Koineks
 • 26-05-2009, 20:05:51
  #10
  1/2
  Sık Sorulan Sorular? Merak Ettikleriniz

  Hitler nereden geliyor?
  Uzun denemeler yapılarak çeşitli forum ve video izleme sitelerinden toplanıyor ve sizlere ulaştırılıyor.

  Nasıl Geliyor?
  Bu siteleri ziyaret eden kullanıcılara under popup denilen teknik ile siteniz gösteriliyor. Bu teknikde ilgili forum yada video portalini ziyaret eden kullanıcılar siteyi gezmeyi bitirdiklerinde sizin siteniz ile karşılaşıyorlar.

  Bu yöntem rahatsız etmiyor mu?
  Bu forum ve video sitelerini ziyaret eden kişiler o sitelerden çok faydalandıkları için bu gibi reklam çeşitlerini kötü karşılamıyorlar çünkü bu sitelerinde tek geçim kaynağının reklam olduğunun herkes bilincinde.

  Ziyaretçi kitlesi nasıl?
  Size gönderilen hitler her yaştan, türkiye den (en azından türkçe sitelerde dolaşanlardan) ve hep farklı kişiler oluyor. yani 1 kişi size 1 kere yollanıyor.

  Pop-up blocker lar engelliyor mu?
  Bu tip popup aslında bildiğiniz popup değil. Kişiler sanki normal browser penceresi açmış gibi siteniz karşılarına çıkıyor ve popup blocker lardan etkilenmiyor. Zaten ziyaretçi istatistiklerinizi gözlemlediğinizde farklı ip den ziyaretçilerin sitenizi dolaştığını göreceksiniz.

  Bu sistemin performansı neye bağlı?
  Siteniz bu hitleri kaldırabilecek durumda olmalı. Bunu hosting hizmeti aldığınız yerden öğrenebilirsiniz. Ayrıca sitenizin hit gönderdiğiniz sayfası ilgi çekici olmalı. Oraya gelen ziyaretçileri cezbetmek size kalmış

  Bu sayfanızda düzenli olarak değişiklikler yaparak hangi sayfa şeklinin ziyaretçileri daha çok cezbettiğini yakalayabilirsiniz.
 • Sponsor Reklam
 • 26-05-2009, 20:08:35
  #11
  1/2
  Direk ban sebebi
 • 26-05-2009, 20:11:39
  #12
  1/2
  Burda SSS kopyalayıp bilmiştik taslayıp lagaluga yapma.Önce AdSense kurallarını oku.Bu şekilde hitler her ne kadar deniliği gibi gerçek hit olsada, bot olmasada.Bu şekilde hit yollamak kurallara aykırı.