Aspire
Koineks
 • 19-01-2013, 22:45:52
  #10
  1/2
  Hocam remarketing disinda sitenizde yeni kisilere gozukmez merak etmeyin remarketing kisaca siz o siteye bundan once girdiginiz icin size reklamlar engelli olsada gorunur bu iyi birseydir takinilcak durum gormedim herkes ticaretine bakmali siz engellemissiniz baskasi yayinlar birbirinizi kirmaya degmez
  implant fiyatları
 • Sponsor Reklam
 • 19-01-2013, 22:47:50
  #11
  1/2
  bende de google reklamı çıkıyor bir sayada 2 reklam varsa mutlaka biri google reklamı yıldırdı
  Yoklarda
 • 19-01-2013, 23:23:33
  #12
  1/2
  bugün gerçekten çam yağı tavan yaptı
  Mecnun bilseydi Beşiktaş’ı severmiydi leylayı?
 • 19-01-2013, 23:25:35
  #13
  1/2
  çamyağı faydalıdır hocam özellikle de saçlara
  '' Ölü gibiyken yürüyebilmek her haliyle gariptir. ''
 • 21-01-2013, 22:19:08
  #14
  1/2
  engelliyorum engelliyorum kene gibi yapıştı gitmiyo
 • 21-01-2013, 22:49:55
  #15
  1/2
  İçimiz dışımız Tanju çolak..
 • 21-01-2013, 22:53:24
  #16
  1/2
  Ters cevap vermesiyle tanıyan tek ben değilmişim demek.Ben nerdeyse her mesajında gördüğüm şey aynı,ya dalga geçilmiş,yada ters cevap verilmiş.

  Burada herkesin haklısın çam yağları bela oldu başımıza şunu şunu yapalım demesi gerekirken gelen mesajlara bakın.Çok konu açmadığınızdan, sadece eleştiri yaptığınız için böyle konular da böyle sonuç alırsınız düzgün sorduğunuz bir konuda bile.

  Arkadaşı birebir tanımam etmem,ben onun yazdığı mesajların üstüne de polemik çıkmasın diye genelde cevap bile yazmam ama bil güzel kardeşim;
  Ters cevap vermek,alaya almak,terslemek marifet değil.  Dediklerimi umarım anlarsınız,benimde burda amacım it dalaşı yada laf atmak değil,estağfurullah.

  Sadece bircok konuda gördüm düzgün bilmeyen arkadaşlara bile ters,alay eder cevaplarınızı.O yuzden bu kadar zamanımı ayırıp bu yazıyı yazdım.


  Kıracak birşey dediysek affola,bize kalp kırmak yakışmaz.

  Dediğiniz konu da %100 haklısınız,çam yağı eskinin pembe panjur,elma krom,bir de şu sunum yapan adam vardı Ömer li birşeydi.Onun gibi birşey,14 e yakın site engellemiştim çam üzerine,diğer pc geldiğinde adsense'e girip size listeyi vereyim.TBM oranım bir buçuk katına çıktı engelledikten sonra

  Saygılarımla

  Bir sonraki mesajına buradan cevap yazalım,yeni mesaj atarak r10 a hiçbir faydası olmamış,mesaj kasmaktan başka bir hizmeti/konusu olmamış arkadaşla konuyu uzatamam.
  Kitap konusunu herkes bilir,ilk V1 20 sayfalık kitabımızın son 1 sayfasında kırmızı ile yazılı ufak bir illegal yöntem vardı,maksimum kazanç için.Biz ister uygularsınız ister uygulamazsınız yazarak anlatmıştık.Bu arkadaşta bir mesajda kitabı karalamak adına,illegal yontemler var hep,boş kitap demişti,nerden nasıl duymuşsa müşterimiz olmadan.bende pm attım kardeşim müşterimde değilsin alakası yok,ücretsiz yollayalım oku yorumunu ona göre değiş dedim,liseli ergen cevabı geldi pm'e de: "istemez."

  30 lira yerleşime diyosun da biz ftp-wpadmin ve adsense kodlarını beraber alıyoruz.her yerleşim 30 dk almakta.her siteye farklı yerleşim yapıyoruz.buraya buraya ekle demeyip her türlü siteye kod bilgimizle reklamları yerleştiriyoruz,hazır halde veriyoruz.dediğin gibi buraya koy,şuraya koya 30 lira almıyoruz.Bir konuda daha güldüm,sürekli adsense alıyorum diye banlandığımı sanmışsın,ama msn'im ekli olsaydı Adsense alınır-satılır yazdığını gorurdun.msn'den bu işin ticaretini yapıyoruz lazım olan arkadaşlara.Banlanan biz değiliz,banlanmayız da rahat ol 6. yılımız.
  Aspire Bilişim - Yazılım Uzmanı ve Takım Lideri.
 • 24-01-2013, 05:31:59
  #17
  1/2
  Aspire adlı üyeden alıntı
  Arkadaşı birebir tanımam etmem,ben onun yazdığı mesajların üstüne de polemik çıkmasın diye genelde cevap bile yazmam ama bil güzel kardeşim;
  Ters cevap vermek,alaya almak,terslemek marifet değil.
  Doğru söylüyorsun senin kadar marifetli değilim, reklamın yanına "reklama tıklayın yazan resim koyun" diye kitap yazıp satmıyorum bu kadarcık saçma bilgileri bırak satmayı konu açmaya bile değer bulmuyorum. Ayrıca o reklamı şuraya yerleştir, diğerini de öbür tarafa yerleştir deyip ver 30 TL demeye utanırım ben ve böyle senin gibilere yazdığım zaman da kötü adam oluyorum olayım zararı yok benim bu forumdan maddi ve manevi bir gram çıkarım yok onun için doğruları yazmaktan asla çekinmem.

  Senin gibilerde beni az çok tanıdığı için işin kolayına kaçıp hemen kötü adam ilan ediyor, neymiş benim postlara cevap yazmazmış, işte bunları duymamak için yani menfaatin için yazamıyordun kurnaz kardeşim.

  Adsensede sürekli hile yaptığın için sürekli banlanıyorsun ve sürekli satılık adsense hesabı arıyorsun asıl marifet bu olsa gerek. Senden o kitabı satın alanlar banlanıyor sonra gelip hile felan yapmadım ama banlandım diye konu açıyor. Çünkü yaptığı bir çok şeyin yanlış olduğunu bilmiyor, bunun sebebi de senin yaptığın hileleri nizami hareketler diye empoze etmendir.

  Kimseylede alay felan etmiyorum, kimseye hakaret etmiyorum sadece senin gibi böyle hariçten gazel okuyanlara bazen sert çıktığım oluyor doğru ama kimsenin kişiliğiyle ilgili bişey yazmamaya özellikle özen gösteriyorum, yazdıklarım genelde yaptığı eylemle ilgili olur.

  Üçüncü kişilere: Bu arkadaşın kuyruk acısı bir zaman kitabıyla ilgili küçük bişey söylememdendir, mesajı sil diye PM felan gönderip kabul etmeyince bedava kitap bile teklif etmişti onuda kabul etmedim o mesajıda silmemiştim çünkü kitabı çok açığa çıkaracak bişey değildi

  Ve konuyu açma sebebim: öyle buraya yazan başka bir arkadaşımın sandığı gibi sürekli adsense takip eden biri değilim günde 1 kere ya bakarım ya bakmam adsense hesabına

  Konuda adı geçen çam yağı siteleri adwords konusunda yanlış yapmaktadır, adwords konusuna çok hakim değillim ama aynı reklamı ikinci bir domainle yayınlamaz diye biliyorum. Zaten bir çok domainle reklamları forse etmeleri bunun nizami bir reklam yayını olmadığını gösteriyor.

  Konuyu asıl açma sebebim budur, ben konuyu açmışım ondan sonra konu haricinde kimin ne yazıp yazmadığı felan umrumda olmaz boşuna kendinizi yormayın.