Aspire
Koineks
 • 08-09-2014, 13:10:23
  #1
  1/2
  r10.net üyeliği için Ücretsiz olarak Davetiye Kodu gönderiliyor.
  Bazı sitelerde Ücretli satılan davetiye kodlarının kullanımı kesinlikle yasaktır. Davet eden ve bu davetiye kodu ile foruma üye olan kullanıcılar tespit halinde forumdan süresiz olarak uzaklaştırılır.

  Çevrenizde R10'a üye olmak isteyen, Foruma katkıda bulunabilecek yada forumdan faydalanabilecek kişilere üye olabileceklerini söyleyebilirsiniz.

  Email ile davetiye isteme dışında farklı bir yöntem mevcut değil. Sadece Email göndererek davetiye talebinde bulunabilirsiniz.

  [email protected] Adresine email gönderebilirsiniz, email gönderenler arasında inceleme yaparak uygun görülen kişilere davetiye gönderiliyor. Uygun olmayanlara dönüş yapılmıyor.  Email içeriği Bu şekilde olmalı

  İsim soyisim
  Kısa özgeçmiş
  Mesleğiniz
  Sahip olduğunuz siteler (Whois Kayıtları site ait olmalı)
  Email Adresiniz (Kendinize yada çalıştığınız kuruma ait domain uzantılı email adresi olmalı. gmail,yandex,yahoo,hotmail vb. olmamalı)
  Varsa Referanslarınız
  Neden üye olmak istediğinize dair kısa bir yazı.


  R10'da mevcut üye olan arkadaşlarımızın huzuru için yeni üyeleri özenle seçmeye çalışıyoruz her davetiye isteyene yada email gönderene Davetiye veya cevap veremeyebiliriz. imzamdaki numara r10'a ait değildir lütfen bu numarayı aramayın sadece email üzerinden davetiye talebinde bulunabilirsiniz, iyi forumlar.
  MegaTR - Mail: [email protected] Tel&Fax: 0850 885 10 15

  R10'da En Çok Satılan Reseller Kampanyası

 • Sponsor Reklam