Merhabalar,

Not:İlk 5 kişiye ücretsiz makale yazımı sona ermiştir,ilginiz için teşekkür ederiz.

Kelimelerin gücünün her türlü kapıyı açacak kadar büyük olduğunun biz farkındayız! Eğer siz de sitenize değer katmak ve trafiğini artırmak istiyorsanız biz buradayız!Tüm makalelerimiz, firmamızın bünyesinde yer alan ve yaklaşık 3 yıldır sayısız Seo Uyumlu makaleye imzasını atan içerik editörümüz tarafından yazılmaktadır. Konunuzu belirtmeniz yeterlidir. Anahtar kelime çalışması da tarafımızdan yapılmakta ve en çok aranan kelimelerle makalelerimiz Seo kurallarına göre yazılmaktadır. Makalelerimizi tıkla sitemizden kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Eğer siz de en ekonomik fiyatlarla kaliteli içeriklere sahip olmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Örnek makalemize buradan da göz atabilirsiniz? Bu makalemiz tıkla
sitesinde yayınlanmıştır.

Not:İsteğe göre faturanız kesilip tarafınıza yollanmaktadır.

Fiyatlarımız; 100 kelimesi 1,00 TL ve katlarıdır.

Skype adresimiz: nuraytasci72

KORKMA KALBİM

“Kalbine bir şans ver! Çünkü korkak bir kalp aşkı tadamaz ve aşksız bir hayat aslında hiç yaşanmamıştır.” Ahmet Batman’ın son kitabı “Korkma Kalbim” adlı kitabından bir alıntı! İlk olarak “Soğuk Kahve” adlı kitabıyla Türk edebiyatı yazarları arasında yerini alan Ahmet Batman, aynı yıl içinde çıkardığı “Sabah Uykum” adlı kitabıyla da okuyucularının kalbine dokunmayı başarmıştır. 2014 yılında çıkardığı ve üçüncü kitabı olan ” Bana İkimizi Anlat” kitabı da diğer kitapları gibi en çok okunanlar listesinde üst sıralarda yerini koruyarak, son kitabının heyecanla beklenmesini sağlamıştır. Heyecanla beklenen son kitabı “Korkma kalbim” ise okuyucularıyla buluşmaya başladı.

“Korkma Kalbim” kitabının ana karakteri olan Burak, 28 yaşlarında ve o yaşına kadar aşkı hiç yaşamamış bir gençtir. Burak, aşık olmaktan hayatı boyunca korkmuştur, aslında esas korktuğu aşık olmaktan ziyade, kalbinin kırılmasıdır. Ancak bir gün aşk, Burak’ın kapısını çalar…Burak Ada’ya aşık olur! Burak şu sözlerle anlatır duygularını “Hayatımda ilk defa aşık olmuştum. Korkak kalbim bu sefer kendini uçurumlara bırakmaya karar vermişti. Sonrası bilinmeyen bir şeydir aşk ve hep korkutur beni… Nereye götüreceğini bilmediği bir trene biner miydi insan?… Binerdi. Kalbini dinlediğinde, nereye gideceğini bilmese de, o yolculuğa hayır diyemezdi…” Kitabı okuyan herkesin içinden alacağı o kadar çok dersler var ki… Yazar çok derin sözlerle anlatmış, dünyayı ve içimizde yaşattığımız dünyayı! Kendini tanımak, hayatı tanımak ve aşkı tanımak isteyen herkesin okumak isteyeceği bir kitap olmuş “Korkma Kalbim.” Okunan pek çok cümle özlü sözler niteliğinde düşündürücü ve duygulandırıcı. Altın vuruş yapan cümleler, kişinin beyninde adeta yumruk etkisi yaratıyor. Kendinizi ve yanınıza yakıştırdığınız, hatta da yakıştırmaktan bile korktuğunuz kişi ile ilgili yepyeni pencereler açıyor zihninizde. Hayatı ve aşkı ıskaladığınızı fark edebilir, korkularınızın kaybettirdikleriyle yüzleşebilirsiniz. Aşk; kadın, erkek, genç, yaşlı herkesin içindeki derin boşluğu dolduran büyük güç! Bu yüzden “Korkma Kalbim” her yaşa ve herkese hitap ediyor. Kısaca; aşk tadında bir kitap olmuş Korkma Kalbim…

“Bütün hikayeler tek kişiliktir, içine aşk karışana kadar…Vapur denize, martılar gökyüzüne, güneş gülüşüne ve sen en çok benim yanıma yakışırsın.”


Firma Bilgileri:


İletişim Numaramız: (0850)303-61-56

Web Sitemiz: https://www.networksoft.net/

Adres:Meydan Kavağı Mah.Avni Tolunay Cad. 39/4 Muratpaşa/Antalya

Kayıtlı Olduğumuz Vergi Dairesi:Antalya/Kalekapısı Vergi Dairesi Müdürlüğü
Vergi Kimlik No:8260525112

[email protected]et
NetworkSoft İnternet Hizmetleri