Aspire
Koineks
 • 06-12-2015, 16:37:50
  #1
  1/2


  Merhaba Arkadaşlar,

  Bugün size sadece bilgisayarınızı açık bırakarak kazanç elde edebileceğiniz bir şirketten bahsedeceğim.

  Günlük 0.86$, 4.09$, 10.8$, 19.02$’ lık kazançlar.


  Kairos Planet, bilgi teknoloji şirketidir ve İsviçreli büyük şirketlerin isteğiyle kurulmuştur. Şirketlerin verilerini yani datalarını saklıyor. Otomobil üreticisi Nissan Motors’un dataları gibi..Bu dataları şirketin sunucusunda şifrelenmiş biçimde saklanıyor ve en önemlisi, şifrelerin anahtar kodları tüm dünyadaki partnerlerimizin bilgisayarlarına dağıtılıyor.Kullanılmayan boş disk alanlarını yani GB larını Kairos’a sunuyorlar ve bunun karşılığında da Kairos GÜNLÜK KİRA ÖDÜYOR !

  Kairos Planet, İsviçreli yatırımcılar tarafından kuruldu ve şirketin resmi kayıtları ve genel merkezi, tüm Avrupa ya, daha doğrusu tüm dünyada uygulandığı için, İngiltere Londra da tescil edilip kuruldu.
  https://kairosplanet.com/

  Michael Vieira, Kairos Planet Başkanı, İsviçre Cenevreden geliyor ve geçmişinde birçok şirketi başarıya götüren anahtar kişidir. Onun uluslararası iş ağı sayesinde, yönetici ve liderleriyle birlikte 8 ay içerisinde kairos’a 30.000 İş Ortağı kazandırmıştır.

  Kairos Planet uluslararası 70 ülkede faaliyette ve bu nedenle çok aktif temsil edilmektedir.

  Michael Veiera ayrıca, Le Mans 24 Saat yarışında önemli bir reklam mecrası olarak Saab Motorsport getirmeyi başarmıştır.
  2015 Silverstone Sezon açılış yarışını birincilikle bitiren Kairos Yarış takımı için, çok etkili Reklam olmuştur.
  http://greavesmotorsport.com/  Dünya çapında Milyonlarca izleyiciler, elbette Kairos için gelecekte büyük bir fırsat oldu.
  Şirketin resmi bilgi ve evraklarına dosyadan ulaşabilirsiniz !
  http://lidergirisim.org/documents/pu...ies%20docs.pdf

  Birazdan, baştan kabullenmesi zor bilgilerle karşılacaksınız. “Hadi canım”, “Olamaz böyle şey” gibi tepkiler vermeniz doğaldır. Lütfen ön yargınızı bir kenarı bırakıp sabırla okumaya devam edin. Belki de boşa kürek çekmeyi bırakmanın vakti gelmiştir, kim bilir!

  Assolistler en son çıkar sahneye fakat ben burada sizi bekletmeden hemen bahsetmek istiyorum. Ağ Pazarlama şirketlerinde -Organo Gold gibi en çok kazandırıyoruz diyenler de dahil- sorunlardan biri de nedir? Bu benim değil Organo Gold liderlerinin yorumudur: “Ben kazanıyordum ama ekibim için aynı şeyi söylemek mümkün değildi!”. Yani kazancın ekip içerisinde oluşturulamaması… Bunda yüksek giriş ücretleri, ürünün piyasa koşullarına göre pahalı olması gibi faktörler de etkilidir. Üstelik yüksek aylık aktiflik bedelleri de eklendiğinde yukarıda bahsettiğim lider görüşleri ne yazık ki yaygınlaşmaktadır.

  Şimdi gelelim assolistimize: Meraklandırmak istemiyorum fakat bir sorum olacak. Bu zamana kadar bilgisayarınız için çalıştınız, taksitlerini ödediniz. Belki de bir keyif aracı olarak kullandınız. Şimdi bilgisayarınızın sizin için çalışıp aylık gelir sağlayacağını söyleseydim, bundan yararlanmak ister miydiniz?

  Kairos, ağ pazarlama uzmanlarına, bu sektöre gönül vermiş insanlara o kadar önemli bir fırsat sunuyor ki! Vizyonu görebilmeniz açısından açıklayayım.

  Kairos’ta ekibinizdeki her kişinin aylık kazançları olacak. Ekip kurmak için hiiiç çaba göstermeseler, bu yolu tercih etmeseler dahi! Aktiflik dertleri yok. Böylece yukarıdaki problemin oluşma ihtimalini bertaraf etmiş oluyoruz…

  Sevdiğim bir cümle var: İşimizi çile çekerek değil, zevk alarak yapalım. Otel toplantısı yapacaksak, kaygılı ekibimi değil de aylık kazancını cebine koyan mutlu ekibimi davet etmek isterim…

  Nasıl ve Ne Kadar Kazanacağım?  Şirkete bilgisayarımızın harddiskinden bir bölümü kiralıyoruz ve günde 10 saat açık tutuyoruz. Bu süreç için bize ödeme yapıyor.Şirketin 4 Farklı Giriş Pakedi var.Bunlar sırasıyla Standart, Gümüş, Altın ve Platin Paket.Sizin için uygun olan bir pakedi satın alarak başlayabilirsiniz.

  Standart Paket : 125$' a satın alıyoruz.Harddiskimizden 15 GB Alan kiralıyoruz.
  Günlük 0.86$ Aylık 26$ Yıllık 312$ Kazanç elde ediyoruz.

  Gümüş Paket : 597$' a satın alıyoruz.Harddiskimizden 70 GB Alan kiralıyoruz.
  Günlük 4.09$ Aylık 124$ Yıllık 1492$ Kazanç elde ediyoruz.
  Altın Paket : 597$' a satın alıyoruz.Harddiskimizden 180 GB Alan kiralıyoruz.
  Günlük 10.08$ Aylık 328$ Yıllık 3942$ Kazanç elde ediyoruz.
  Platin Paket : 597$' a satın alıyoruz.Harddiskimizden 320 GB Alan kiralıyoruz.
  Günlük 19.02$ Aylık 578$ Yıllık 6942$ Kazanç elde ediyoruz.

  Örneğin: 597$’lık paket ile başladığınızda aylık 124$ ve toplamda 1 yılda 1.492$ kazanacaksınız. Yani 2.5 katına çıkıyor…

  Bunlar bizim pasif kazançlarımız.Sadece günde 10 saat bilgisayarımızı açık bırakarak bu kazançları elde ediyoruz.

  Kıyaslaması bedava. 597$ lira gibi normal bir yatırım bana aylık 357 liradan yılda 4300 lira olarak geri dönecek. Kimseye tavsiye etmediğim halde!

  1577$(4500lira)gibi daha ciddi bir girişimde neler oluyor bakalım. Aylık 944 lira kazancım var. Yıl sonunda 11.352 lira kazanmış oluyor.

  İnanın bu kısmı dahi aramızda yer almanız için yeterli ama burası bizi rahatlatan kısımdı. Yatırımcıyı ilgilendiren kısımdı. Bir de ticaret, tavsiye boyutu var.

  Şimdi tavsiye boyutunu ve tavsiye ederek ne kadar kazanabileceğimizi inceleyeceğiz.

  Bir başkasının da sizin gibi bu kazançtan yararlanmasını sağladığınız da bu sizin 1.sıra partnerlerinizi oluşturur.Ve bundan %15 Ekstra Prim alırsınız.
  Sizin referansınızla giriş yapan kişisinin paket ücreti üzerinden %15 kazanç demek.
  Örnek : Standart Paket İçin : 18,75$ Kazanç
  Gümüş Paket İçin : 89.55$ Kazanç
  Altın Paket İçin : 236.55$ Kazanç
  Platin Paket İçin : 416.55$ Kazanç

  Sizin referansınızla bu işe dahil olan kişilerin davet ettikleri kişiler için yani 2.sıra partnerleriniz için ise %10 Kazanç elde edersiniz.
  Yatay veya dikey genişleme de bir sınır yoktur.Şirket unilevel kazanç planını kullanmaktadır.

  Birde 3.sıra ve sonrası için yani sınırsız derinlikten de elde ettiğimiz kazançlar var.Bunun için minumum gümüş paketle giriş yapmış olmamız gerekmektedir.İstediğimiz zaman aradaki farkı ödeyerek pakedimizi yükseltebiliriz.
  Bunun için de 3. sıramızdan %3 kazanç elde ederiz.Kariyer atladıkça sınırsız derinlikten elde edeceğimiz kazanç %3 ile %30 arası oranlara ulaşmaktadır.

  Kazançlarmız panelimize günlük olarak yansır.Kazançlarımızı aylık oalrak çekebilmekteyiz.İster banka hesabımıza, ister sanal cüzdan hesabımıza istersekte firmadan talep edeceğimiz banka kartımıza.

  Sadece yatırım amaçlı dahi %250 gelir bence müthiş bir kazanç fırsatı.

  Sorularınız için PM Atabilir siniz.Skype üzerinden ekleyebilirsiniz.

  Ben hazırım direk başlamak istiyorum derseniz Kairos Planet Kayıt linki : Boş kayıt olmasın diye Şuan İçin Kaldırdım Skype' dan eklerseniz, ulaşırsanız yardımcı olurum.
  Paket alımı ve üyelik işlemleri için yardım alabilirsiniz.

  Bu işi beraber yaptıımız ekip arkadaşlarıyla beraber açtığımız online destek odalarına bağlanabilir yardım alabilirsiniz.

  Herkese Bol Kazançlar !

  Online Video Sunumu İzlemek İçin : http://lidergirisim.org/videosunum/

  Online Destek İçin : http://www.lidergirisim.org/bilgi

  Skype : [email protected]
  Lider Girişim, kairos planet Skype: [email protected]
 • Sponsor Reklam