Aspire
Koineks
 • 16-09-2015, 08:06:08
  #10
  1/2
  güzel yazı elinize sağlık keşke Makale Bölümüne açsaydınız daha çok kişiye ulaşırdı.
  pdo kullanımı - Site Hızlandırma
 • Sponsor Reklam
 • 07-12-2016, 01:00:43
  #11
  1/2
  Bilgilendirme için teşekkürler.
 • 19-12-2016, 23:49:29
  #12
  1/2
  newpage adlı üyeden alıntı
  Google Ad Exchange, ya da kısa adıyla Google AdX, Google’ın gerçek zamanlı ihale sistemiyle internet sitelerindeki her bir reklam gösterimini OpenX, MediaMath, Criteo, Adwords gibi büyük reklam ağlarından en yüksek teklif verene tahsis ettiği bir sistemdir. Google Ad Exchange AdX reklamları ; Google iş ortakları aracılığıyla (AdXSeller) sadece premium internet sitelerine sunulan Google’ın özel bir reklam servisidir.


  Google Ad Exchange reklamları ile Google Adsense reklamları aynı değil farklı sistemlerdir .  Bir internet site sahibi, şirket ya da şahıs olarak, sitesi adına Adsense hesabı alabilir ve sitesinde Adsense reklamları yayınlayabilir. Bir sayfada, en fazla 3 adet Adsense reklamı (banner ya da metin reklam) yayınlabilir.
  Yani Adsense hesapları ve reklamları, her internet site sahibine açıktır ve bir sayfaya konabilecek en fazla reklam adedi gibi sınırlamaları vardır.


  Google AdX reklamları ise, Google Adwords’den gelen reklamlara ek olarak, diğer reklam ağlarının ve reklam borsalarının reklamlarını da içerir. Bir sayfaya 5′e kadar Google AdX reklamı eklenebilir.
  Google’ın gözünde, Google Adsense reklamları ile Google AdX reklamları farklıdır. Yani bir sayfada 3 adet Adsense reklamı var iken, 3 tane de Google AdX reklamı olabilir. Bu reklamlar birbirleriyle karışmaz. Ve Google reklam politikasına aykırı değildir.
  Google AdX Seller ya da Google Ad Exhange hesabı nasıl alınır?
  Google AdX hesabı, bireysel internet siteleri tarafından alınamaz. Adsense gibi bir başvuru ekranı yoktur.
  Google tarafından, sadece büyük reklam ağlarına ya da internet sitesi gruplarına verilir. Bir internet sitesinin kendi Adsense reklamlarına ek olarak Google AdX reklamı da yayınlaması için mutlaka bir Google AdX seller hesabı olan bir reklam ağına başvurması gerekir.

  http://adsensealternatifleri.com/goo...xchange-nedir/
  Eline Sağlık hocam güzel anlatım (Google tarafından, sadece büyük reklam ağlarına ya da internet sitesi gruplarına verilir.) Derken Google kendisimi bizi bulupda bize iş ortaklığı veriyor ? Farz misal ben şu an bir reklam şirketi açtım bu Adx bayliği yada iş ortaklığı nasıl alabilirm insanlara benden reklam alacaklar ben adx reklamı nasıl sağlıcam ? Bu konu ile alakalı bilgi verebilmeniz mümkünü
  CAN DİZAYN / Web Tasarım & İnternet Hizmetleri