Aspire
Koineks
 • 20-12-2013, 12:39:47
  #10
  1/2
  CanerDikmen adlı üyeden alıntı
  Tanıtım yazısı alırken sitede yaptığınız diğer çalışmaları göz önünde bulundurun. Yakın zamanlarda site içinde seo yönünde değişiklikler yaptıysanız ve başka anchor text link aldıysanız tanıtım yazısı ceza için tetikleyici olabiliyor.

  Zararlarından sakınmak istiyorum dediğiniz için yazıyorum.

  Eğer herhangi bir çalışma yapmayıp, direk tanıtım yazısı ile başlayacaksanız;

  Google news kayıtlı fakat SİTENİZE GÜNDE 1-2 KİŞİDE OLSA HİT GETİRME İHTİMALİ BULUNAN siteleri tercih etmenizi öneririm.

  Faydası inanılmaz güzel olacaktır. Film sitesi olmayabilir, fragman sitesi, film inceleme sitesi, film önerileri siteleri, bir filme ait fan sayfası gibi.
  Aradığım cevap budur.Teşekkür ederim
 • Sponsor Reklam
 • 20-12-2013, 12:41:04
  #11
  1/2
  Film sitesi için böyle bir durum söz konusu değildir. İllaki film sitesinden tanıtım yazısı alacaksınız diye birşey yok. Kaliteli ve link çıkışı az olan sitelerden tanıtım yazısı alabilirsiniz.
 • 20-12-2013, 12:44:44
  #12
  1/2
  Kişisel görüşlerim ve tecrübelerim mevcut aslında yani yeni bir çalışma yaptım seo üzerine 1,5 aylık bir site olmasına rağmen iyi bir şekillenme içerisine girmeye başladı ancak tabiki bunların yanında altyapıyıda sağlam tutmak gerekiyor bunun en etkili yöntemininde tanıtım yazıları olduğu ortada.Tanıtım yazıları üzerine çok bir fikrim olmadığı için en iyi yöntemi bulmadan da bir çalışma yapmak istemedim açıkcası.Burada yazılanlar yol gösterici olacaktır.

  Saygılar.