Koineks
 • 20-04-2009, 18:55:44
  #1
  1/2
  Bugün rast geldim belki uzun süredir yayında olabilir. Sizlerle de paylaşmak istiyorum.

  Şansını Ara adresi üzerinden yapılan aramalardan her gün 100 ÇEYREK MİLLİ PİYANGO BİLETİ ve her cuma 10 ADET FORMA kazanma şansını yakalıyorsunuz. Hemde hiç bir ücret ödemiyorsunuz...

  İşte katılım koşulları:


  * Şansını Ara adresli İnternet sitesi üzerinden gerçekleştirilecek, “Şansını Ara” isimli kampanya 09/04/2009 tarihinde başlayıp 07/05/2009 tarihinde ve saat 16:00’da sona erecektir.

  * 18 yaşından küçük olanlar bu yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödül verilmez.

  * Oyuna katılım ücretsizdir. Katılım için başka bir ticari koşul aranmamaktadır.

  * Kampanyanın amacı; kampanyanın sona ereceği 07/05/2009 tarihinde ve saat 16:00’ya kadar, Şansını Ara sitesinde her gün bilgi almak için arama yaparak toplam 3000 kullanıcıya Milli Piyango çekilişine 1 (bir) adet çeyrek bilet ve toplam 40 kullanıcıya 1 (bir) adet futbol takım forması verilecektir. Kazananlar tamamen rastlantısal belirlenecektir.

  * “Şansını Ara” kampanyasında; arama yapan kullanıcı Milli Piyango bileti ve futbol takım forması kazanmak istiyorsa e-posta adresini yazıp ardından arama sonucunda kazanıp kazanmadığını görüyor. Kazanmışsa, kullanıcıdan isim, soyisim, adres ve telefon bilgileri isteniyor. Katılımcılardan istenen telefon bilgisi ödül kazanma durumunda iletişime geçip teyit etmek amaçlıdır. Başka bir amaç için kullanılmayacaktır. Forma kazanan kişiden ayrıca forma beden numarası ve Sarı-Lacivert, Sarı-Kırmızı, Bordo-Mavi, Siyah-Beyaz renklerinden birini seçmesi istenmektedir. Bu bilgiler doğrultusunda kazanan kullanıcının e-posta adresine bilet ve adresine futbol takım forması gönderilecektir.

  * Kullanıcılar kampanya bitiş tarihine kadar sitede istedikleri kadar bilgi almak için arama yapabilirler. Hergün için bir kişi, birden fazla bilet ve forma ve birden fazla ödül kazanamaz. Kampanya süresince teknik olarak bir engelleme ve kısıtlama bulunmamaktadır.

  * Kullanıcıların kazanmaları durumunda, gerçek bir e-posta adresiyle katılmış olmaları şarttır. Katılımcılar, iletişim bilgilerini yanlış vermeleri durumunda ödülü almaya hak kazanamaz. Bu durumundan Bilyoner ve Microsoft Corp. sorumlu tutulamaz.

  * Katılımcılardan istenen telefon bilgisi ödül kazanma durumunda iletişime geçip teyit etmek amaçlıdır. Başka bir amaç için kullanılmayacaktır. Bilyoner, Microsoft Corp. ve 41 29 için hizmet veren firmaların çalışanları ödül kazanamaz. Katılıp kazansalar dahi ödül verilmez.

  * Bilyoner ve Microsoft Corp., kampanya boyunca, kampanyayı olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığını tespit ettiği ya da haksız yollardan kazanılan bileti tespit etmesi durumunda yarışmacının bütün kampanya verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.

  * Yukarıda belirtilen şartlara göre ödülleri kazanan kişiler, kampanyanın gerçekleştirildiği Şansını Ara adresinden anında öğrenebiliceklerdir.

  * Ödül kazanabilmek için yarışmacının kayıt bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak doldurması gerekir.

  * Yarışma kaydı sırasında yarışmacı tarafından yanlış beyan edilen bilgiler dolayısıyla yaşanacak aksaklıklardan Bilyoner ve Microsoft Corp. sorumlu tutulamaz.

  * Bilyoner ve Microsoft Corp., bu yarışmaya katılım esnasında, yarışmacıların kişisel bilgisayarları ve İnternet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

  * Bilyoner ve Microsoft Corp., bu kampanyaya katılan kullanıcılara tanıtım amaçlı e-posta gönderim yapma hakkını saklı tutar.

  * “Şansını Ara” kampanyasına katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır. Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.

  * Yarışmada kazanılacak ödüller ile ilgili KDV ve ÖTV hariç olmak üzere tüm yasal yükümlülük ve harcamalar ödül kazanan iştirakçilere aittir.


  Firma ile hiçbir alakam yoktur. Bu yazıdan kazanç sağlamıyorum. Referans ile üyelik yoktur.

  Editöryal Paketler

 • Sponsor Reklam
 • 20-04-2009, 18:57:25
  #2
  1/2
  Konuyu ben açacaktım 2 saat önce ama yemek yedim anca doyabildim

  30 kere aradım ama tekrar dene diyo bende fazla denemedim
 • 20-04-2009, 19:11:05
  #3
  1/2
  Ben onlarca kez denedim rahat 2 3 saatimi geçirmişimdir tırt ya
  Sörç Encin Optimizeyşın
 • 20-04-2009, 22:21:28
  #4
  1/2
  ne arayacaksam hep ordan aradım ama sayısal lotoda 6yı bulmak gibi birşey bu
 • 20-04-2009, 22:34:32
  #5
  1/2
  boş iş yani öylemi
 • 21-04-2009, 14:15:42
  #6
  1/2
  ben de 50 ye yakın kelime ve kelime grubu aradım, faso fiso çıktı.
  tıpkı şu kumarhanelerdeki oyunlara benziyor, 3 tane top ya da 3 tane güvercin aynı renkte gelirse sanırım o zaman alıyorsun ödülü...
  tahminimce böyle birşey.