Aspire
Koineks
 • 08-06-2007, 02:56:30
  #1
  1/2
  Alıntı
  Fulin Arıkan'a Ekran Yasağı
  Arıkan’ın iç çamaşırlı fotoğraflarının, önceki gün TRT’nin resmi internet sitesinin aktif hattına atıldığı ve e-posta ile dağıldığı ortaya çıktı.
  Ana haber spikeri Fulin Arıkan (38), internette dolaşan iç çamaşırlı görüntüleri için eski eşi Kaan Erter’i mahkemeye verdi. Arıkan’ın iç çamaşırlı fotoğraflarının, önceki gün TRT’nin resmi internet sitesinin aktif hattına atıldığı ve e-posta ile dağıldığı ortaya çıktı. TRT, Arıkan’a konuşma yasağı getirdi. Arıkan, şu açıklamayı yaptı: Fotoğaflar, boşandığım eşim Kaan Erler tarafından dağıtıldı. Fotoğraflar, evliyken oturduğumuz evin yatak odasında çekilmiş. Erler’i mahkemeye verdim. Onun en ağır cezayı almasını istiyorum. Ankara GATA’da doktor olarak görev yapan ve profesörlük için İstanbul’a taşınan Erler ise, “ Biz ayrılalı 1 yıldan fazla oldu. İnternetteki fotoğrafları arkadaşlarımdan duydum” dedi. Arıkan, önceki akşam, haber bülteni sunmak için ekrana çıkmadı. Bu da, ‘Arıkan’a ekran yasağı da geldi’ yorumlarına yol açtı.
  (AKŞAM)
  Alıntı
  TRT'nin deneyimli sunucusu Fulin Arıkan (38), dün TRT'nin resmi internet sitesinin 'Aktif Hattı'na düşen ve e-posta yoluyla da yayılan, yatak odasında kendisini iç çamaşırlarıyla gösteren fotoğraflar yüzünden şokta. Bu fotoğrafları yaklaşık bir yıl önce boşandığı eski eşi profesör Kaan Erler'in yaydığını muhabirimize gözyaşları içinde anlatan Arıkan, "Bu fotoğraflar bir yıl önce boşandığım, aynı zamanda profesör doktor olan eski eşim Kaan Erler tarafından internet ortamına dağıtılmıştır" dedi. Konuyla ilgili olarak Cumhuriyet Savcılığı'na başvurduğunu, boşandığı için başına bunların geldiğini söyleyen Arıkan, sözlerine şöyle devam etti: "Ondan boşandığım için bana karşı korkunç bir intikam duygusu içinde. Ankara'da, kızımla gayet mazbut bir hayat yaşıyorum. Fakat bu adam boşandığımızdan beri hayatımı cehenneme çevirdi. Beni rahat bırakmıyor. İnternetlere giriyor. Ahlakıma, namusuma ilişkin yazılar yazıyor. Bugüne kadar, 'Bu adam hasta, en iyisi onu kışkırtmayayım' dedim. Ama bu son olay bir felaket. Gerçekten de ruh hastasıymış. Fotoğrafların çekildiği mekan evliyken kaldığımız yatak odamız. Ben devlet memuruyum. Daire başkanım ve başkan yardımcım bana bu konuda destek oldular. Hayatım kaydı. Bu fotoğraflar başıma gelebilecek en büyük felaket ve buna layık bir insan değilim. En büyük hatam bu adamla evlenmek oldu..."
  Eski eş: Sizden duydum
  İDDİALAR karşısında kendisini aradığımız Kaan Erler ise olayla ilgisinin olmadığını söyledi. Herhangi bir suçlama karşısında kendisinin de özlük haklarını koruyacağını belirten Erler şöyle konuştu: "Fulin Hanım'la ayrılalı bir yıldan fazla oldu. Internette uygun olmayan yazışmaları ve fotoğrafları olduğunu arkadaşlarımdan duymuştum. İnsan önce kendini sorgulamalı. İçine düştüğü durumu kendisine yakıştıramıyorum. Olayı sizden duyunca başımdan aşağı kaynar sular döküldü."
  MedyaFaresi
  38 yaşına gelmiş, çocuk sahibi bir bayan hayatına bu damgayla devam etmek zorunda mı? Koyu harflerle yazdığım yer erkekliğimize leke sürecek cinsten bir cümle. Size helal olan birini neden başkasına madara ediyorsunuz? Böyle ayaklar altına mı alacağız erkekliğimizi?

  Şimdi herkes bu ismi arıyor, fotoğraflarını varsa videolarını, orda burda yayımlayıp hit elde etmek için. Ve eminim aramızdan birileri mutlaka şimdiden o isme kasmayla meşguldür ama yapmayın arkadaşlar. Bu kişi bir anne ve çocuğu var, en azından kendimizi onun yerine koyup bu konuyu değerlendirebiliriz. İsteyerek olmuş bir şey değil, o yüzden webmasterlar olarak bu gibi durumlarda üstümüze düşen görevi yapabilmeliyiz. Ve bunun için elinize geçse dahi sitenizde, forumlarda, msn'de, .. vb platformlarda paylaşmayın, böyle şerefsizler oldukça bu herkesin başına gelebilecek bir olaydır. Lütfen özen gösterin.

  Diğer konuyu sildim, burada da laubali mesajlar yazanı direkt uzaklaştıracağımı biliniz.
  Facebook Web Dünyası Grubu
 • Sponsor Reklam
 • 08-06-2007, 03:02:23
  #2
  Guest
  1/2
  kadın açısından çok zor bir durum bunu dahada ağırlaştırmak insan olana yakışmaz.
 • 08-06-2007, 03:06:45
  #3
  1/2
  taki adlı üyeden alıntı
  arkadasim bu kari kim once onu söle :> paso adı gecio :>

  TRT anahaber spikeri.
 • 08-06-2007, 03:33:16
  #4
  1/2
  Adamın yaptığı büyük terbiyesizlik. Hatta adam değil hayvan olabilir ancak. Ayıp birşey. Eğer eski eşinin yaptığı kanıtlanırsa ağır bir ceza gelebilir.
 • 08-06-2007, 03:47:46
  #5
  1/2
  büyütülecek birşey değil bence abartıyorlar , artık sokaklarımızda , tvlerde heryerde bırakın iç çamaşırları , donsuz çamaşırsız gezen ar damarı çatlamış ünlüler, kızlarımız, kadınlarımız var. ama olay ünlü biri olunca ve trt olunca malzeme çıksın diye haber olsun diye haber yapıyorlar. halbuki iç çamaşırıyla tvlerde poz veren (bikini bence iç çamaşırından daha kötü) onlarca ünlü var neden onları haber yapmıyorlar da çoluğu çocuğu olan bir kadını abartıp haber yapıyorlar işte bu anlaşılmış değil. aslında şu bakımdan ben anlıyorum, biz halk olarak gizli şeyleri severiz, yani sibel kekilli videosuna bakacağımıza , muazzez ersoy un videosu daha çok ilgi çeker, çünkü o yoktur pek hemen atlarız.
  Satın alınabilir Jenerik Alanadları
 • 08-06-2007, 04:39:20
  #6
  Guest
  1/2
  başlıkta adı geçiyor ve istemeden sende buna alet olmuş oluyorsun
 • 08-06-2007, 09:30:40
  #7
  1/2
  Alonso adlı üyeden alıntı
  Adamın yaptığı büyük terbiyesizlik. Hatta adam değil hayvan olabilir ancak. Ayıp birşey. Eğer eski eşinin yaptığı kanıtlanırsa ağır bir ceza gelebilir.
  Hangi aşşalık yaratık karım dediği namusum dediği varlığın iççamaşırlı resimleriniçeker hadi o bir derece tartışılır ayrıldıktan sonra o resimleri nasıl internete yollarsın bu kadfardamı aşşağılık bir adammış bu
 • 08-06-2007, 09:37:58
  #8
  1/2
  Sabri adlı üyeden alıntı
  Hangi aşşalık yaratık karım dediği namusum dediği varlığın iççamaşırlı resimleriniçeker hadi o bir derece tartışılır ayrıldıktan sonra o resimleri nasıl internete yollarsın bu kadfardamı aşşağılık bir adammış bu
  yapılabilecek en son şey olsa gerek.

  peki adama bunu yaptırtacak ne yapıldı ?
 • 08-06-2007, 09:40:30
  #9
  1/2
  dsgnr adlı üyeden alıntı
  yapılabilecek en son şey olsa gerek.

  peki adama bunu yaptırtacak ne yapıldı ?
  Kadıncağız sadece boşanmış. Ve kızıyla namuslu bir şekilde yaşıyormuş.