Merhaba,

Medya iletişim alanında uzun zamandır irili ufaklı bir çok fikre, projeye ya da yayına geçmiş olan aktif haber sitelerine çeşitli alanda da danışmanlık hizmetlerim oldu. Projelerinizin teknik ve yazılımsal kısmından tutun, editöryal kadrosuna kadar geniş bir yelpazedeki alanlarda danışmanlık hizmeti verebilirim. Google News öncesi ve sonrası, fikrinizin projeye geçme aşaması ya da faaliyete geçmiş olan bir projenin daha geniş kitlelere ulaşması, marka danışmanlığı gibi gibi aklınıza gelebilecek bir çok noktada danışmanlık hizmeti vermek istiyorum.

İster konu altında isterseniz de pm yolu ile iletişim kurabilirsiniz. Tüm mesajlara mutlaka geri dönüş sağlarım ama çalışacağımız arkadaşları özenle seçmek istiyorum. Bunun en temel nedeni de sizden sadece anlık bir maddi kazanç değil, sizin projenizde uzun vadede beraber neler yapabiliriz noktasın benim için çok önemli..

Ek sorularınız, referans ya da kişisel bir özgeçmiş talebiniz var ise öncelikle fikrinizi, projenizi ya da sitenizi paylaşmanızı rica ediyorum.

İyi çalışmalar.

Telefonum: 0530 112 63 50