Aspire
Koineks
 • 01-01-2014, 18:09:14
  #10
  1/2
  Özgün içerik tamam iyi güzel de beyler, bugün özgün olup; 10k hiti alan var mı? Yoktur. Varsa da çok azdır. Cebinde parası vardır, link alıyordur sürekli öyle çıkıyordur.
  Bence, Özgün iş yapmak istiyorsan; cebinde para olacak. Hemen pat diye kazanılmıyor özgün projelerde / içeriklerde..
  Sadece para kazanmak istiyorsan, cebinde az parayla hacklink alıp yükselip biraz kazanıp düşmeyi bekleyeceksin. Ki r10'nun bir çoğu " günü kurtarayım " çabasında bence. Güzel paralar kazanmak istiyorsanız paranız olmalı, yatırım yapmalısınız. Ha bunlar olmadan olur mu? Sabır selametle neden olmasın
 • Sponsor Reklam
 • 01-01-2014, 18:33:09
  #11
  1/2
  Kardeş, bende senin gibi pek çok site takip ettim copy past yapıp üste çıkan, yanı sıra sadece 2 cümleyle boş yazılarla üstelere çıkanları ama...

  Hiç biri başarılı uzun soluklu olamadı, takip ettiklerim bir süre sonra komple kayboldular yada adsenseden banlandılar.

  Özgün yazı candır, ben uzun soluklu iş yapacağım kalıcı olacağım, bu işten para kazanacağım diyorsa bir adam copy past yapmayacak.
 • 01-01-2014, 18:43:25
  #12
  1/2
  Özgün içerik, her zaman önemli. Kopya içerikler ile bir yere kadar. Özgün içeriğin de kalitesi önemli. Ziyaretçilere fayda sağlayıcı, değerli içeriklerin olduğu siteler uzun vadede kazançlı çıkacak. Kaliteli ve sadık ziyaretçi kitlesi edinmek önemli. Rakamsal kaygıları bir kenara bırakıp gerçek anlamda özgün içerik üretimine odaklanılırsa çok daha faydalı olacaktır. Günü kurtarmak için kopya içeriklere bel bağlayanlar sıralamalarda kayıp yaşayınca şikayet etmemeli.
  Kaliteli haber sitesinden tanıtım yazısı
 • 01-01-2014, 22:25:10
  #13
  1/2
  Backlinksiz Özgün yazının işe yaraması için hiç rekabet olmamalı. Özgün yazı önemlidir ama tek başına yetersizdir. Artık rekabetler çok sert. O yüzden; Özgün yazı ile birlikte hedef kelimede tanıtım yazısı alınmalıdır.
  Yağma yağmur sağanak, Bu sağanak için yok sığınak.