Aspire
Koineks
 • 05-04-2007, 23:51:39
  #10
  1/2
  Aynı durum benimde başıma geldi..
  Alıntı
  Merhaba Can,
  E-postanız ve cevabımızı sabırla beklediğiniz için teşekkür ederiz.
  Program kurallarımız, bir hesapla ilişkilendirilmiş alacaklı isminin değiştirilmesi de dahil hesap sahipliğinin devredilmesine izin vermemektedir. Ayrıca şu an için malesef Gmail adresi olarak kullanılan giriş bilgilerini değiştiremiyoruz. Yeni bir alacaklı ismi kullanmak isterseniz, vergilendirme ve güvenlik nedenleriyle, geçerli hesabınızı kapatıp istediğiniz alacaklı ismiyle yeni bir hesap oluşturmanız gerekir.
  Bu işlem şu şekilde gerçekleşir:
  1. Hesabınızı kapatma nedeninizi belirterek bu e-postadaki güvenlik sorularını yanıtlarsınız.
  2. Mevcut hesabınızı kapatırız. Şartlar ve Koşullar belgemizde (https://www.google.com/adsense/terms) açıklandığı gibi, kapatılan hesaptan kalan kazançlar 90 gün içinde geçerli alacaklı isminize ödenir.
  3. Yeni alacaklı isminizle yeni bir başvuru gönderirsiniz. Başvurunuz onaylandığında, Google reklamlarının görüntülenebilmesi için sayfalarınızdaki var olan reklam kodunu yeni hesabınızda oluşturulan kod ile değiştirmeniz gerekecektir.
  Bu işleme devam etmek istiyorsanız, lütfen aşağıdaki üç sorunun da yanıtıyla birlikte bu e-postaya cevap gönderin. Bu, AdSense hesaplarının gizliliğini ve güvenliğini sağlar.
  1 - En son AdSense ödemenizin tutarı nedir?
  2 - İlk olarak hangi tarihte bir sayfa gösterimi elde ettiniz?
  3 - İlk gününüzde kaç tane sayfa gösterimi elde ettiniz?
  Bu bilgileri, AdSense hesabınıza girip gelişmiş raporlarınızı kontrol ederek bulabilirsiniz. Yanıtınızı aldığımızda, geçerli hesabınızı kapatma ve yeni alacaklı isminiz altında yeni bir hesap açma işlemini başlatabiliriz.
  ve aldığım cevap buydu..
 • Sponsor Reklam
 • 05-04-2007, 23:52:25
  #11
  Guest
  1/2
  aynen öyle aqua son noktayı koymuş zaten.