Merhabalar arkadaşlar,

uzun uğraşlar sonucu keşfettiğim ve güzel kazançlar elde ettiğim sektörü paylaşma kararı verdim. Bu kararda daha büyük bir iş kurma isteğim etkili oldu.

Öncelikle sektör ve yöntem hakkında bilgi vermeyeceğim. Sadece satın alacak kişiye A'dan Z'ye yapacağı bütün işlemleri detaylı şekilde anlatacağım. Sektör pek geniş olmaması nedeniyle sadece 1 kişiye anlatacağım. Çünkü izlediğim yolu sektörde yapan kişiler görmedim. Zaten olsaydı bu kadar kazanç elde etmezdim.

* Bu kadar karlı bir sistemi neden anlatma gereği duyuyorum ?
Açıkcası işlerimi büyütmek istiyorum. Buradan alacağım miktar ile web site ağları kurmak istiyorum. Bu yüzden toplu paraya ihtiyacım var.

* Peki bu sektör nedir ?
Sektörü satın alacak kişiye ödemeden sonra söyleyeceğim. Ciddi aşama kaydettiğimiz kişiye raporları detaylı bir şekilde göstereceğim.

* Çalışma süresi nedir ?
Webmaster olduğu için sürekli olarak çoğumuz bilgisayar başında oluruz. Haftada 20 ile 25 saat çalışma süresini dolu dolu geçirdiğinizde istenilen kazanca ulaşabilecek hatta daha fazlasını elde edebileceksiniz.

* Kazanç durumu günlük olarak aynı mı?
Her gün farklı olabiliyor. Ortalama olarak ay sonunda 2000 TL'nin üstüne çıkabilirsiniz. 21. günde kazanç 2481 TL. Fazlası var eksiği yok

* Satın alma işlemi nasıl olacak ?
İstediğiniz her türlü resmi prosedürü uygulayabiliriz. Bulunduğunuz il ikamet ettiğim yere yakınsa siz gelebilir veya ben gelebilirim. Bu konuda herhangi bir şüpheniz olmasın. Her şekilde güvenli ortamı oluşturabiliriz.

Sistemi alacak kişiye 6 bine yakın kullanıcı ağımı vereceğim. Böylelikle etkileşim daha çabuk olacaktır. Anlatacağım yöntemi arttırırsanız kazancınız daha fazla olacaktır.

Sistem anlatımı,kullanıcı ağı ve diğer kazanç arttırma yöntemleri ile birlikte 9000 TL'ye bütün bilgilerimi anlatıyorum. Başta da yazdığım gibi sadece 1 kişiye verilecektir.

Sektör ile alakalı PM istemeyin lütfen kesinlikle cevap verilmeyecektir. Ciddi düşünen kişilerle telefon görüşmesi sağlanıp satın alma şartları oluştuktan sonra raporlar gönderilecektir. Fiyat konusu da sabittir.