurtardı ellerine sağlık diliyorum
Alıntı:
HadRa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
1 site için Anlaştık ve 3 gün sonra Manuel spam işlemi iptal edildi. Site eski sıralamaya geldiğinde tekrar konuya yazıcam.
Alıntı:
Tumeva Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Son google güncellemesinde sitemiz manuel olmayan spama düştü. Kendilerine çok teşekkür ederiz 2 gün içerisinde eski yerimize yeniden geldik. Bu kadar kısa sürede bu kadar hızlı ve kaliteli hizmet.

Ellerinize sağlık.
Alıntı:
Tuncay61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşla 3 yıl önce bir ticaretimiz olmuştu. bir de bu konu sayesinde oldu. Kendisi gerçektende işini biliyor. 1 haftalık bir çalışma sonucunda websitemi eski durumuna geri getirdi. Çok teşekkür ediyorum kendisine.
Alıntı:
kulturkankiler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
toplam 4 site bağlantılar nedeni ile manuel spamdan çıktı sıralamalardada eski yerlerine gelir inşallah.eğer sitelerinizi uğraşıpta spamdan çıkaramadıysanız, işi arkadaşa teslim edebilirsiniz.sorunu kısa sürede halledip sizi bilgilendirecektir.Darısı sizlerede olsun.kendisine teşekkür eder başarılar dilerim.
Alıntı:
havomoha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
herkese merhaba başka bir konuda da yazdığım gibi bir sitem bir kaç aydır google aramalarında çıkmıyordu. yaklaşık 2 ay önce başka bir arkadaş ile anlaşıp işi ona verdik. oda yaklaşık 1.5 aydır uğraşıyordu. alico ile işi verdiğim zaman görüşmüştük 72 saat içinde çıkarabileceğini söylemişti o zaman inandırıcı gelmedi. sonrasında bir kaç kere mesaj attı ne oldu diye bende arkadaşla görüştüğümüzü söyledim. arkadaş muhteşem biri sizi sizden çok düşünüyor. bugün ben kendisine mesaj attım öbür arkadaş çıkaramzsa sana vericem diye 72 saat içinde çıkaracağını söyleyince arkadaşa işi verdim. 3 saat içinde çıkardı. muhteşeem bir iş çıkarıyor. iş görüştünüz ve alico işe baktıktan sonra size yapabileceğini söylüyorsa bilin ki o iş olmuştur.

teşekkürler alico
Alıntı:
Yenile Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
R10'da işini Bu Kadar Titiz Yapan, işine Özen Gösteren Sayılı insan Vardır. iş Verildiği Günden itibaren Kendi Sitesi için Emek Veriyormuş Gibi Uğraşan ve Sitemizi Manuel Spamdan Kurtaran Arkadaşımıza Çok Teşekkürler.

iş Verecek Arkadaşlarımızın Hiç Tereddüt Etmeden alico ile Görüşmelerini Tavsiye Ederim.
Alıntı:
TheChucky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
dün itibari ile spam işlemim kaldırıldı . kendilerine çok teşekkür ediyorum . kelimelerde yavaş yavaş eski yerlerine gelmeye başladı . Düşünmeden işinizi teslim edebilirsiniz .
Alıntı:
SheqiL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
3 gün içinde sitemi cezadan kurtardı güvenilir birisi kendisine buradan teşekkür ederim sizlere şiddetle tavsiye edebileceğim kişidir başarılar.
Alıntı:
ErdemTepe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Geçekten işinin ehlibirisi başarılarından dolayı tebrik ederim verilen işi kusursuz bir şekilde ben şöle böle die oldu diyerek anlatmadan profesyonel bir şekilde çözerek başarıyla sitemi cezadan çıkardı çok tşk ederim kendisine...
Alıntı:
beyaban Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Konuya daha öncesinde yazmıştım arkadaşla çalışmaya başladık diye. Yaklaşık 5 gün önce el ile yapılan spam işlemi iptal edildi cevabını aldık google'dan. Dün itibariyle WMT üzerindeki manuel spam uyarısı da kalktı. Ve 2 gündür sıralamalarda iyileşmeler var.
Gözünüz kapalı arkadaşla çalışabilirsiniz. Her durumda bilgilendirdi aradı haber verdi. Hoş sohbet insan.
Diğer sitemiz içinde çalışmaya başlayacağız inş.
Alıntı:
SemihBilir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaş işini çok incelik ve titizlikle yapıyor, çok uğraşıp günlerce haftalarca aylarca uğraştığım spamdan çıkaramadığım sitemi arkadaş tek seferde spamdan çıkardı.. ilgi konusunda her yazmamda cevap verdi titizlikle incelendi.. arkadaşın başarılarının devamını diliyorum..
Alıntı:
AhmetOncel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çalışmalar sonrasında spama giren site spamdan çıkarılmıştır. İlgisi ve çalışmaları için kendisine teşekkür ediyoruz.
Alıntı:
koroglu14 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yapmış olduğu çalışmalardan sonra bir sitemi daha spamdan çıkardı hemde 4-5 gün gibi bir kısa sürede teşekkür ediyorum kendisine eline koluna sağlık
Alıntı:
tentena Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
online olamadığım için biraz geç dönüş yapıyorum ama arkadaş işi aldıktan 3 gün sonra değerlendirme isteği yolladı, bundan 3 gün sonra da spam kalktı.
arkadaşı şahsen hiç tanımıyorum ama tekrar söyliyim 3 aydır uğraşıyordum, 3 günde halletti arkadaş.

aklınızda soru işareti varsa gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. çok teşekkürler tekrar.
Alıntı:
Aglamaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çalışmaya başlandı
İlgi vede alakadan ötürü teşekkürler ederim
Sonuç bekleniyor.
Alıntı:
Jean Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gecenki Google guncelmesinde 2 sitem Tam spam yuzunden banlanip indexler silinmisti.. sagolsun arkadas 2 sinide kurtardi.. sadece siteyi cikartmaklada kalmiyor sonrasinda yapilmasi gerekenleride kisa eksiklerinizi ve yanlislarinizi duzeltmeniz konusundada bilgi veriyor.. tesekurler hocam..

bu kadar referans yeterli olacaktır umarım. Her geçen gün referanslarımızı artırmaya devam ediyoruz. Sizlerde manuel spamdan kurtulmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bize ulaşmaktır.


Not: 13 Ağustos 2017 23:13 itibari ile fiyat ve çalışma koşulları güncellemesi yapılmıştır.
Kirkbir, MustafaUZUN ve enkisa bunu beğendi.
______________________________________________________

http://i.hizliresim.com/AqjooL.gif
Kaliteli insan işiyle, Boş insan kişiyle uğraşır..!

Konu alico tarafından (30-08-2015 Saat 22:33:16 ) değiştirilmiştir..
Sponsored Links
  2  
Alt 30-08-2013, 21:16:30
Platin üye
 
Standart
Oyun oyna kelimesinde uzun süredir 1 sayfada olan oyun sitem ceza almıştı. Bu sayede çok kısa zamanda normale döndü. Herkese tavsiye ederim.
______________________________________________________

Domainmarketi.com - 2. El Domain Satış Platformu.
  3  
Alt 31-08-2013, 02:37:39
 
Standart
sadece doğal olmayan bağlantılardan dolayı gelen manuel cezalarmı yoksa yoksa spamdan manuel ceza yiyen siteler içinde geçerlimi ve her türlü site için geçerlimidir?
  4  
Alt 31-08-2013, 02:43:40
 
Standart
Spamdan manuel ceza yiyen her türlü site için geçerlidir hocam .
Alıntı:
FurkanOzsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sadece doğal olmayan bağlantılardan dolayı gelen manuel cezalarmı yoksa yoksa spamdan manuel ceza yiyen siteler içinde geçerlimi ve her türlü site için geçerlimidir?
______________________________________________________

http://i.hizliresim.com/AqjooL.gif
Kaliteli insan işiyle, Boş insan kişiyle uğraşır..!
  5  
Alt 31-08-2013, 03:12:16
 
Standart
bir sitem için anlaşılmış ve ödemesi yapılmıştır.
  6  
Alt 31-08-2013, 03:13:21
 
Standart
Ödeme alınmış olup çalışmalara başlanmıştır. Konumuz güncel arkadaşlar .
Alıntı:
bysca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bir sitem için anlaşılmış ve ödemesi yapılmıştır.
______________________________________________________

http://i.hizliresim.com/AqjooL.gif
Kaliteli insan işiyle, Boş insan kişiyle uğraşır..!
  7  
Alt 31-08-2013, 03:14:12
 
Standart
Alıntı:
alico Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ödeme alınmış olup çalışmalara başlanmıştır. Konumuz güncel arkadaşlar .
inş. düzelir arkadaşlar sonucu buradan paylaşacağım.
  8  
Alt 31-08-2013, 03:15:56
 
Standart
Konuda mesajım bulunsun.
Sponsored Links
  9  
Alt 03-09-2013, 13:20:33
 
Standart
arkadaştan allah razı olsun. sitemi düzeltmek için 1aydır denemediğimiz yol kalmamıştı. arkadaş sitemi düzeltti. ve düzeldiği an sitem tekrar eski yerine geldi.
Cevapla


SeçeneklerTüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 16:30:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.

“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır”. H.Ş
Tüm genel soru(n) için detay & Ban Sorunları için ban reklam
radore
Datacenter
Google+

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan R10.net WebMaster Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. R10.net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde R10.net yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve Avukatlarımız size dönüş yapacaktır.
GOOGLE PLAY'den
indirebilirsiniz
APP STORE'dan
indirebilirsiniz
aşk
E Ticaret Paketleri

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318