Taxi Ortaklık Programı ile Ortağımız Olmak Artık Çok Kolay
İsterseniz şirket, , isterseniz bireysel web reklamı yayıncısı olun. Ortaklık programına kayıt olmanız ve sitenizin onaylanması Taxi'e Ortak olmanıza yeterli.

Ortaklık Programı Nasıl Çalışıyor
Taxi ortaklık programında %10'a kadar kar üzerinden net komisyon alırsınız. Siteniz onaylandıktan sonra panelinizde yer alan Taxi bannerlarından bir veya bir kaçını sitenizde yayınlamaya başlıyorsunuz. Tek gerçekleşmesi gereken siteniz üzerinden gelen bir ziyaretçinin Taxi'e üye olması. Bu üyelik ve üyelikler ortaklığımızın paydasını oluşturuyor.

Ne kadar süre bu kar payından faydanalabiliyorum?
Taxi ortaklık programında sisteminiz veya sistemleriniz üzerinden ortaklığımızı oluşturan üye Taxi'de oyun oynadığı sürece tüm sistem karından ilgili yüzde oranında ödeme almaya devam edersiniz.

ödemelerimi Nasıl Alabiliyorum?
Taxi'de ödeme sistemi otomatik olarak gerçekleşir. Bu sistemin çalışması için çalışmış olduğunuz banka bilgilerini ve kişisel bilgilerinizi eksiksiz ve doğru girmeniz yeterlidir. Sistem her ayın 15inci gününde (Eğer tatil gününe denk geliyorsa takip eden iş gününde) ödemelerinizi hesabınıza kaydeder.

Tek üyelik ile birden fazla sitede reklam yayınlayabilir miyim ?
Site adetinde herhangi bir kısıtlamamız bulunmamaktadır. Siteler Taxi yayıncı konseptine uygun içerik içerdiği takdirde yönetim tarafından onaylanacak ve reklamlarınız gösterime girecektir.

Özetleyecek Olursak
Web sayfanizdaki link veya bannerlar üzerinden Taxi'ye üye olan herkes referansınız ile üye olmuştur. Oluşan net kar günlük olarak güncellenir ve site ortaklık bedeliniz affiliate hesabınıza kaydolur. Bu ortaklık payı oran şu an %10 dur.

Sistemden minumum kazanç çekimi oranınız 100TL/Ay dır.

Taxi ortaklık programı bannerlarını yayınladığınız web sitelerinde başka ortaklık programlarınada yer verebilirsiniz.

Taxi'ye ortak olmak için aktif bir web siteniz olması yeterlidir.

Taxi ortaklık programı sitenizi içerik ve meteryal olarak etik ve ahlak kriterleri, uluslarası hukuk yasa ve standartları açısından denetlemekte ve bildirimde bulunarak üyeliğinizi onaylamama ve ya askıya alma hakkını mahfuz tutar.

Kayıt olun, site onay sürecinizin tamamlanmasının ardından reklamlarımızı yayınlayın ve ortak üyelerimizden kazanmaya başlayın.

Hemen üye olun ve kazanmaya başlayın
http://www.affiliatetaxi.com/kayit.php