Koineks
 • 28-05-2015, 19:03:33
  #1
  1/2
  Sektörde 7 yılı aşkın süredir aktif faaliyet gösteren grafik ve dijital reklam alanında uzmanlık kazanan iki kişiyiz. Kurumsal ve bireysel hizmet almak isteyenlere projeleri dahilinde hizmet vermekte ve çalışmalarında başarılarına başarı katmanın yollarını gerek uygulamalar gerekse fikirler ile sunmaktayız. Bu noktada sağladığımız hizmetler şu şekildedir: (Referans isteyenlere skype veya özel mesaj yoluyla referans verilir.)

  - SEO - Arama Motoru Optimizasyonu: E-ticaret ve kurumsal siteler başta olmak üzere yaptığımız çalışmalarda yükselme garantisi veriyoruz. İşinizi kendimizin gibi sahiplenip gelişmesi için gereken projeye özel planlama yaparak aşama kaydediyoruz. Amacımız dijital dünyada işinizi geliştirmenize yardımcı olmak.
  - Sosyal Medya Pazarlama (Facebook, Instagram, Google+): Sosyal medya kanallarını daha iyi kullanmanıza yönelik çalışmalar yapıyor bu noktada düzenli olarak görsel ve tasarımsal içerikler paylaşarak ürün veya hizmetlerinizin tanıtımına destek oluyoruz.
  E-Ticaret: E-ticaret sitenizin geliştirilmesi ve ziyaretçi sayısını arttırmaya; dolayısıyla satışlarınızı arttırmaya yönelik sitenize özel, rakiplerinizden farklı alternatif çalışmalar üretiyor ve başarıyı yakalamanıza katkıda bulunuyoruz. Aynı zamanda e-ticaret siteleri için ürün temizleme, ürün görseli hazırlama, mockup çalışmaları vs. ihtiyacınız olan tüm desteği tarafınıza sunuyoruz.
  Wordpress: Dünyanın en sevilen ve en çok tercih edilen içerik yönetim sistemlerinden olan wordpress altyapısı ile dilerseniz size özel, dilerseniz aldığınız veya almayı düşündüğünüz temalar için düzenleme ve tasarım hizmeti sağlıyoruz.
  Diğer Dijital Hizmetler: Katalog, broşür, kurumsal kimlik, logo, araç giydirme ve aklınıza gelen tüm tasarımsal ihtiyaçlarınız için profesyonel destek sağlıyor ve marka imajınızı oluşturmanıza destek sağlıyoruz.

  KISACA: Biz dijital dünyada markanıza/size özel çözümler üreterek başarıyı yakalamanız adına mutfak bölümünde elimizden gelen tüm çabayı sunuyoruz.

  GÜVEN: Bu konu bizim için hiç sorun değil, zira yaptığımız işin her zaman arkasında olmayı iyi biliyor varsa bir yanlışımız düzelterek hatamızı telafi ediyoruz.

  BİZ; Tek seferlik değil sürekli çalışacağımız, %100 hizmet, %100 güven isteyen müşteriler arıyoruz...

  Not: Konuya yakında çalışmalarımızdan görseller eklenecektir. Lisan-ı dilimizce kendimizi anlatmaya çalıştık, hatamız olmuş ise affola...

  İLETİŞİM: Dilerseniz pm dilerseniz skype ile irtibata geçebilirsiniz.
  Skype: eposta@engintoprak.com
  KURUMSAL SEO - SİZDE ADSENSE HESABI ALIN
 • Sponsor Reklam