Aspire
Koineks
 • 05-03-2009, 10:57:29
  #1
  1/2
  Yaklaşık 4 senedir adwords kullaniyorum. Bu adwords daha ilk çıktığında insanlar kuponla hesap açarken aman biz yapmayalim etmeyelim diye kupon bile kullanmadim. Bilen bilir piyasada zamanında yüksek miktarda çok hemen aktif et kullan kuponları bile vardı. Sonraları bende aktifleştirilmiş hesap kullandım tam 1 senedirde kullanıyordum. Son zamanlarda İyice onunda suyu çıktı. Yine kredi kartına dönelim dedim.

  Arkadaş dönmez olaydım tam 3 tane kredi kartı denedim hesapları alıyor ama çalışmıyor ölee kek gibi bekliyoruz.

  1) Kurduğum Firma hesapı daha ilk defa kullanılan bir domain
  2) Kredi kartı daha önce sanal kullanmıştım onu bir nebze anlarımda şimdi kullandığım kredi kartları daha hic el değmemiş bile.


  ve bütün hesaplardan da para çekilmiş gözüküyor.

  Şimdi gelde sen kupon arama aktif hesap arama ne güzel kredi kartına geçelim dedim oda olmadı. Bu kuponlar kullanılmıyorsa neden piyasaya da sürüyorsun abi ben anlamış değilim walla.

 • Sponsor Reklam
 • 07-03-2009, 22:36:11
  #2
  1/2
  adwords konusunda yardimci olabilirim. [email protected] adresine mail gönderebilirsin...
 • 07-03-2009, 23:08:52
  #3
  1/2
  bu sorun sadece kredi kartıyla yapılan aktifleştirmede değil banka havalesiyle yapılan ödemelerdede oluyo malesef hesaplar çalışmıyo.google a mail atmak bi çözüm olmaz zaten ama kullandığınız kupon turkticaret kuponumu eğer öyleyse bu sorun turkticaret kuponlarında çok fazla olduğundan turkticarete şikayet edilirse onlarda google a iletirler sanırım