Aspire
Koineks
Anket Anket
Toplam Katılımcı Sayısı: 103
Anket
Dogo Argentino
%4,85 (5 Oy)
rottweiler
%15,53 (16 Oy)
pittbul
%11,65 (12 Oy)
Kangal
%67,96 (70 Oy)
 • 18-08-2007, 14:10:58
  #37
  Türkiye'de pitbul beslemek satısını reklamını yapmak yeni havyan yasasına göre yasak.Çekenler koymus ben gözlerimle gordum ondan yazıyorum sizin bilmediğiniz görmediğiniz gerçek dövüşler gizli yapılır.Al Ali Dayı'nın bahçesinden kangalı çağır Osman abinin pitbulunu atın arsada dövüşsünler Bu dövüş degildir bu eglencedir.Dövüşler gizli ve tarihleri 3-4 ay onceden belirlenerek kopegi o maca hazırlayarak yapılır.Kangal benim için cok saglam bir ırk rotweiler - dobermen - alman kurdu vs.. gibi ırklarla karsılastırılamaz bile.Ama pitbullar çok farklı bir yapıya sahip görmesen bilmesen burda yazmam

  Web & Graphic Design Time..

 • Sponsor Reklam
 • 18-08-2007, 14:24:47
  #38
  1/2
  ARKADAŞLAR BURADA KANGAL DIŞINDA YAZANLAR ANKLAMIYOR

  BENin 2 adet saf kangalım vardı 1 adet te çoban kırması

  inanın 7 Kurdun arasına daldığını gözlerimle şahit oldum ve hayvan 7 kurdun arasından kör kopal yaralı çıktı. 1 yılda iyileşemedi

  bizim sürüyü onlar beklerdi okadar akıllı hayvanki 2 tane kangalın varsa sürüyü bırak git o güder hiç bir hayvanı kaçırmas ve koruduğu şeye bişey olursa dünyaları yıkar ölümüne atlar asla korkmaz boynuna demir tel dikenli takılan bir kangalı aslanla kapıştırabilirsiniz.
  Bursa - Gemlik
 • 18-08-2007, 14:25:43
  #39
  1/2
  SistemNetworks bak sana bir yazı göstereyim...

  !!! Pitbull vs Kangal !!! ... ve sonuç... [Arşiv] - Turksportal Interactive
 • 18-08-2007, 14:29:49
  #40
  1/2
  peki bakalım

  Çitaların korkulu rüyası Kangallar
  Fierce Dogs Protect Livestock, Cheetahs In Africa
  bazı bazı A. Alphan Bayazıt » Kangal mı döver, çita mı?


  Alıntı
  Arkadaşlar.
  Öncelikle yaptığınız yorumlarla burayı fıkra sitesine çevirdiğiniz için size teşekkürü borç bilirim.
  Yok biri çita besler. Yok birinin iti Ayı boğar. zuahahahah
  Ben Sivaslıyım. Çok kangal gördüm bi o kadarda kırmasını gördüm. Bizim dağlardaki Karakoldaki askerler yaşlanan köpeklere bakmaya başladı. Yavruları oldu filan. Köpekler kırma olmalarına rağmen nerden baksanız bi buçuk metreler.
  Kendi sürülerini kurdular ve her gün bi köyü basıp köpekleri boğarlardı. Kurt dediğiniz en yetenekli yırtıcı gücünü koyuna geçirirken bu Karakolun Kangal Kırması Yaratıkları Domuzu av yaparlardı.
  Falan fistan. Şu dünyada 2 tanesi yan yana gelse dahi Safkan bi kangalı yenecek bi köpek yok. Tutturmuşsunuz bi pitbull gidiyorsunuz. Yaw pitbull saldırganlığıyla meşhur. Kime saldırıyo insanlara Bi adam karsını dövünce güçlü mü olur?
  Pitbull gitsin kedileri kovalasın.
  Kangal bir köpek değildir. O başlı başına bi türdür. İnanılmaz bi hızla kaçan kurda döş vurur ve kurdun kaburgaları birbirine girer. Tek güçlü yeri döş ü de değildir ayrıca inanlımaz bi alt çeneye sahiptir.
  Biraz araştırın derim ben. İşkembeden sallamayın.
  Ayı Boğmaya Gelincede Afedersiniz Ama OHAAAAAAAAAAAA derim ben. *** Ayı olum kurşun işlemiyo.
  Biraz daha açayım konuyu. Ayılar da çok zekilerdir. Herhangi bir köpek (Kangal Dahil) ayı geldiği zaman uzun süre havlayamaz. Çünkü ayı köpeği korkutur. Gece yarısı havlayan bi köpek erken susarsa mutlaka ayı gelmiştir. Silahları alıp çıkabilirsin.(Bu arada sadece korkutmak için çünkü ayı vurmak suçtır )
  Kangal Çita dövüşüne gelince. Kardeşim ne alaka ya nie dövüşsünlerki bunlar. Çita dövüşçü bi hayvan değildir. Saatte 70 mil hız yapabilir ve bu hıza 4 sn lik bi sürede ulaşabilir. Kangallarda Köpeklerden ve kurtlardan daha hızlı koşarlar. Eğer yarış yapacak olsalar Çita tur bindirir. Dövüşecek olsalar Kangal çitanın kafasını yılan gibi yutacak kadar büyük bi ağıza sahiptir.
  Kangal buraya Yumruk Havaya!
  Alıntı
  kangal beşiktaşlı ise döver teorik olarak çita döver ama kangal beşiktaşlı olursa döver beşiktaşlıların kanı delikanlıdır.
  ne alakaysa
  Hasan K.
 • 18-08-2007, 14:31:31
  #41
  NOKProduction adlı üyeden alıntı
  Bunları internette bulmak zor değil bende çok okudum bende kangalın pitbulları yendiğini gördüm her yapılan dovuste pitbul yenecek diye bir kaide yok ama su resimdeki köpeği yenecek kangal olduğuna inanmam inanasımda gelmiyor açıkçası.

  Web & Graphic Design Time..

 • 18-08-2007, 14:36:36
  #42
  1/2
  Çocuğunu al kangala teslim et, gözün arkada kalmasın, güç sadece kas gücüyse onu bilmem. ama biliyorsunuz hayvanların da karekteri vardır. Kangallar karekterleri sağlam, güçlü köpeklerdir.

 • 18-08-2007, 14:38:09
  #43
  1/2
  yapma Allahını seversen
  yukarda Allah var

  o gördüğün köpek 45-50 kilo maksimum.
  peki kangal kaç kilo ?
  kafadan 100  zaten bir pitbull ile bir kangalın dövüştürülmesi doğru değildir.
  pitbull kangalın rakibi olamaz.
  yapıca ufak bir hayvandır.
  6-7 aylık bir kangal yetişkin bir pitbull ile aynı ebatlarda ve kuvvetdedir.

  sen kalk 2 yaşında iki pitbull ve kangalı dövüştür.

  sonrada yenecek diye bekle
  Hasan K.
 • 18-08-2007, 14:39:27
  #44
  1/2  Bunların yanında kedi kalır senin gösterdiğin : )))
 • 18-08-2007, 14:40:45
  #45
  HostBank adlı üyeden alıntı
  yapma Allahını seversen
  yukarda Allah var

  o gördüğün köpek 45-50 kilo maksimum.
  peki kangal kaç kilo ?
  kafadan 100  zaten bir pitbull ile bir kangalın dövüştürülmesi doğru değildir.
  pitbull kangalın rakibi olamaz.
  yapıca ufak bir hayvandır.
  6-7 aylık bir kangal yetişkin bir pitbull ile aynı ebatlarda ve kuvvetdedir.

  sen kalk 2 yaşında iki pitbull ve kangalı dövüştür.

  sonrada yenecek diye bekle
  Köpeklerin güçlü olması ne zamandır kilolarıyla ölçülüyo yoksa benmi yanlış biliyorum.O 45 kilo dediğin köpeğin hayatı oku bakalım nasılmış

  1991 aralığın sekizinde GR CH tornado(dişi) pitbull dünyasinda bir tarih yazdi.Dünyada bu ünvani kazanan tek köpek(dişi) olarak DOUBLE GR CH ünvani alma hakkini kazandi.

  Tüm bu köpeklerle müthiş başarilar kazanmak isteyen insanlar var dünyada. Double Gr Ch tornado nun kimleri yendiği yada kimi yenemiyeceği önemli değildi.Zaten yendiği tüm köpekler o siralar zirvede olan köpeklerdi.

  İlk macı STP�s miss piggy ye karşiydi.Yakın bir kaynağa göre miss piggy nin sahibi STP bahiş icin evini bile ipotek ettirmişti.Neyazikki Miss piggy Tornado nun ilk kurbaniydi.

  Daha sonra D.Farve ve JJ hayward,Bobby hall,Tant & c oyu devirdi.

  Daha sonra GR cH tornado Florida ya 6 cı macini almak icin geldi.Emma isminde dişiyi 1 saat 17 dakikada yendi.sirada Local boys un tito isminde köpeği vardi oda yarim saat bile dayanamadi.Tom garner ve Raheem in dişileride 15 dakika bile dayanamadilar.Rastaman isimli şahıs ta Boone�s sadie isimli dişi köpeğide 45 dakka dayanamadi.10. ve final maci icin game i cok yüksek ve cok yetenekli bir köpek olan Canadian francois shobinoe isimli köpek cikarirdi.Bahiscilerin hepsi Tornado nun gameness ina güveniyordu.Maç 3 saat 18 dakika 25 derece bir havada sürdü.bacaği kırıldığı halde cok büyük bir kararlılıkla scracth i ni yapti ve maci kazandi.

  Tornadonun mac yaptiği tüm köpekler maç yüzünden öldü bir tanesi hariç.ilk macını 13 aylıkken kazandi.son macinida 7 yaşinda.Tornadonun toplam maç saati 10 saat 20 dakika idi.mac yaptiği 3 köpek tornado da bir tane bile cizik olmadan öldü.8inci ve 9uncu maçlari arasinda süre sadece 3 hafta idi.

  Web & Graphic Design Time..