Aspire
Koineks
 • 10-11-2008, 17:09:17
  #1
  1/2
  Bu yazım özellikle benim gibi ev telefonunu kullanmayan ve bu telefonu sadece internet için bağlatan arkadaşlar için özellikle yararlı olacaktır. Kablo tv ile telefon bağlantısına gerek kalmadan internete bağlanıldığını daha yeni duydum telekoma kullanmadığım bir telefon için ücret ödemek zoruma gidiyordu evdede anten sorunu vardı zaten hemen araştırdım olayı.

  ben yaptıklarımı ttnette 1024 sınırsız kullananlara göre anlatacağım diğerleri içinde sorunuz olursa cvplarım.

  sınırsız internet bağlantısı isteyenler için ttnetteki en uygun seçenek 49 ytl + 17 lira sabit ücret = toplam 66 ytl benim adsl hala anlamadığım bir sebepten 56+17 olarak geliyordu ya neyse
  arada başımdan geçenide yazayım telekoma gittim 3 aylık telefon ve adsl ödemem vardı kapatayım şunu dedim 4 aylık kampanya farkı +zart +zurt + 3 aylık adsl borcum toplam 260 küsüratlı bi borç çıkardılar şok oldum birde 3 aylık kullanmadığım telefon ödemesini(53 ytl) yapcam daha. sinirlendim cebimceki bütün parayı verip bu şirketten tamamen kurtuldum

  şimdi kablo tv ile bağlanıyorum ücretlendirme nasıl olacak: öncelikle hızı 512 kota sınırsız olarak aldım onuda belirteyim. 1 ytl kapsamında 2 yıllık kullanmayı kabul ederseniz kablo tv ücreti aylık 1 ytl (kabul etmezseniz 7 ytl) + 19 ytl 512 sınırsız internet bağlantısı + 7ytl(12ay boyunca) (kablo tv ve internet bağlantı ücretleri /12ay)= toplam da 27 ytl gibi bir rakama sınırsız internet bağlantısına sahip oluyorsunuz. 73 liralık bağlantı ücretlerini peşin verirseniz aylık 20 ytl kalıyor geriye. birde şunları ekleyeyim bunun için 75 ytlyede kablo tvde kullanabileceğiniz bir modem almanız gerekiyor.

  Özetle kablo tv yani turksat sayesinde aylık 20 ytlye 512 Kbps kotasız internet bağlantısına sahip oluyorsunuz. bir defaya mahsus ekstra masraflar: 43 ytl kablo tv bağlantı ücreti + 30 ytl internet bağlantı ücreti + 75 ytl kablo tv uyumlu modem. modem ücretini peşin alıyorlar diğerlerini 12*7 olarak taksitlendirebiliyorlar.

  ücretlendirmeleri bu linkten görebilirsiniz. internette pek sağlıklı bilgiler bulamayabilirsiniz elimden geldiğince sorularınızı cevaplayabilirim. başvuru noktaları ptt şubeleri.
  dilara gözde seda
 • Sponsor Reklam