Koineks
 • 29-09-2012, 11:36:31
  #1
  1/2
  Çevrimiçi Reklamcılık Hediye Kuponu Hüküm ve Koşulları:

  1. Eğer (a) AdWords’de yeniyseniz ve promosyon kodunuzu girdiğiniz sırada 14 günlükten daha yeni bir AdWords hesabınız varsa; ya da (b) mevcut bir Google AdWords müşterisiyseniz ama hediye kuponunda Google tarafından belirtilen şekilde AdWords’de yeni bir özellik veya ürün etkinleştirmişseniz, promosyon kredisi alma hakkına sahipsiniz. İlgili uygunluk koşulu Google’dan aldığınız teklifte belirtilmektedir.
  2. Reklam verenler ek reklam ücretlerinin alınmasını istemiyorlarsa, promosyon kredisi tutarı tükenmeden önce istedikleri zaman reklamlarını askıya alabilirler. Promosyon kredisi tükendiğinde bu, reklam verenlere bildirilmeyecektir.
  3. Teklif, reklamın onaylanmasına, geçerli bir kayıt yapılmasına ve Google AdWords Programı standart hüküm ve koşullarının kabul edilmesine bağlıdır. Promosyon kredisi devredilemez, satılamaz veya takas edilemez.
  4. Teklif, Google Ireland Limited tarafından herhangi bir nedenle herhangi bir tarihte geri çekilebilir.
  5. Tahakkuk edebilecek vergilerin ödenmesinden reklam verenler sorumludur.
  6. Her müşteri için bir promosyon kredisi verilecektir.
  7. Promosyon kredisi uygulanmadan önce asgari bir reklam harcaması yapmanız ve bunun için başarılı bir şekilde faturalandırılmanız gerekebilir.
  8. Teklifin kullanımı otomatik ödeme faturalandırması opsiyonlarıyla sınırlandırılabilir.
  9. Google AdWords hesabınızı promosyon kredinizin verildiği para biriminden farklı bir para biriminde oluşturmuşsanız, asıl promosyon kredisi tutarı döviz dalgalanmalarına tabi olabilir.
  10. Teklif, yalnızca Türkiye'de promosyon için sunulan URL aracılığıyla fatura adresi olan müşteriler tarafından yaptırılan kayıtlar için geçerlidir.
  11. Teklif, hediye kuponunuzu içeren ortamın ilk düzenlendiği tarihten 3 ay sonra ya da (eğer varsa) hediye kuponunda belirtilen tarihte sona erer.
  12. Bu hediye kuponunu ve/veya promosyon kredisini kullanmak işbu hüküm ve koşulları kabul teşkil eder. Teklif kanunlarla yasaklanan yerlerde geçersizdir.
  13. Sizi bu hukuki dille sıktığımız için özür dileriz!

  http://www.google.com.tr/adwords/coupons/terms.html
 • Sponsor Reklam
 • 29-09-2012, 11:39:09
  #2
  1/2
  Mevcut kupon sisteminde değişiklik, hâlihazırda AdWords kuponlarını kullanma şeklimizi değiştirecek mi?

  Google, müşteriniz 25 TL harcadığı zaman otomatik olarak müşterinin hesabını 100TL tutarında kredilendirecektir. Promosyon krediniz, tüm koşulları sağladığınız takdirde, müşterinizin 25 TL harcama yapmasının ardından yaklaşık 5 iş günü içerisinde müşterinizin hesabına yüklenecektir. Kredi yüklendikten sonra, promosyon kredisi, müşterinizin AdWords hesabındaki Faturalandırma özet sayfasında görünecektir. Bu teklifi etkinleştirmek için, hala, müşterinizin AdWords hesabındaki Faturalandırma sekmesinde promosyon kodunu girmeniz gerekmektedir. Hala her müşteri için yalnızca bir promosyon teklifi kullanmanız gerekmektedir; bu teklifler de promosyon kredisi ile ilgili şartlar ve koşullar sayfasında açıklandığı üzere güncellemeye tabidir.

  Yeni sistemin çalışma şekli tam olarak nasıl olacak?

  Promosyon kredisine hak kazanmak için müşterinizin, promosyon kodunuzu girdikten sonraki 31 gün içinde 25 TL tutarında reklam maliyeti gerçekleştirme şartı bulunmaktadır. Örneğin, kodun girilme tarihi 1 Ekim 2012 ise, 1 Kasım 2012 tarihine kadar 25 TL tutarında reklam maliyeti gerçekleştirmesi gerekir. Her durumda müşterilerinizin, promosyon kodlarını, kuponunuzu içeren ortamın yayınlandığı tarih itibarıyla 3 ay içerisinde veya (varsa) kuponda belirtilen son kullanma tarihine kadar girmeleri gerekmektedir. Promosyon kodlarının promosyon değeri yoktur ve promosyon kodlarının girilmesiyle sadece reklamverenin, ilgili promosyon kredisi için uygun hale gelmesi sağlanır.Reklamverenlerin, AdWords tarafından sorunsuz şekilde faturalandırılmaları ve ayrıca, promosyon kredisine hak kazanmak için iyi bir duruşa sahip olmaları gerekir.

  Değişmeyen özellikler nelerdir?

  Bu promosyon yalnızca yeni açılan AdWords hesapları için geçerlidir. (Hesap açılışı 14 günden fazla olmamalıdır.) Krediler, yalnızca Türkiye’de açılan hesaplarda geçerlidir. Şartlar ve Koşullar* gereğince, bir kredi yalnızca tek bir hesap için kullanılır. Kodlarınızı, daha önceden olduğu gibi yine Portal sayfanızdan talep edebilirsiniz.

  Müşterim 100TL tutarındaki AdWords kredisini ne zaman alabilecek?

  Promosyon kredisi, AdWords reklam maliyetlerinin 25TL eşiğine ulaşmasının ardından yaklaşık 5 gün içerisinde müşterinizin hesabına yüklenecektir. Lütfen dikkat: hesabın, promosyon kodu kullanılarak aktifleştirilmiş olması ve teklifte belirtilen her türlü şartı karşılıyor olması gerekmektedir. Kredi yüklendiğinde, promosyon kredisi, müşterinizi AdWords hesabındaki Faturalandırma özet sayfasında görünür.

  Müşterim 100TL tutarındaki krediyi aldıktan sonra reklam vermeyi durdurmak isterse ne yapmak gerekir?

  Reklamverenler, ilave reklam ödemelerinden kaçınmak istediği takdirde 100TL tutarındaki AdWords kredisi bitmeden önce istediği zaman reklamlarını askıya alabilir.100TL kredileri bittiğinde reklamverenlere herhangi bir bildirim gönderilmez. Kredi tutarından herhangi bir miktar harcanmadığı zaman bu tutar AdWords hesabında kredi bakiyesi olarak kalacaktır.
 • 29-09-2012, 17:21:04
  #3
  1/2
  Promosyon kredisi uygulanmadan önce asgari bir reklam harcaması yapmanız ve bunun için başarılı bir şekilde faturalandırılmanız gerekebilir. diyor yani illaki bir ön ödeme yapmanız gerekir demiyor sanırım . Yoksa benmi yanlıs anladım ?
 • 29-09-2012, 17:29:57
  #4
  1/2
  Tam olarak net şekilde anlayan varmı kupon tamamen kalktımı yoksa belli bir ücret ödeyip sonramı kuponu kullanıyoruz?
 • 29-09-2012, 17:35:42
  #5
  1/2
  Haymana adlı üyeden alıntı
  Tam olarak net şekilde anlayan varmı kupon tamamen kalktımı yoksa belli bir ücret ödeyip sonramı kuponu kullanıyoruz?
  Promosyon kredisi uygulanmadan önce asgari bir reklam harcaması yapmanız ve bunun için başarılı bir şekilde faturalandırılmanız gerekebilir. Demişler ama -ebilir eki nedir sonda aga bunu anlayamadım ...
 • 30-09-2012, 21:55:02
  #6
  1/2
  Merhabalar yeni dönemde 25 TL harcama yapana 100 TL kupon uygulanacak ....
  Tek Kılavuz İnternet Reklam Hizmetleri Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı
 • 03-10-2012, 14:03:49
  #7
  1/2
  Hala Kupon Girebiliyorum.. Ek Ödemede Yapmıyorum Sitemin Reklamı Cıkıyor Hiçbir Sorun Yok.. Belki İlerki Tarihte Bu Olabilir Ama 3 Gündür Hiçbir Sorun Yok..
  www.TeknoCocuk.net www.MucahitGunay.Com.tr
 • 03-10-2012, 18:18:00
  #8
  1/2
  CesiumHost adlı üyeden alıntı
  Hala Kupon Girebiliyorum.. Ek Ödemede Yapmıyorum Sitemin Reklamı Cıkıyor Hiçbir Sorun Yok.. Belki İlerki Tarihte Bu Olabilir Ama 3 Gündür Hiçbir Sorun Yok..
  aynen öyle ..
 • 04-10-2012, 11:25:37
  #9
  1/2
  Arkadaşlar bende 27 Eylülde kuponu kullandım kabul edildi ama bir türlü reklam gösterime çıkmadı, öylece bekliyor...