Koineks
 • 30-11-2016, 01:49:19
  #1
  1/2

  BunnyGuard antiDDoS L7 Güvenlik Katmanı

  Botnet ve DDoS saldırılarından korunmak artık çok kolay! CloudBunny tarafından özel geliştirilen donanımsal firewall ile Layer 7 HTPP GET/POST, SYN, ACK, Botnet, TCP flooding, Spoofing, UDP flooding, Fragment, ICMP, DNS gibi tüm saldırılara karşı sitelerinize gelen trafiği süzerek ddos saldırısını henüz sitenize ulaşmadan durduruyoruz. Layer 7 DDoS Koruması 5 dakika içerisinde kullanılabilir hale gelmektedir ve herhangi bir ek ayar gerektirmez. Websitenizi korumaya hemen başlayın!

  CloudBunny DDoS Koruması web sitenizi hertürlü saldırıya karşı korumak için özel geliştirildi. Tamamen yedekli çalışan güvenlik duvarımız hem yurtiçi hem de yurtdışı saldırılara karşı kesin çözüm sunmaktadır. Web sitenize gelen tüm trafik önce CloudBunny tarafından geliştirilen donanımsal antiDDoS güvenlik duvarı üzerinden geçerek süzülmektedir böylelikle saldırılar daha web siteniz ulaşmadan engellenmiş olacaktır.  Hitli Siteler için Yük Dengeleme (HTTP Load Balancing) *ücretsiz

  Websitenize gelen trafiği birden fazla sunucuya dağıtarak hizmetlerinizi kesintisiz ve yedekli çalıştırın. Load Balancer (Yük Dengeleyici) ile web siteniz asla kapanmayacak! Sitenize gelen trafik sunucular arasında eşit bir şekilde dağılırken eğer bir sunucu kapanırsa yük dengeleyici otomatik olarak gelen trafiği diğer sağlıklı sunuculara dağıtacaktır. Bu sayede donanım arızalarında dahil kesintisiz yayın yapabilirsiniz. Üstelik ücretsiz ve anında aktivasyon!


  Genel Özellikler:

  Cloud Koruma:
  antiDDoS hizmetini herhangi bir firmadan aldığınız hosting için kullanabilirsiniz. Websiteniz nerede olursa olsun BunnyGuard sizi birkaç dakika içerisinde korumaya başlayacaktır.

  Otomatik Kurulum:
  Güvenlik duvarı siparişi oluşturduğunuz gibi aktif olur ve dns güncellemesi yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Gelişmiş Kontrol Paneli:
  Gelişmiş kontrol panelimiz sayesinde koruma altına aldığınız sitenin IP adresini güncelleyebilir veya yeni bir IP ekleyebilirsiniz.

  Load Balancing ile Maximum Uptime:
  Websitenize gelen yükü birden fazla sunucuya dağıtın. Üstelik ücretsiz!

  Yurtiçi ve Yurtdışı Koruma:
  Websitenizi dünyanın her yerinden koruyoruz. Türkiye, Fransa ve Amerika seçeneği.

  Detaylı bilgi ve sipariş için:
  https://www.cloudbunny.net/antiddos-koruma.php

 • Sponsor Reklam