Aspire
Koineks
 • 16-07-2006, 05:30:23
  #55
  1/2
  ilkdost 4e düşmüş
  Parse error: unexpected T_STRING, expecting ',' in showthread.php on line 192
 • Sponsor Reklam
 • 16-07-2006, 18:19:43
  #56
  1/2
  Forumkeyfi adlı üyeden alıntı
  sayın akıllı ve doğru çalışan webmasterlar sitede bir açıklama yaptım kadir senin tasarımın olabilir o an o hoşuma gitti ve onu aldım editliyorum birşeyler ekliyor birşeyler siliyorum ve birşeyler öğrenmeye çalışıyorum sitede yaptıgım acıklamayı okusaydınız herhangi bir sorun olmazdı sanırım ve foruma bayadır girmemişim bayadır konuya bakmamışım demekki daha ilgilenmiyorum bu konuyla
  sitede yapmış oldugum açıklama :
  Link değişimi yapmış olduğumuz webmaster arkadaşlar shell de çıkan sorundan ötürü bütün sayfalarımız gitmiştir link değişimi yeniden yapılacaktır. oluşan sorundan ötürü özür dileriz.
  shellci ile yaşamış oldugum sorundan ötürü bütün yedeklerim v.s lerim gitti irc yönetiyorum ve ircd shell bile gitti herşey yeniden kuruldu bunun açıklamasını sayfada yaptım benim diyecek oldugum baska birşey yok daha da girmiyorum foruma v.s lere herkese dilediği yere gelme yolunda başarılar.
  bu ne sacmalik yaw birde uste cikiyorsun yani aklinda akili ve dogru calisan sevgili webmaster arkadasim. sanki ben senin sigtene girme mecburiyetindeyimde girip sitene bakacagim bu adam benim linkimi kaldirmis mi kaldirmamis mi ? bu kadar sacmalik pes yani..
  madem shellcinle hoting le bir sorunun oldu gel adam akilli foruma arkadaslar linklerinizi yapilinca ekleyecegim shellde sorun ciktiisteyen silebilir.... iste yapacagin buydu simdi birde uste cikiyorsun aklinca. azcik adam olun hataniz varsa kabul edin. burda kalem yapma bosuna su olduda bu olduda. millet senden ozur bekliyor sen burda uste cikiyorsun cok aip