Merhaba arkadaşlar... Bilgisayar, internet, wordpress gibi konularda nasıl yapılır tarzı yararlı bilgiler içeren makalelere ihtiyacım bulunmakta.

Aslında ziyaretçilere faydalı içerikler sunabilmek için ve bu işi sevdiğimden sitelerime hep kendim içerik hazırlamayı tercih ederim.Keşke kafamı toplayıp, vakit bulabilsem kendim hazırlasam yazıları. Şu ana kadar yalnızca bir kaç kez içerik yazdırdım. Bir arkadaştan baya memnun kalmıştım tam istediğim gibi yazılar hazırlamıştı ama kimdi hatırlayamıyorum şu an. Sürekli makale işi yapan birisi değildi. Seri üretim şeklinde yazılar olmamıştı yani.

Herneyse konuya dönecek olursak. Bütçe konusunda sıkıntı yok arkadaşlar. Sayı belirlemedim 50 100 200 yazı olabilir. Önemli olan tek şey yazıların özgün olması ve benim istediğim tarzda siteme katkı sağlayacak yazılar olması. Örnek olarak aşağıdaki sitemde linkini verdiğim kategorilerin yazıları gibi makaleler istiyorum. Daha iyilerini yazabilirsiniz eminim

http://nindir.com/kategori/ipucu/

http://nindir.com/kategori/internet/

Arkadaşlar eskiden yazmış olduğunuz bir sitede yayınlanmış ya da yeni yazacağınız örnek makaleleri gönderin. Yazılar kullanılmayacaktır elbette. Uygun görürsem geri dönüş yaparım. Şimdiden teşekkürler.

--R10.NET; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:28:09 -->-> Daha önceki mesaj 09:10:05 --

Arkadaşlar günde 50 100 makaleyi hele hele tek başınıza yazabiliyorsanız. Benim istediğim yazılar çıkabileceğini sanmıyorum.

Yazılarda resimler, ekran görüntüleri olması güzel olur. Son olarak 100 kelimesi 1 TL olsun demeyeceğim onu da bilin.