Merhaba arkadaşlar 1 ay önce tanışıp güvenini tamamen kazandığım siteyi sizlerle paylaşmak istiyorum ödeme kanıtlarımla çok güzel bir sistem oturtulmuş ve devam etmekte ben kazandım sizde kazanın inşallah.Konuya Giriyorum

Firma deniz taşımacılığı üzerinde büyük taşıma şirketlerinin alanlarından yer kiralayıp nakliye yapmak isteyen firmalara aracılık yapıp yer temin etmektedir. Firma kazanç programında 226 gündür aktiftir. Buradan gelen karlardan bize günlük ortalama %3 ile %5 değişken olmak üzere bizlere ödeme yapmaktadır. Minimum yatırım miktarı 10 $ dır. Bunun geri dönüşü anapara ile beraber olup ortalama 30-36 gün içinde 15 $ olarak geri dönmektedir. Bazen daha fazlada kazandırmaktadır. 20 $ vs yatırım yapmak isteyenler ayrı ayrı 10 $ yatırım yapabilirler.


'' Büyük müşterilere

Ne kadar yatırım yapıyorsanız o kadar hızlı kârınız artıyor. Benzersiz busterler yeni nakliyat stratejleri uyguladığı sayesinde yüksek gelir sağlıyor. Konteynerlerde daha çok yer alınız ve geliriniz 2 kat artırın!

Ortaklık Programı

Xabo referal programı – 3 seviye:
7%-3%-1%+ ek seviye alımı (her biri %1). Yatırım yapıp, ekibinizi kurabilirsiniz...Xabo platform ile yatırım yapınız ve kârlı yatırım programımızı sayesinde %150 kârı alınız. Uluslararası şirket Xabo logistics kraundfanding deniz nakliyatı pazarında ilk olarak gösteriyor. Diğer şirketler gemileri kullanıyoruz, onun bordasında boş yeri alıp kendi mallarımızı yüklüyoruz. Herkesin yük gemisinde şirketimiz tarafından sigorta ettiren bir ya da birkaç iskandili alabilir.

Yatırım programı

30 gün içinde %50’ye varan kar. 7/24 anlık "bir tık" geri ödeme sistemi. Alınan bütün gelirlerinin gizliliği ve kripto dövizler güvenliği. Bunlar şirketimizin sürekli genişleme sebeplerinin sadece bir kısmı. ''

Kar oranları her sabah saat 10-12 arası hesaba yatıyor parayı çekmek istediğinizde hemen saniyesinde hesabınıza geçiyor bunuda bilmenizi isterim.

Yatırım yapmak isteyen arkadaşlar buradan üye olabilirler. Refden üye olursanız emeğe saygıyı göstermiş olursunuz...

Ödeme Kanıtlarına Geçelim
Refli Üye Olmak İsterseniz Size Hiçbir Zararı Yoktur Teşekkür Ederim Ayrıca :Tıkla

Refsiz Üye Olmak İsterseniz: Tıkla