Aspire
Koineks
 • 23-09-2016, 00:55:06
  #1
  1/2
  Yatırım Gerektirmeyen Sadece Aktif Referans İle Mobil Kazanç Elde Edebilirsiniz!!!

  Tamamen mobil sistem üzerinden ( şu an için Android- Ekim Sonu IOS ) Kazanç Sistemimiz- Gerçek Firma ve Herhangi bir Alım Satım ( Yatırım ) Gerektirmemektedir.

  Allef.Mobi uygulamamız ile topladığımız Üyelerimize, Kampanya.Mobi uygulamamıza topladığımız reklamların gelirlerini dağıtıyoruz.

  Allef.Mobi tamamen Network üzerine kurulu olup, herhangi bir ürün satmak yada almak durumunda değilsiniz. Tek yapmanız gereken Alt Referans Üye toplamak ve Aktiflik şartlarını yerine getirmek.

  Aktiflik şartları denilince gözünüz korkmasın;

  1) 12 alt üye yapmak ve onların da alt üye yapmalarına yardımcı olmak
  2) Günde 40 reklamı telefonunuzda görmek ( herhangi bir çağrı yapmanız yada almanız durumunda sadece 5 dakikada kendiniz bile tamamlayabilirsiniz )
  3) Kendiniz dahil 5 kişiye daha Kampanya.mobi uygulamamızı indirtmek ve referans numaranız ile aktif etmek.

  Özetle; 1. uygulamada üye topluyoruz, 2. uygulamada ise ilk üyelerin oluşturduğu topluluğu hedef kitle olarak seçip Firmalardan reklam topluyoruz.

  Sistem aktif olarak çalışmakta olup; reel firmalardan reklam teminimiz mevcuttur. Dileyen Kampanya.mobi uygulamasına firma reklamı/duyurusu temin ederek komisyon da talep edebilir.

  ALLEF MOBİ ÜCRETSİZ
  Allef Mobi uygulaması ücretsiz olup; cep telefonlarında aramaya ve aranmaya bağlı olarak reklam çıkarır. Günlük çıkan reklam sayısı 40’tır. Reklam görüntüsün üzerinde bulunan “Reklamı Geç” yazısına tıklanıldığında görüntü kaybolur. Uygulamayı Play Store’dan Android telefonlarınıza indirebilirsiniz. Uygulama ekim ayında Iphone’lara da indirebilecek.
  Uygulamayı çalıştırabilmek için daha önce kayıt olan birinin referans numarası ile kayıt olmak gerekmektedir. Uygulama kayıt sırasında girdiğiniz mail adresi ve sizin belirleyeceğiniz şifre ile çalışmaktadır. Dolayısı ile herhangi bir telefonda çalışabilir. Uygulama ücretsizdir. Hiç kimse networke girerken para ödemez.
  Kazanç Planı


  Örnek Kazanç: 4 derinlikte ekibinizde bulunan herkesten ( aktif oldukları sürece ) her ay 25 kuruş kazanç elde edersiniz.
  22650 x 25 kuruş = 5655 TL Aylık Kazanç

  Kampanya / Reklam Satış Kazancı: Bu kampanya 10.000 mobil gösterim 200 TL’dir. %20’si yani 40 TL’si satışı yapan kişinindir. ( Bu zorunluluk değildir)

  Aktiflik Şartları
  1. Her gün 40 reklam görmek. Ayda 27 gün reklam görmek. 3 gün mazeretli sayılıyor. ( 40 arama yada aranma gerçekleştirmek gerekiyor. Bu kadar görüşme yapmamışsanız herhangi bir numarayı karşı tarafı çaldırmadan arayıp kapatarak reklamları görebilirsiniz.
  2. 12 kişi kaydetmek, onların da 12 kişi kaydetmesini sağlamak.
  3. Bu 12 kişi dışında 5 kişiyi de “Kampanya Mobi” uygulamalasını indirtmek ve kaydını gerçekleştirmek.

  Ciddi olarak ilgilenmek ve kazanç elde etmek isteyenler ilk etapta; Allef.Mobi ye referanslı üyeliklerini oluşturmaları ardından da uygulamayı Google Market'ten indirmeleri gerekmektedir. Devamında da Kampanya.mobi uygulamasını yine Marketten indirebilir ve üyeliğinizi oluşturduktan sonra Allef.Mobi referans numarasını uygulamaya girebilirsiniz.

  Ek olarak: İzmir - İstanbul - Aydın - Isparta - Burdur - Mersin şehirlerinde birebir, yüz yüze görüşmelerimiz mevcut olup; dileyen talep edebilir.
  PM ve e-posta ile detay, telefon no, whatsup grubumuz ve yüzyüze görüşme taleplerinizi iletebilirsiniz.
  E-posta/skype: [email protected]
  İndirim alışveriş BACKLINK 5 TL Özel Eğitim
 • Sponsor Reklam